Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

praca,zarobki Białystok

54 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2019 - 18:54

Może ta osoba myśli, że to norma jak na Biedastok i tak samo myślą cwaniacy oferujący tak .ujowe stawki na zlecenie lub umowę o pracę! Dalej nie zmienia się nic co widać po ofertach...

Tak ludzie już przywykli do tego ,,poziomu,, ze dla nich to norma

#42 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2019 - 19:13

Dziwne,
Ja majac 1,5 roczne doswiadczenie mam za min 2,600 netto plus premie. Widocznie trzeba mieć szczęscie i umiec sie sprzedac.

Jest jeszcze kwestia branży i płci. Niestety.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 14:35

Koniec roku a na białostockim rynku pracy lipa jak była tak jest. Jeśli od nowego roku nic się nie zmieni w ilości i racjonalności ofert i dalej będą proponowane jak żenująco niskie wynagrodzenia to ludzie będą uciekać za granicę! Nie zmuszajcie ludzi do tego!

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 18:25

Koniec roku a na białostockim rynku pracy lipa jak była tak jest. Jeśli od nowego roku nic się nie zmieni w ilości i racjonalności ofert i dalej będą proponowane jak żenująco niskie wynagrodzenia to ludzie będą uciekać za granicę! Nie zmuszajcie ludzi do tego!

Do kogo ten apel kierujesz do elity co łupi ten kraj od 89 roku podziękuj Tuskowi zrobił ci zielona wyspę dostatku i dobrobytu a sam spier....,

#45 ~Je..baka~

~Je..baka~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 20:03

Za rubieżom mi ma raboty

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 14:17

Czy białostoccy i podbiałostoccy pracodawcy zdają sobie sprawę jaki jest koszt samodzielnego utrzymania w 2019 r? Bo jak widzę oferty typu najniższa albo trochę powyżej to mnie po prostu coś trafia. I jeszcze takie sk chvj co wie wymagają...Człowiek chce pracować i coś zarobić a nie robić na Zus z ich wielkiej laski jak dadzą umowę o pracę, jeść odpady i mieszkać z rodziną. Już nie wspominam o ubraniu się, lekarstwach+lekarzach, komunikacji i rozrywce i o odłożeniu czegokolwiek. Czaicie to czy nie??

Jak ludzie w tym syfie maja rodziny zakładać ?

#47 ~Kurwa cajmer~

~Kurwa cajmer~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 16:10

Gorzej jak juz maja zalozone a tu na umowie 2250 no koorwa no

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 18:01

Sugeruję żeby ci co proponują takie żenujące pieniądze sami za to robili albo zatrudnili za to swoje rodziny a ci którzy myślą że to "norma" proponuję choć na trochę pojechać na zachód i popracować to może oczy się otworzą. Wielu byznesmenów stać na to by płacić więcej, ale po co skoro nie muszą bo lepiej nabijać swoje kabzy.I jeszcze wymagają nie wiadomo i czego!

Polski pracownik w Białymstoku w 2019 r to wciąż niewolnik, wyrobnik nie ważne czy robi w korpo, w średniej czy małej firmie.

#49 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 21:32

Gorzej jak juz maja zalozone a tu na umowie 2250 no koorwa no

Nikt nie kazał zakładać, a zresztą kogo to obchodzi. Nie mój problem.

#50 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 21:35

Sugeruję żeby ci co proponują takie żenujące pieniądze sami za to robili albo zatrudnili za to swoje rodziny a ci którzy myślą że to "norma" proponuję choć na trochę pojechać na zachód i popracować to może oczy się otworzą. Wielu byznesmenów stać na to by płacić więcej, ale po co skoro nie muszą bo lepiej nabijać swoje kabzy.I jeszcze wymagają nie wiadomo i czego!

Polski pracownik w Białymstoku w 2019 r to wciąż niewolnik, wyrobnik nie ważne czy robi w korpo, w średniej czy małej firmie.

Nikt nie karze pracować u tych''byznesmenów''. Sam załóż firmę i zacznij zarabiać na siebie.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2019 - 18:32

Nikt nie karze pracować u tych''byznesmenów''. Sam załóż firmę i zacznij zarabiać na siebie.

Nikt nie każe zatrudniać obcych ludzi.Ogranicz ilość usług, klientów lub zagoń do roboty krewnych.

#52 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2019 - 21:25

Nikt nie każe zatrudniać obcych ludzi.Ogranicz ilość usług, klientów lub zagoń do roboty krewnych.

Prowadzę jednoosobową działalność i nie muszę nikogo zatrudniać, a tym bardziej ''skomleć'' o zatrudnienie u ''złych byznesmenów''. Sam sobie jestem panem i robolem.

#53 ~wykluczony~

~wykluczony~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 19:13

pracy nie ma i nie będzie ,ostatni gasi swiatło

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 15:38

Prowadzę jednoosobową działalność i nie muszę nikogo zatrudniać, a tym bardziej ''skomleć'' o zatrudnienie u ''złych byznesmenów''. Sam sobie jestem panem i robolem.

TO SŁABY Z CIEBIE BIZNESMAN

#55 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 21:34

TO SŁABY Z CIEBIE BIZNESMAN

Może i słabym, ale nie muszę skomleć o pracę u obcych i ciągle narzekać na złych pracodawców. Mnie i mojej rodzinie wystarcza na godne życie. Lepiej być takim tzw.słabym biznesmenem na swoim niż najemnym pracownikiem pracującym u kogoś.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych