Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca,zarobki w Białymstoku

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~nieznajomy~

~nieznajomy~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 07:56

Witam.Swoją pierwszą pracę zacząłem dosyć późną, obecnie pracuje w jednej pracy do tej pory.A wszystko przez to,że musiałem po ukończeniu studiów się przekwalifikować:/.Obecnie zarabiam 3000netto beż żadnych nadgodzin,soboty,niedziele wolne w miesiącu.Myślicie,że jak na Białystok to oki,bo mam wrażenie,że wszyscy mają więcej.

Jak kiedyś czytałem,opinie o firmie Biazet,i ktoś napisał,że dostał wypłatę 1800zł na pełny etat,myślę,że skłamał.

#2 ~ROBIŁEM W MONTOWNI~

~ROBIŁEM W MONTOWNI~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 11:31

rok temu na start w Biazecie około 1600 netto.  :D  Nie ma chętnych Polaków ściągamy Ukraińców. Ich też za mało chętnych to Białorusinów, więźniów, Czeczenów, Gruzinów, Nepalczyków, Filipińczyków, głuchoniemych!

#3 ~RONALD~

~RONALD~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 19:59

rok temu na start w Biazecie około 1600 netto.  :D  Nie ma chętnych Polaków ściągamy Ukraińców. Ich też za mało chętnych to Białorusinów, więźniów, Czeczenów, Gruzinów, Nepalczyków, Filipińczyków, głuchoniemych!

:D

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 14:59

Niech właściciele białostockich firemek zaczną wkońcu godnie płaćić a nie lecą w kulki, Jakie są koszty utrzymania a co oni oferują? 1700-1800 zl a na zlecenie 2150-2300 maks. Pomijam juz czesto przesadne i śmieszne wymagania

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 22:24

podniesienie Zusu od przyszłego roku i wyplaty minimalnej spowoduje że już nikt nie będzie dymał jak tylko na czarno lub wogole zostaniecie zastąpieni tania siła z ukrainy lub Wietnamu

#6 ~Oj oj oj~

~Oj oj oj~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 14:34

Wg myślenia białostockich i podbiałostockich pracodawców nagrodą dla pracownika jest umowa o pracę czyli pełne odprowadzanie składek na ZUS. Pracownik ma robić (wyrabiać) a nie zarabiać. Mimo ulg w zatrudnianiu i obniżek NIC się nie zmienia jeśli chodzi o zarobki. Podają kwoty brutto bo netto ch***** to wygląda :lol:. Czasami przebąkują coś o premiach których nigdy nie zobaczysz ale to tak dlą  zachęty  :lol:   

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 13:12

Witam.Swoją pierwszą pracę zacząłem dosyć późną, obecnie pracuje w jednej pracy do tej pory.A wszystko przez to,że musiałem po ukończeniu studiów się przekwalifikować:/.Obecnie zarabiam 3000netto beż żadnych nadgodzin,soboty,niedziele wolne w miesiącu.Myślicie,że jak na Białystok to oki,bo mam wrażenie,że wszyscy mają więcej.

Jak kiedyś czytałem,opinie o firmie Biazet,i ktoś napisał,że dostał wypłatę 1800zł na pełny etat,myślę,że skłamał.

bujasz w obłokach

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych