Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Koleś z Hajnówki~

~Koleś z Hajnówki~
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 01:09

Rezydent Duda, na miano prezydenta trzeba zasłużyć, chyba się nudzi w swoim pałacyku w stolicy i ma za dużo czasu lepiej poczytał by jakąś wartościową literaturę czy porobił coś innego byle konstruktywnego. A nie udaje że przyjeżdża z gospodarską wizytą i wygłasza mowę pełną frazesów a w duchu myśli sobie pies was j... . Taki to rezydent pacynka, hipokryta ciekawe czemu nie wspominał o swoich bohaterach przeklętych, których tak nobilituje i chowa z pełnymi honorami. Czemu nie powspominał o bohaterstwie Burego i Łupaszki już zapomniał. Nie ma co liczyć w Hajnówce nie ma głupich nikt nie chce tu takiego rezydenta, który i tak doczeka się w odpowiednim momencie trybunału stanu, ciekawe czy wtedy też będzie miał na twarzy ten swój głupi uśmiech. Paszoł ty mnie w chaliere.   

#2 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 08:45

A Poranny wciąż zaognia konflikty .Czyżby na usługach  lewicy polskiej? Cimoszewicza i jemu podobnych? Prezydent został przywitany śpiewem 100 lat i wielkimi brawami.  Mieszkańcy Hajnówki mimo deszczowej i wietrznej pogody tłumnie przybyli do amfiteatru i dzielnie czekali przez okolo godzinę na przybycie prezydenta Andrzeja Dudy.Było te dużo osób młodych i dzieci  wbrew temu co tu piszcie w tym swoim szmatławcu.

#3 ~swoje imię~

~swoje imię~
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 09:01

Przecież "pińcet plus" to program, z którego korzystają nieliczni Polacy, bo jest to w gruncie rzeczy część systemu, który ma zachęcić nielegalnych islamskich imigrantów do islamizacji Polski. Do tej pory niezbyt chętnie wybierali nasz kraj za cel swojej podróży, ale to się zmieni. PiSs chlubi się odrzuceniem tzw. kwot migrantów, a za naszymi plecami robi nam w Polsce dziki zachód. Poprzedni prezydent też był dumny ze swoich osiągnięć. Przykro mi, panie Duda, ale jesteś pan tylko kontynuacją Komorowskiego. Nie tak miało być.

#4 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 11:05

Po spotkaniu z mieszkańcami Siemiatycz popędził klęknąć przed żoliborską naczelniczką.

#5 ~ot,co!~

~ot,co!~
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 11:41

O, jejku! Prezydent jest zadowolony, że społeczność prawosławna nie skacze do gardeł społeczności katolickiej! Jakie to odkrywcze! Nie wie, że przynależność narodowa nie jest tożsama z przynależnością religijną. Może, ale nie musi być.

A, może powinien zwrócić uwagę na perspektywy młodych ludzi pochodzących z okolic Hajnówki i Siemiatycz! Mówi się, że Hajnówka i Siemiatycze " stoją" pieniędzmi zarobionymi w Belgii przez emigrantów. Nie ma żadnej zasługi prezydenta, czy państwa polskiego, że oba miasta tak ładnie wyglądają! Siemiatycze przestały być zapyziałym miasteczkiem powiatowym dzięki emigrantom i ich pieniądzom!

#6 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 06:05

Wreszcie normalny Prezydent Polski z którym można się identyfikować.

#7 ~nie mój prezydent~

~nie mój prezydent~
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 18:40

[...]

mam pytanie do moderatora? dlaczego usuwasz moje wpisy? to jest forum. nikogo nie obrażam tylko wypowiadam swoje zdanie!

Użytkownik moderacja.forum@o2.pl edytował ten post 27 październik 2016 - 18:47
Zasady są proste, nie dodajemy takich samych postów w kilku tematach. Traktowane jest to jako zaśmiecanie.

#8 ~nie mój prezydent~

~nie mój prezydent~
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 18:49

[...]

mam pytanie do moderatora? dlaczego usuwasz moje wpisy? to jest forum. nikogo nie obrażam tylko wypowiadam swoje zdanie!

Prezydent wszystkich Polaków - szczególnie popów i księży. U jednych tańcował u drugich imprezował. Żenujące... Wstyd... 

Ok -jeden temat - jeden post. mam nadzieję, że teraz nie zostanie usunięty.

#9 Fajko

Fajko

lubię placki

• Użytkownicy
  • 2808 postów

Napisano 27 październik 2016 - 18:54

Patrz, bo władza znajdzie kolejny paragraf na takie wpisy.  

Jak to mówią gość w dom, Bóg w dom. Więc trzeba było przyjąć należycie.

#10 ~sołtys hajnówki~

~sołtys hajnówki~
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 19:07

Prezydent wszystkich Polaków - szczególnie popów i księży. U jednych tańcował u drugich imprezował. Żenujące... Wstyd... 

Ok -jeden temat - jeden post. mam nadzieję, że teraz nie zostanie usunięty.

Ja jak zostanę prezydentem to do hajnowskiego amfiteatru wjadę na czarnym koniu bo biały historycznie zajęty przez Piłsudskiego. :D

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 19:09

Ja jak zostanę prezydentem to do hajnowskiego amfiteatru wjadę na czarnym koniu bo biały historycznie zajęty przez Piłsudskiego. :D

Piłsudski miał kasztankę!!!

#12 ~nie mój prezydent~

~nie mój prezydent~
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 19:25

świecki kraj, psia go mać

#13 ~Sołtys Dubin~

~Sołtys Dubin~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 18:32

Ale panią vujt kopnął zaszczyt,nie dumała żyć bogat no priszłoś ha.ha.ha, z Panem Prezydentem pod rękę,wolna kobieta powinna zaprosić do siebie.

#14 ~~

~~
  • Goście

Napisano 29 październik 2016 - 13:16

Wreszcie normalny Prezydent Polski z którym można się identyfikować.

Kiedyś normą był ogół a nie kilkuprocentowy margines.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Duda, prezydent, wstyd, podnóżek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych