Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

problem ze wzrokiem

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~rualka~

~rualka~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 20:57

moja mama przechodziła niedawno operację, niestety przez to poleciał jej wzrok, czy oprócz wymiany okularów mogę jej jeszcze jakoś pomóc, bo tez oprócz teog że wada większa to mówi że szybciej ja czytanie męczy :( a zawsze lubła to robić, okulista kazał jeść jagody i tyle tylko zę mama nie lubi i nie chce ich jeść

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2017 - 08:15

Może warto spróbować lutezan? Odkąd ja go biore widze dużo ostrzej i oczy mnie tak nie bolą. Tez męczyłam się przy czytaniu badzo szybko a teraz nie mam już z tym problemu. Skład tez ma bardzo dobry, duzo skladników, które wzmocnią oko

#3 ~rdek~

~rdek~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2017 - 20:08

szybko jest po tym lutezanie efekt?? Miałem uraz oka i do tej pory trochę gorzej widzę na jedno oko, okulista nie zaleca mocniejszych okularów a bardzo mi to przeszkadza w codziennym życiu

#4 ~kłosek~

~kłosek~
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 10:08

Moje oczy też się męczyły i jeszcze  doszedł do tego rozmazany obraz. Wiem, że u mnie było to spowodowane długą  pracą przed komputerem. Zaczęłam brać lutezan, codziennie po jednej tabletce i wzrok już jest dużo lepszy. W składzie jest luteina i witaminy.  Oczy sie juz tak nie mecza :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 14:07

spróbuj może lutezan brać, po miesiącu powinna być już różnica, może uda ci się wyrównać na tyle wadę że nie trzeba będzie okularów w ogóle nosić, 0,5 to niewielka wada, ja chyba od takiej zacyznałem swoją przygodę z okularami, a teraz już 2,25 niestety, chociaż po lutezanie i tak jest lepiej bo już mi groziło 2,5

#6 ~asian~

~asian~
  • Goście

Napisano 29 październik 2017 - 10:01

ale to była operacja oczu czy jak? bo dziwne że jej się pogorszyło jak moja mama miała operacje w spektrum na zaćmę to ta operacja właśnie pomogła. A co lekarze mówią?

#7 ~ellelka~

~ellelka~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 13:42

ja miałam podobne objawy po tym jak zaczełąm naprawdę dużo siedzieć przed komupterm, w pracyw  domu, zauwazyłam, ze wzrok jest na coraz to gorszym poziomie, zaczełam szukać co pomoże mi go wzmocnić i znalałm w apece luteazn z luteiną w składzie, biorę regularnie i poprawiła mi się ostrość widzenia.

#8 ~Mizurii~

~Mizurii~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 08:04

Na pewno na forum porady nie znajdziesz. Jeśli chcesz pomóc mamie to skontaktuj ją z dobrym okulistą. Ja korzystam z usług Centre de la Vision, mają duże doświadczenie i sprawdzony zespół lekarzy.

#9 ~gruszzka~

~gruszzka~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 11:50

ja sobie na doz.pl kupiłam najtańszą luteinę pro, za 60 tabletek zapąłcilam 20 zł, mam zapas na 2 miesiącę, widzę poprawę, jet lepej i na pewno oczy mnie mniej pieką, ważne żeby brać tego typu witminy systematycznie

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 11:38

Tu bardziej mógłby jej lekarz pomóc niż ty we własnym zakresie

Tobie to już nawet lekarz nie pomoże na twoją ułomnośc umyslową

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych