Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prawojazdy kat c.

63 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~JA~

~JA~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 21:19

witam, mam zamiar zacząć kurs na prawo jazdy kat c. Który ośrodek szkolenia kierowców polecicie, a który odradzacie i dlaczego. zastanawiałem sie nad ALFA i PZMot, czekam na opinie, pozdrawiam JA.

#2 ~mmm~

~mmm~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2010 - 17:30

a ja ci w ogole nie polecam robic prawka kat. C, bardzo drogie i nie jest latwo zdac, no chyba ze uwielbiasz jezdzic samochodem non stop

#3 ~karol88~

~karol88~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 20:41

Robiłem prawo jazdy na kat. C i C+E w Faworycie, nie wiem jak na inne kategorie ale na te to NIE polecam tam robić, instruktorzy przesadnie dbają o swoje samochody, zaczynają krzyczeć nawet jak na małą dziurę się najedzie której nie da się ominąć, szybciej niż 30km/h nie pozwalają jeździć. Z instruktorem na kat. C+E w ogóle nie szło się dogadać, nie chciał mi w ogóle iść na rękę, nie miał do mnie cierpliwości, nic nie chciał wytłumaczyć, myślał że nie ma mądrzejszego od niego, zawsze o 10min wcześniej kończyliśmy jazdę (z każdej jazdy zabrać po 10min to trochę tego się nazbiera). Widać po nich było że są tu tylko dla zarobku a nie żeby kogoś czegoś nauczyć. Na kat. C zdałem za pierwszym razem, ponieważ miałem dużo szczęścia i dużo rzeczy dowiadywać się musiałem od znajomych zamiast od instruktora a na kat. C+E jestem w trakcie robienia, godziny mam już wszystkie wyjeżdżone a egzaminu za pierwszym razem nie udało się zdać, czeka mnie drugie podejście. Idąc na ten ostatni egzamin w ogóle nie byłem odpowiednio do niego wyćwiczony, instruktor w ogóle mnie nie nauczył. Drugi raz bym na pewno nie poszedł do Faworytu, a decyzja należy do was gdzie pójdziecie. POZDRAWIAM

#4 ~ads~

~ads~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2010 - 09:43

witam

Ja jestem w trakcie robienia kat.C w Jaga Drive (Szał) nie polecam tej szkoły w Manie z 8 biegów działają tylko 4 czasem nawet 3 a przez pierwszych 10 lub więcej godzin jeździłem na łysej lewej przedniej oponie co przy hamowaniu skutkowało ściąganiem, ruszania uczą z działającej 3 a na egzaminie trzeba wykorzystać wszystkie począwszy od 1, znajomy robił przez PUP C a później C+E w Alfie zdał za pierwszym

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2010 - 13:46

Robiłem prawo jazdy na kat. C i C+E w Faworycie, nie wiem jak na inne kategorie ale na te to NIE polecam tam robić, instruktorzy przesadnie dbają o swoje samochody, zaczynają krzyczeć nawet jak na małą dziurę się najedzie której nie da się ominąć, szybciej niż 30km/h nie pozwalają jeździć. Z instruktorem na kat. C+E w ogóle nie szło się dogadać, nie chciał mi w ogóle iść na rękę, nie miał do mnie cierpliwości, nic nie chciał wytłumaczyć, myślał że nie ma mądrzejszego od niego, zawsze o 10min wcześniej kończyliśmy jazdę (z każdej jazdy zabrać po 10min to trochę tego się nazbiera). Widać po nich było że są tu tylko dla zarobku a nie żeby kogoś czegoś nauczyć. Na kat. C zdałem za pierwszym razem, ponieważ miałem dużo szczęścia i dużo rzeczy dowiadywać się musiałem od znajomych zamiast od instruktora a na kat. C+E jestem w trakcie robienia, godziny mam już wszystkie wyjeżdżone a egzaminu za pierwszym razem nie udało się zdać, czeka mnie drugie podejście. Idąc na ten ostatni egzamin w ogóle nie byłem odpowiednio do niego wyćwiczony, instruktor w ogóle mnie nie nauczył. Drugi raz bym na pewno nie poszedł do Faworytu, a decyzja należy do was gdzie pójdziecie. POZDRAWIAM

Ja też tam robiłem na C ale na mnie nikt nie krzyczał, mógłby spróbować nie masz języka w gębie? Przecież ty masz się nauczyć jeździć a nie dziury wymijać, co można uszkodzić w aucie ciężarowym przy prędkości 30 km/h ?

#6 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 14:42

Ja też tam robiłem na C ale na mnie nikt nie krzyczał, mógłby spróbować nie masz języka w gębie? Przecież ty masz się nauczyć jeździć a nie dziury wymijać, co można uszkodzić w aucie ciężarowym przy prędkości 30 km/h ?

Potwierdzam najpierw niech Kulesza wyrzuci najmądrzejszego wąsatego pana darka któremu ktoś w końcu prz..e omijanie dziur gdzie sie tak jeżdzi nie polecam mimio że robiłem u nich C i C+E.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 22:12

ja tez robiłem w farorycie w 2006 roku i patrze ze sie nic nie zmieniło
tak jaak kiedys 30 km/h przesadne omijanie dzióe i wąsaty pan darek cwaniakuje co to nie on
kolega tam niedawno robił c+e a ma od 20 lat c i jezdzi w transporcie a pan mistrz darek mu tłumaczył jak nalezy jezdzic wielki mi nauczyciel niech by pojezdził na miedzynarodowce to moze by zobaczył o co chodzi w prowadzeniu tzw TIRa bo jak narazie to on o tym pojecia niema

#8 ~bob~

~bob~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 20:07

...widzę że nie tylko ja mam problem z C+E w Faworycie i z panem Darkiem, omijanie dziur i nierówności to jakaś psychoza jazda 25-35 km/h to chyba norma, czasami mogę się rozpedzic do 50 ale to tylko na wybranych drogach, on ma ZAWSZE RACJE moje gadanie jest zawsze głupie, do tego nie myślę ,ale on nie daje mi szansy myślec wszytko robic pod dyktando , na mieście jadąc mam mokre ręce i tylko myślę czy mogę teraz zmienic bieg czy puźniej itp.Jestem rozczarowany niedziwne że egzamin się zdaje po kilka razy. Egzamin mam niebawem raczej słabo czuje swoje przeszkolenie.

Co do kat. C z całą odpowiedzialnością polecam tylko pana STAŚKA (kiedyś uczył mnie na B)jezdzi czerwonym MANem bez osłony na dachu.

Jezdziłem tez z panem Adamem z nim zaczynałem kat. C ja bym porównał go do Pana Darka dziury i inne podobne psychoza, wyjezdziłem z Panem Adamem 20 godzin uznałem ze nie nadaje się do tego i rzuciłem to prawko kat. C na 1,5 roku, w miedzy czasie zobaczyłem że pan Stasiek tam jezdzi na C i postanowiłem dokończyc to C,zostało mi 10godzin, w ośrodku powiedziałem że chce pana Staśka BEZ PORÓWNANIA po 1,5 roku bez jazdy jezdzilem o niebo lepiej z panem Staśkiem niż kiedykolwiek, nie krzyczy, nie przeżywa wyrozumiały daje szanse wykazac się samemu. Reasumując kat C za 1 razem.

#9 ~zwiedziony~

~zwiedziony~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2011 - 19:48

Potwierdzam jezdze z panem Adamem oby szybciej do konca.Traktuja kursantow jak zlo konieczne.Kategorie A,B robilem w alfie bez porownania chcialo sie chodzic.

#10 ~Person~

~Person~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2011 - 22:34

Taak... też do niedawna jeździłem z Adamem. Obsługę pojazdu zrobiliśmy tylko raz (na pierwszej jeździe), drze mo.dę o byle co, jak wjedziesz w dziurę to usłyszysz że zostaniesz przesadzony o jedno miejsce w lewo (czyli za drzwi). Chyba nikt go jeszcze nie nauczył, że to kursant jest klientem i to pan instruktor może zostać przesadzony o jedno miejsce ale w prawo... jeśli komuś instruktor się nie podoba to można poprosić o jego zmianę. I trzeba to robić. Szkolicie się za własne pieniądze i macie prawo robić to bez zbędnych nerwów i bez wysłuchiwania dennych komentarzy pseudo instruktorów.

#11 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2011 - 11:13

Ja polecam As Jazdy :)
Instruktor jak najbardziej w porządku gość, dobrze uczył, zdałem za 1 razem.

#12 ~tomi~

~tomi~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 20:41

apropo FAWORYTU zapytajcie sie pana Darka jak sie jezdzi po rondzie to dopiero oczy wywalicie... PS co mnie podkusiło tam sie szkolic na c+e

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2012 - 22:03

idź do alfy tam spróbują zrobić z ciebie kierowce ciężarówek ( sam tam robiłem e do c)
tak jak przedmówcy piszą w faworycie są sami najmądrzejsi - omijaj ich dalekim łukiem tak samo jak akces na lawendowej bo mają tego samego pokroju instruktorów chociaż w akcesie Zdzicho pozwala szybciej jeździć.
pomyśl o kwalifikacji wstępnej ona też jest potrzebna i droższa do zrobienienia

#14 ~admin~

~admin~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 10:17

Witam niestety i ja trafiłem na słynnego pana Darka w Faworycie robiąc c+e. Facet z góry Cię traktuje na gorszego i nieudolnego kursanta. Wkurza się za byle co, także nie można się w żaden sposób skupić na jeźdźie. Do tego Twoje godziny jazdy wykorzystuje na filozofowanie na temat źle jeżdżących kierowców lub wykłada mechanikę samochodową. Nie polecam bowiem reasumując dla nich ważniejszy jest pojazd od CIebie.

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 14:09

ja zdawałem też u pana darka w Faworycie c+e facet dobijał mnie swoją głupią gatkA to w pewnym momencie myślałem że wysiądę na mieście i pójdę albo mu wywalę w ryj taki upierdliwy gosć a co do egzaminu to nie zdałem 2razy i pojechałem do łomzy a tam bez problemu OMIJAJCIE FAWORYT

#16 ~Irena~

~Irena~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 15:15

Pani Ania Bielewicz z Asa Jazdy jest bardzo wyrozumiała i wszystko cierpliwie tłumaczy. A to,że zwraca uwagę na błędy,to tylko z korzyścią dla każdego kursanta,ponieważ później jest łatwiej. I tak powinno być.Osobiście jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Anią, dlatego też polecam tę instruktorkę.

#17 ~riczi79~

~riczi79~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 09:14

cześć mam pytanie z jakich stron sie uczyc na teorie bo niezdałem

#18 ~Trucker~

~Trucker~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 18:57

Z żadnych. Na C masz 200 pytań z tego co pamiętam. Dostajesz je w szkole nauki jazdy. Wystarczy nauczyć sie na pamięć i wszystko. Jakich ty stron chcesz szukać...?

#19 ~Rysiek~

~Rysiek~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2013 - 10:17

Ja się na Manie w Szale uczyłem. Problemów nie było, jazdy w porządku. Egzamin zdany.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2013 - 18:03

Koledzy jak to jest z egzaminem? Jest jedna trasa tylko w Białymstoku?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych