Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prognozy Klub

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2011 - 20:00

nigdy więcej moja noga w tym klubie nie postanie...
bramkarze... zupełny brak kultury... zwykły chlew!

#22 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2011 - 20:01

dlaczego twoja noga tam wiecej nie postanie? co sie stalo ?

#23 takisobie22

takisobie22

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 07 grudzień 2011 - 17:18

Ja chodze do Prognoz od sierpnia tego roku i dla klubu nie mam nic do zarzucenia .To jeden z najpopularniejszych klubow w Bialymstoku idac tam mam pewnosc ze bedzie dobra impreza i duzo ludzi .Co do ochrony jest czujna wypraszaja zbyt pijanych oraz awanturnikow .Osoby ktore teraz pracuja przy barze sa w porzadku nigdy nie mialem problemu z wydaniem reszty za piwo czy tez zla obsluga .3 grudnia w sobote po 23 bylem okurat w klubie i nie widzialem nic co mozna nazwac chlewem( ludzi bylo mniej niz dotychczas ale wiadomo adwent) . Wiec podbijam pytanie co sie stalo?

#24 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2011 - 20:19

co to za typki, ta ochrona???

#25 ~wtajemniczona~

~wtajemniczona~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2012 - 10:38

no jak widać wszyscy mieli coś do ochrony już rok temu.. musiał zginąć człowiek żeby zmienili ochrone.. ZAMKNĄĆ TEN KLUB!

#26 ~tuska~

~tuska~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2012 - 15:44

ludzie macie nasrane w glowie czemu nikt wczesniej nie narzekal na ochrone w klubie tylko teraz jak wydarzyla sie ta cala akcja?? powiedzcie mi czy wy jestescie normalni ? co wy myslicie ze ochrniarz przyczepi sie do was za darmo bo mu sie nie podobasz ?? jezeli ktorys z was tak twierdzi to niech mi uwiezy jest burakiem jakich malo hahahahhaah chciecie zeby ochrona szanowala was i innych ludzi to szanujcie ich i ludzi w tym otoczeniu pozdro dla 15 letnich hejterow :*

#27 clubing.Białystok

clubing.Białystok

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 11 kwiecień 2012 - 20:42

Racja normalny czlowiek który przychodzi do klubu siE bawić a nie szukać zaczepki nigdy nie będzie miał problemów z ochroną .Przynajmniej w Prognozach .

#28 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2012 - 20:45

Od zawsze nie szanuje ludzi ochrona w tym klubie i niech zamkną ten klub przynajmniej będzie spokój i bezpiecznie.!!!!

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2013 - 08:18

Ostatnio byłam w klubie prognozy na wieczorze panieńskim -porażka a to wszystko przez ten klub.
Nasza imprezka zaczeła sie w domu ,potem mieliśmy rezerwacje stolika w klubie. Mielismy swietny humor i chęci do zabawy. Ale klimat w tym klubie poprostu zamulał. Chciałyśmy zamowc piosenke dla kolezanki z pozdrowieniami od kolkezanek z wieczoru panienskiego ale sie nie doczekalismy. W tym klubie dj gra sam dla siebie !!!! Nie liczy sie zdanie klijentów . Teraz wszystkie załujemy ze wybrałysmy ten klub . Byłam tam pierwszy i ostatn raz !!!

#30 ~ssx~

~ssx~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2013 - 08:37

W kazdym miescie jest tak samo wiec prognozy nie odbiegaja od sredniej.Problem tkwi w nowym pokoleniu Y ktore po prostu nie potrafi sie bawic...

#31 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 17:17

Dalej jest lipa. Policja czesto podjeżdza pod ten lokal ochrona to patałachy często po alkoholu. Ostatnia sytuacja udowodniła mi, że wiecej z koleżankami tam nie pójdę. 

#32 ~Czesław~

~Czesław~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 17:31

Nigdy wiecej nie pójde do tego klubu ! brak kulkury nawet dla ekskluzywnych klientów, którzy zostawiają parę stów ! skandal 

#33 ~ho~

~ho~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 21:52

no "c:i bramkarze w tym klubie to powinni stać w wiejskich biedronkach, udają panów i władców a o coś zapytas to morda jak parapet kamienista...

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 04:16

Najlepszy jest w tym klubie taki stary h.to chyba manager,łazi i ustawia tych pseudo ochroniarzy.Byłyśmy tam dziś,totalna porażka,smierdzi fajami,w ubikacjach syf,patologia patologia.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 11:57

Najlepszy jest w tym klubie taki stary h.to chyba manager,łazi i ustawia tych pseudo ochroniarzy.Byłyśmy tam dziś,totalna porażka,smierdzi fajami,w ubikacjach syf,patologia patologia.

A po co tam poszłyście?

#36 ~xy~

~xy~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 00:15

Zgadzam się,na wejściu stoi takie buractwo, w środku widziałem takiego spasionego niskiego kolesia z plakietką ochrona,no żal normalnie.Podobno,to skinolskie miejsce,banda naćpanych gnojków i smród papierosów.Schodzi na dno,nie polecam!!!ja już tam nie chodzę,znajomi też.

#37 ~lucy~

~lucy~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2014 - 01:03

ochroniarze w prognozach to totalne dno!!!!!bez mozgu!!juz raz zabili.wlasciciel powinien pomyslec co z tymm zrobic bo traci przez takie cioty klientow.***** i napra2wde nie  myslai tylko czekac az znow kogos zabija

Użytkownik Moderator edytował ten post 16 sierpień 2014 - 07:21
zastanów się trochę nad tekstem który publikujesz i popatrz jak on wygląda.

#38 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 17 październik 2015 - 18:02

jak dla mnie PROGNOZY jeden z najlepszych klubów ,najlepsi dj i zajefajne nagłośnienie  ochrona bez zarzutu bez długiego oczekiwania przy barze jest 3-4  barmanów wiedz nie trzeba czekać godziny po browara PROGNOZY to jest to !!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych