Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Problem z kretem

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 PatMat

PatMat

absolutnie początkujący

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • 4 postów

Napisano 22 maj 2019 - 10:43

Mam problem z kretem. Skurczybyka nie da się za nic w świecie przegonić, a nie chcę go zabijać po pierwsze dlatego, że jest pod ochroną, a po drugie najzwyczajniej w świecie mi go szkoda. Taka już jest jego natura, że grzebie pod ziemią. Przeglądając strony internetowe natrafiłem na taki oto produkt: [SPAM]

I w związku z tym mam pytanie, czy ktoś z Was używał już takiego przyrządu? Czy to jest skuteczne? i czy na pewno nie wyrządzi krzywdy zwierzęciu? Jeśli wiecie coś na ten temat lub macie inne pomysły na pozbycie się kreta to proszę o informację. z góry dzięki. Pozdrawiam

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 13:08

kret jest pod ochrona czesciowa ,na dziłkach nie ,one lubia hałasu wbij pret lub rurke stalowa i przyczep na zyłce lub sznurku jakiś metal najlepiej wieczko od puszki po konserwie żeby wiatr nm poruszal i uderzało metal o metal u mnie to zadziałało lub kos posesje kosiarka nie lubia drgań gruntu też uciekają

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 14:02

U nas na działce nic nie pomaga. Koszenie,puszki na metalowych prętach..nic,dalej drąży korytarze i kopce. Szkoda łąki, nie wiem jak wyprosić gościa.

#4 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 10:22

Zaprosić na kawę,porozmawiać grzecznie i poprosić,aby zmienił miejsce zamieszkania np.u sąsiada.

#5 ~kretowiacz~

~kretowiacz~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 21:48

Normalna sprawa, z kretem bez odpowiednich narzędzi ogrodowych sobie nie poradzisz, zerknij na bonami. pl bo mają fajny dział z narzędziami do walki ze szkodnikami. To tez nie jest w sumie takie łatwe, będziesz musiał poświęcić sporo czasu, bo jak już sobie ten kret upodoba dany trawnik to potem już nie jest wcale tak łatwo się z nim rozstać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych