Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prognozy Klub

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Janusz B.~

~Janusz B.~
  • Goście

Napisano 19 luty 2009 - 08:23

Czy w klubie Prognozy selekcją nadal zajmuje się ta harda s...? Jeśli tak to będzie coraz gorzej bo po godzinach kręci z ochroniarzem który przy niej stoi więc teraz będzie jeszcze bardziej harda. Nie wiem tylko co na to właściciel. To chyba nie przysporzy klubowi dobrej opinii.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 07:27

włascicielowi nie zalezy na zyskach , pierze kase

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 07:29

ta , tak , ochroniarze w klubie prognozy to kryminalisci , ten klub spada na psy

#4 ~ziomek~

~ziomek~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2009 - 21:36

Klub ten pod względem wystroju jest ok, muzyka spoko.Ale ochroniarze to typy z pod ciemnej gwiazdy, bez kultury i wychowania!po prostu porażka!!!!Klub spada na psy tongue.gif

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2010 - 18:46

prognozy to syf ostry, bylam stałym klientem, wydawalam w tym klubie sporo kasy, rezerwacje, alkohol, jedzonko itp ale od pewnego czasu ochrona zaczela sie czepiac za bzdury, szukac dziury w calym i poprostu przysieglam sobie ze tam wiecej nei pojde a opinia za ta cala sytuacja poszla taka ze wieluuuuu moich znajomych tez popier**lilo ten klub i dzieki takim burakom czyt. ochroniazom klub stracil renome i dobra klientele, niedlugo zamiast porzadnych ludzi beda tam wpuszczac prostytutki, małolaty i najgorsza patologie.

#6 ~róża~

~róża~
  • Goście

Napisano 18 maj 2010 - 18:03

w prognozie ochroniarze są bezczelni bez kultury . skaczą do ludzi nawet do dziewczyn nie maja kultury. Każdego podejrzewają że są pijani. Najpierw niech zmienią chodnik a nie ze mozna nogi połamać a potem sadza ze dziewczyny są pijane. Klub jest beznadziejny okropny lepiej zeby go wcale nie było. A na ochroniarzy to szkoda słów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!niech się zastaniwą co robią bo nie są najważniejsi na świecie

#7 ~ADDDF9~

~ADDDF9~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2010 - 21:10

Zgadzam sie z przedmówcami, irytuje mnie ta bramka czyt. "OCHRONIARZE" prostactwo - buractwo - brak kultury osobistej a już nie wspomnę o traktowaniu kobiet !!!! PROGNOZY spada na psy!!!!!! Nie chodzę tylko i wyłacznie ze względu na ochroniarzy!

#8 ~ona26~

~ona26~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2010 - 21:11

jak zmienią ochronę to być może będę tam imprezowała ze znajomymi jesli nie to papa

#9 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2010 - 12:25

Wystrój ok, muzyka ok, gratosowy drink, ze strony ochroniarzy też nic złego mnie nie spotkało, ale przeraża mnie coś innego. Ten klub powinien się nazywać Big Brother a nie Prognozy, bo bez kitu całą noc czułam się obserwowana przez śliniących się, podpierających barierki facetów. Wy też dziewczyny macie wrażenie, jakbyście były na szkolnej dyskotece kilkanaście lat temu? To jakaś porażka. Faceci schodzą na psy :/

#10 ~m.c.~

~m.c.~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2010 - 20:15

haha, to racja... mnie też denerwują usytułowane w tym miejscu, a nie innym, barierki... zawsze na początku imprezy ludzie krępują się wyjść jako pierwsi na parkiet, ponieważ czują się, tak jakby, 'obserwowani'. Sporo ludzi nie wiem po co tam przychodzi, bo zdarzają się często takie irytujące sytuacje, najczęściej pod koniec imprezy, gdzie stoi jeszcz sporo ludzi przy barierkach i się gapi na parkiet [nawet gdy na parkiecie tańczą np. tylko dwie pary] i powstaje takie zapytanie: po co oni tam są? Nic już nie piją, nie tańczą, godzina późna, więc po kiego grzyba robią zawalisko??? :/

@ up -noo... jeśli patrzą się na Ciebie śliniący się faceci, to chyba raczej dobrze? Ja bym się cieszył, bo znaczyłoby to nic innego, że jestem atrakcyjny i zwracam na siebię uwagę ;]] -no chyba, że masz jakiś kompleks, ew. jesteś bardzo nieśmiała i peszy cię to gdy ktoś na ciebie patrzy... p.s. gajek ma gorzej.

~marco cruz~

#11 pracoholik

pracoholik

VIP

• Użytkownicy
  • 1001 postów

Napisano 05 październik 2010 - 10:59

Wystrój ok, muzyka ok, gratosowy drink, ze strony ochroniarzy też nic złego mnie nie spotkało, ale przeraża mnie coś innego. Ten klub powinien się nazywać Big Brother a nie Prognozy, bo bez kitu całą noc czułam się obserwowana przez śliniących się, podpierających barierki facetów. Wy też dziewczyny macie wrażenie, jakbyście były na szkolnej dyskotece kilkanaście lat temu? To jakaś porażka. Faceci schodzą na psy :/

więcej tapety.. więcej.. :lol:

#12 ~Asica~

~Asica~
  • Goście

Napisano 13 październik 2010 - 18:08

A ja tak troche z innej beczki- ostatnio bylam w Prognozach i kilka razy DJ puszczal jakis kawalek, ktory nazywal "numerem jeden" klubu. Tylko problem w tym, ze nie mam pojecia jaki jest tytul tego kawalka. Kojarzy ktos? :)

#13 ~krysteeek~

~krysteeek~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 18:29

A ja tak troche z innej beczki- ostatnio bylam w Prognozach i kilka razy DJ puszczal jakis kawalek, ktory nazywal "numerem jeden" klubu. Tylko problem w tym, ze nie mam pojecia jaki jest tytul tego kawalka. Kojarzy ktos? :)

Hej! To zależy który z DJ'i ... ponieważ w Prognozach nie gra tylko jeden dj, a każdy dj ma trochę zróżnicowany repertuar... no i oczywiście takich numerów jeden jest ze 2-3 w danym okresie, które są nałogowo grane :) -najlepiej zapytaj DJ'a po prostu, albo się odezwij do mnie, może coś się wymysli wspólnymi siłami, pozdrawiam.

www.myspace.com/MarcoCruzHouseWork

#14 tristuska

tristuska

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 173 postów

Napisano 18 grudzień 2010 - 21:45

uważam że nie tylko do ochrony można by mieć uwagi co do barmanów również......

Użytkownik tristuska edytował ten post 18 grudzień 2010 - 21:45

#15 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2010 - 19:45

ochrona w Prognozach wcale nie jest zła, wręcz przeciwnie, pomaga pijanym imprezowiczom, jest miła uprzejma i posiada kulturę a żadnej selekcji tam nie ma

#16 ~barman(ka)~

~barman(ka)~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 11:23

uważam że nie tylko do ochrony można by mieć uwagi co do barmanów również......

Jakie uwagi masz do barmanów? Proszę powiedz.

#17 ~nie rób scen~

~nie rób scen~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2011 - 15:55

prognozy to syf ostry, bylam stałym klientem, wydawalam w tym klubie sporo kasy, rezerwacje, alkohol, jedzonko itp ale od pewnego czasu ochrona zaczela sie czepiac za bzdury, szukac dziury w calym i poprostu przysieglam sobie ze tam wiecej nei pojde a opinia za ta cala sytuacja poszla taka ze wieluuuuu moich znajomych tez popier**lilo ten klub i dzieki takim burakom czyt. ochroniazom klub stracil renome i dobra klientele, niedlugo zamiast porzadnych ludzi beda tam wpuszczac prostytutki, małolaty i najgorsza patologie.

#18 ~kinomania~

~kinomania~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 21:12

kobiety-18 a faceci-21 ? tak tam wpuszczaja?

#19 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2011 - 21:55

a kto to ten wiatrak i łukaszuk od nazisow w prognozach? a reszta to co za panowie??

#20 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2011 - 18:45

nigdy więcej moja noga w tym klubie nie postanie...
bramkarze... zupełny brak kultury... zwykły chlew!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych