Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wiola~

~Wiola~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 12:15

dla chłopaka zamawiam z poczty kwiatowej kosz słodyczy plus alkohol. najbardziej z tego będzie zadowolony.. skarpet nie będę mu brać bo mnie udusi chyba :) 

#2 pestka28

pestka28

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 21 listopad 2018 - 07:11

Nie wiem czy jest to taka dobra opcja.... Kwiaty?Kosz? Takie coś możesz skomponować sobie sama i wyjdzie o wiele taniej niz to co zaproponuje poczta kwiatowa.Poczta kwiatowa jest dobra jeśli chcesz sprezentować prezent komuś komuś kto mieszka daleko i raczej nie możesz się do niego wybrać osobiście....

Dla chłopaka proponowałabym coś personalnego. Zaprojektowanie kubeczka albo koszulki. 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 08:30

Bezsensu dla Chłopaka kosz z alkoholem 8 słodyczami denny prezent zero wyobraźni.

#4 ~Dagmara~

~Dagmara~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 13:12

A ja jestem za trochę bardziej szalonymi prezentami. Myślę, że dodatki erotyczne są uniwersalne i dla niej i dla niego, jeśli są oczywiście otwarci na takie rzeczy. Mojemu chłopakowi kupiłam niedawno jajko Tenga, bo zachwyciła mnie reklama. Wyszedł tani, oryginalny prezent, a samo doświadczenie było zabawne. W odpowiedzi dostałam od niego biżuterię erotyczną, która jest przepiękna. Wszystko kupiliśmy na n69.pl i zachwyciła nas dyskrecja tego sklepu.

#5 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 17:22

my w gronie znajomych robimy sobie Mikołajki, ja kupuję koleżance curl secret z babyliss, wiem ze jej lokówka już ledwo działa więc wiem, ze jej się przyda, a my robimy takie mikołajkowo świąteczne prezenty, więc troche droższe rzeczy kupujemy.

#6 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 17:22

my w gronie znajomych robimy sobie Mikołajki, ja kupuję koleżance curl secret z babyliss, wiem ze jej lokówka już ledwo działa więc wiem, ze jej się przyda, a my robimy takie mikołajkowo świąteczne prezenty, więc troche droższe rzeczy kupujemy.

#7 ~kqayette23~

~kqayette23~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2018 - 13:50

ja nie jestem fanką prezentów metarialnyych dlatego chłopaka w Mikołaja zabieram na strzelnicę Progun we Wrocławiu i wiem ze sie ucieszy :D

#8 ~poszpers~

~poszpers~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 09:02

Empik Foto ma kubki ze zdjęciem. Też takie, gdzie fotka jest widoczna dopiero po ich zalaniu gorącym napojem, więc może coś takiego? Podejrzewam, że coś takiego wam się sprawdzi, spodoba, zrobi różnicę. Niby prezent prosty, ale taki, który na pewno będzie wykorzystany. 

#9 ~Dori~

~Dori~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 21:32

Ja sama sobie na mikołajki sprawiam słuchawki bezprzewodowe do pracy. Już mam na oku takie fajne dość kobiece słuchawki z firmy lamax. Jeszcze nie byłam w sklepie żeby posłuchać ale zachwalają je interneciaki :P nie ma mi kto sprawić takiego prezentu a tak bym chciała :(

#10 ~paskers~

~paskers~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 09:07

Empik Foto ma kubki ze zdjęciem, więc może coś takiego?

Wydaje mi się, że prezent powinien być trafiony.

Ewentualnie bierzcie pod uwagę również kubki magiczne - z fotką, która jest widoczna po tym, jak kubek zostanie zalany gorącym napojem. Dobry kierunek? 

#11 BasiaMat

BasiaMat

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 19 grudzień 2018 - 09:25

Pamiętam, że Mikołajki zawsze były wyjątkowe w naszym związku, bo nie dawaliśmy sobie przedmiotów materialnych. Na nasze pierwsze Mikołajki poszliśmy do OH Kino na Listy do M. i to był naprawdę pamiętny dzień... 

#12 ~Kaja~

~Kaja~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 12:29

Ja uważam, że najlepszym pomysłem na prezent na każdą okazję jest kupienie voucheru na przejazd sportowym autem po torze. niezależnie od wieku oraz płci osoby obdarowanej, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie a wybór aut oraz torów jest naprawdę duży. Ceny też są na każdą kieszeń. Ja kupiłam taki voucher w Devil-Cars :) Wystarczy wejść na ich stronę i dokonać zakupu i już chwilę po tym mamy voucher na mailu. Można go od razu wydrukować i wręczyć. Wszystko łatwo i szybko, naprawdę polecam :) Satysfakcja osoby obdarowanej gwarantowana w 100%

#13 ~Marta85~

~Marta85~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2020 - 13:08

W dzisiejszych czasach jest niezwykle trudno zrobić udany prezent drugiej osobie. Jak się dobrze rozejrzymy po sklepach internetowych to znajdziemy ogromny wybór potencjalnych podarunków. Jeszcze do tego jesteśmy bombardowani reklamami na każdym kroku, starającymi się przekonać nas do zakupu. Pytanie jakie warto sobie zadać w pierwszej kolejności to czy dany prezent ma szansę bycia praktycznym dla osoby obdarowywanej :) Moja znajoma przykładowo kupiłam swojemu facetowi zestaw klasycznych skarpet Wola ze względu na to, że sam zupełnie nie ma czasu na zrobienie tego typu zakupów. Zresztą też nie jest ekspertem w tej dziedzinie, a dzięki niej dostał towar pierwszego gatunku :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych