Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Problem w pracy!

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 10:33

Witam.Pracuje trzy miesiace w sklepie,od jakiegos czasu dzieja sie dziwne sytuacje a ja nie wiem o coco chodzi.Tata mojej przelozonej krzyczy na mnie przy klientach chociaz nie daje mu zadnych powodow,gdy zmieniaja sie ceny kolezanka zatrudniona tam dwa lata nie mowi mi o ich zmianach.Czuje sie lekcawazony!Kilka razy zwrocilem uwage ze na koniec pracy ona rozbiera sie przy ojcu naszej pracodawczyni tak bez zadnego wstydu.Nie wiem o co chodzi moze wy mi doradzicie?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 10:55

Tylko się rozbiera dobrze że nie ma COŚ innego a ładna ? wstyd to kraść i z kobie.y spasć

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 10:56

A w jakim to sklepie ?

#4 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 13:25

W ogolnospozywczym

#5 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 13:27

Czy to mobbing,zazdrosc?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 14:47

Jesteś kompletnym przegrywem skoro jedyne co potrafisz to stać za kasą w spożywczaku. Normalny facet znalazłby sobie męską pracę w warsztacie samochodowym, na budowie, jako kierowca, jeśli jest bystry to jako inżynier albo naukowiec. Tylko ostatnia końska sрierdolina będzie chciała pracować na tak odmożdżającym stanowisku.

#7 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 15:38

Nie jestem ostatnia osoba ktora pracuje w sklepie mam dopiero 19 lat.Bardziej interesuje mnie skąd i dlaczego dzieja sie takie sytuacje,wiec jesli jest tutaj jakas osoba kompetętna to niech mi doradzi co znacza takie zacchowania

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 16:23

Nie jestem ostatnia osoba ktora pracuje w sklepie mam dopiero 19 lat.Bardziej interesuje mnie skąd i dlaczego dzieja sie takie sytuacje,wiec jesli jest tutaj jakas osoba kompetętna to niech mi doradzi co znacza takie zacchowania

Bartek, sklepy ogólnospozywcze mają to do siebie, że oszczędzają na sile roboczej. Zatrudniają studentów, uczniów etc za których płacą niewielki zus lub na których mogą zarobić (przez np przyjęcie ich na staż)

Skąd takie zachowanie? Możliwe, że mija czas w jakim opłaca się im Ciebie trzymac w sklepie. Czy czasem nie obiecali Ci, że po okresie próbnym (czy stazu) zaczniesz zarabiać więcej? A może po porstu pojawił się ktoś tańszy niż TY?

Robią co mogą bylebyś sam z tej pracy odszedł.

Dlaczego? Spozywka to obecnie chyba najgorsza z branż (tak, wiem, wiem Biazet najgorszy) Niskie ceny i pormocje musza czymś równowazyć .. no i równiważa, kosztem pracowników.

Jesteś facetem, niejeden sklep CIę zatrudni (bo jako facet wg prawa pracy możesz ponosić cięższe przedmioty niż kobieta) Zanim zabawisz się przepukliny, poszukaj pracy w jakimkolwiek magazynie. I pracy w warsztacie czy na budowie nie sklerślaj - 2-3 lata, poznasz rynek i jeśli lubisz handel będziesz dobrym kandydatem na przedstawiciela. 

Powodzenia! I oby był to pierwszy i ostatni Janusz Biznesu jakiego spotkałeś. Choć niestety mocno w to wątpię. 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 16:40

W wieku 19 lat robiłem studia AiR na PB i jednocześnie pracowałem na pół etatu w APS ucząc się programowania sterowników PLC. Ty po prostu jesteś jakimś podczłowiekiem.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 17:41

W wieku 19 lat robiłem studia AiR na PB i jednocześnie pracowałem na pół etatu w APS ucząc się programowania sterowników PLC. Ty po prostu jesteś jakimś podczłowiekiem.

Każdy człowiek jest inny i ma inne zaintersowania i osobowość także mądralo co to ty nie robiłeś zostaw dla siebie

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 18:02

Każdy człowiek jest inny i ma inne zaintersowania i osobowość także mądralo co to ty nie robiłeś zostaw dla siebie

Musisz być twardy i umieć ṣrać na innych, słabszych inaczej to oni będą ṣrać na ciebie.

#12 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 18:36

Owszem po okresie probnym mialem dostac 14 zl ale nie pyram i nieto nalegam,sama szefowa jest uprzejma,przyjemna nie ma uwag itc.Zaś jej ojciec troche nie uprzejmy,brak kultury,szacunku do pracownika i to mnie zaskoczylo.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 18:48

Owszem po okresie probnym mialem dostac 14 zl ale nie pyram i nieto nalegam,sama szefowa jest uprzejma,przyjemna nie ma uwag itc.Zaś jej ojciec troche nie uprzejmy,brak kultury,szacunku do pracownika i to mnie zaskoczylo.

Czyli jesteś tzw. stulejarzem, brawo :D

#14 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 19:30

Czy dla ciebie kazda osoba ktora sobie gdzies pracuje i ma tam jakis problem jest stulejarzem bo ja akurat nie uwazam sie za taka osobe!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 19:56

Bartek, stary numer. PiP nie poskarżysz się na szefową, bo nie masz na co. No a tata .. tata nie jest pracownikiem więc sam rozumiesz, "przykra sprawa". Potraktuj to jako lekcję na przyszłośc, pracy w spozywce dużo jak znam życie masz książeczkę zdrowia więc szybko znajdziesz inne miejsce pracy. Serio, książeczka, 19 lat i do tego facet - idealny pracownik :)

A co do niektóych komentarzy tutaj, to .. właśnie miałeś okazje poznac tę część naszego społeczeństwa, której nie pozosyało nic innego jak tylko wspominać o tym kim oni byli, jak byli w Twoim wieku. 

#16 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 20:16

Mam rozumiec ze ojciec mojej szefowej robi wszystko zebym sam odszedl z tej pracy bo mają juz stalego pracownika?wiec dlaczego szefowa zapewnia mnie o dalszej wspolpracy?

#17 ~Barte~

~Barte~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 20:31

Chcecie mi powiedziec ze moja szefwa nie ma odwagi mi tego powiedziec tylko kaze swjemu ojcu mnie tak traktowac?

#18 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 20:44

Od samego poczatku ta dziewczyna z ktora pracuje robila mi pod gorkę,zlosliwosci,brak informacji o zmianach cen a nawet na kase doliczala mi produkt ktorego klijent nie bral zebym musial sie wstydzic ze np za duzo ktos zaplacil.Pokazala tez ze czuje sie wazna i potrzebna w tym sklepie,ktos podpuszcza tego ojca szefowej na mnie tylko kto

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 08:44

Od samego poczatku ta dziewczyna z ktora pracuje robila mi pod gorkę,zlosliwosci,brak informacji o zmianach cen a nawet na kase doliczala mi produkt ktorego klijent nie bral zebym musial sie wstydzic ze np za duzo ktos zaplacil.Pokazala tez ze czuje sie wazna i potrzebna w tym sklepie,ktos podpuszcza tego ojca szefowej na mnie tylko kto

Bartek, rozumiem, że to Twoja pierwsza praca i mało wiesz o podlaskim biznesie, ale teraz to juz zaczynasz jęczeć. 

Ktos podpuszcza? Naprawdę niekoniecznie podpuszcza. Taki charakter człowieka tzn Janusza. Jesteś tanią siłą roboczą, ktora nie ma prawa zdrożeć. 

Co drugi biznes zakładany jest przez ludzi, którzy bezskutecznie szukali pracy. Nikt nie docenił talentu którym jak widać było przede wszytskim zadzieranie nosa. I tyle.

Taki "szef" potrafi wywalić za to, ze klient Cię lubi. Za to że kurier z Tobą się dogaduje (a z nim nie chciał) I pełna gama: od upokarzania przy kliencie po motywacyjne gadki w 4 oczy.

Jak ktoś ma kredy i rodzine na utrzymaniu często nie ma wyjścia. Cała reszta wieje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych