Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Praca zdalna

pracainternet dom zdalna zlecenie

40 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 22:01

Uczciwa praca przez internet bez wkladu wlasnego wiecej informacji na mailu monisia_482@wp.pl

#22 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 16 październik 2017 - 15:23

Zarobek 300 zł w ciągu jednego dnia. Praca przez internet. Bez jakiejkolwiek inwestycji. teluk@gmx.com

#23 ~Doriannn~

~Doriannn~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 12:11

Praca zdalna staje się coraz bardziej powszechna, a jeśli dzięki takim możliwościom technicznym można mieszkać w mniejszej miejscowości i pracować nawet dla dużej firmy. Na tej stronie dolnoslaskie-praca.pl omówiono ten temat na przykładzie Dolnego śląska. Graficy, copywriterzy i specjaliści IT coraz częściej pracują zdalnie.

#24 Marlena22

Marlena22

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 00:17

Hej! :)

Polecam tą pracę. Wygoda połączona z dobrym zarobkiem! Pracujesz w domu , kiedy chcesz i ile chcesz. Więcej informacji : 

#25 butterfly855

butterfly855

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 12:17

Ja jestem w podobnej sytuacji, więc doskonale Cię rozumiem, co znaczy samotna matka z dwój.,a dzieci na głowie. Także nie mam pracy etatowej ale zaczęłam zajmować się pracą zdalną. Głownie wieczorami, kiedy dzieci już śpią, siadam przed kompem i działam. Praca bez żadnych umów, w 100% legalna, sama sobie jesteś  szefem. Wejdź na moją stronę https://izusjak.wixs...e/praca-zdalna, tam masz wskazówki co zrobić. Szukam osób do budowania zespołu aby każdy mógł dobrze zarobić.W razie jakichkolwiek pytań napisz maila bądź odezwij się na czacie zamieszczonym na stronce, na pewno odpiszę. Pozdrawiam.

Będę wdzięczna za podpowiedzi

#26 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2017 - 03:16

Dzień Dobry,
Witam,
potrzebuje porady, pomocy, wskazówki.
Mam 38 lat i trochę mi się posypało w życiu. Mąż zostawił mnie z małym synem i poszedł sobie w siną dal... To jakoś strawie ale problem pociągnął za sobą kolejny - młody ma wieczne problemy ze zbieraniem się do szkoły itd...i przez to, że wszystko jest na mojej głowie, zaczęłam się trochę spóźniać do pracy czego mój szef nie stolerowal i mnie zwolnił...
Teraz jestem z dzieckiem, bez pracy i bez męża... Ogólnie jak na razie jeszcze mam za co przeżyć, ale boję się że szacowny małżonek za namową kochanicy przestanie pomagać i nie chcę zostać bez niczego.
Nie dam rady na razie iść do pracy stałej, dlatego proszę o informację - znacie jakiś sposób na zarabianie z domu? Mam laptopa bardzo sprawnego - wiele programów edytorskich, kamerka, skype, gg itd... Funkcjonują jakieś firmy umożliwiające pracę zdalną? A! Ze względu na mojego syna oczywiście najlepiej w nienormowanym czasie pracy...
Zauważyłem, że poszukuję Pani dodatkowego/nowego źródła dochodu?
Chciałbym zaproponować współpracę w naszym prężnie działającym zespole.
Firma, w której pracujemy, istnieje od 2013 roku, każdy podpisuję umowę z w.w firmą, a nasze zarobki (średnio 2-10 tys. złotych w zależności od zaangażowania) są rozliczone w Urzędzie Skarbowym. Dodatkowo w ramach współpracy, nasz zespół posiada własną grupę szkoleniową oraz wiele narzędzi i strategii zarobkowych do których będzie mieć Pani dostęp.
Pracujemy w nienormowanych godzinach, we własnym domu, przez co każdy partner może dostosować się do własnego planu dnia.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana, proszę odpowiedzieć na tą wiadomość, wówczas prześlę komplet, zawierający prezentacje, potwierdzenia i informacje.
Pozdrawiam,
Igor Ciemborowicz

#27 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2017 - 03:22

Jestem zainteresowana dodatkowym zarobkiem. Proszę o informacje na maila sylwka81@op.pl

#28 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2017 - 22:03

Praca dodatkowa: przepisywanie kodów reklamowych, zapraszam do zespołu. Szczegóły wyślę na maila. Mój adres: basia.nutria@gmail.com

#29 jesienny

jesienny

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 23:42

Ja mogę poduczyć kogoś, kto chce startować z własnym kapitałem i oczywiście na własne wyłączne ryzyko na rynkach finansowo-ekonomicznych co do zagadnienia opcje binarne jak zacząć - odpowiem i wyjaśnię jak w artykule.

#30 ~Niuniamila34~

~Niuniamila34~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 21:27

Nowoczesna daj znac czy na kamerkach mozna pracowac np od 9tej do 11stej czy twarz moge zaslonic maską]

#31 agacia22

agacia22

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 05 styczeń 2018 - 00:48

praca przez internet na serwisie kubigo.pl polega na wykonywaniu roznych zadan              baner4.png

wyplatki co tydzień bez sciemy

#32 PatrykKRK

PatrykKRK

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 18:36

http://cemoney.club/7582450089094/
Polecam taki sposób zarabiania. Pracujesz kiedy i gdzie chcesz. Przepisywanie kodów 4 cyfrowych. Każdy kod to 10centów. Osobiście w ten sposób zarabiam 500$ dziennie (pracując tylko 5 godzin), więc dlaczego i Ty nie możesz tak zarabiać? Darmowa szybka rejestracja.

#33 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 10:30

Na stronie pracuj-online com mają sporo ofert pracy także gdybyś nadal poszukiwała to zerknij sobie u nich oferty!!!

#34 slider3412

slider3412

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 18:38

Moja sprawdzona stronka na której sam jestem prawie codziennie.

Praca polega na wpisywaniu kodów CAPTCHA, 10 centów za każdy kod.

Strona wiarygodna, anglojęzyczna, ale podstawy wystarczą, żeby się na niej odnaleźć

Wypłata na konto bądź Western Union, potrzebna wyłącznie rejestracja poprzez email.

Stronę podaję poniżej, pozdrawiam http://uvmoney.club/8255533317906/

#35 karra

karra

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 19:49

Witam,
potrzebuje porady, pomocy, wskazówki.
Mam 38 lat i trochę mi się posypało w życiu. Mąż zostawił mnie z małym synem i poszedł sobie w siną dal... To jakoś strawie ale problem pociągnął za sobą kolejny - młody ma wieczne problemy ze zbieraniem się do szkoły itd...i przez to, że wszystko jest na mojej głowie, zaczęłam się trochę spóźniać do pracy czego mój szef nie stolerowal i mnie zwolnił...
Teraz jestem z dzieckiem, bez pracy i bez męża... Ogólnie jak na razie jeszcze mam za co przeżyć, ale boję się że szacowny małżonek za namową kochanicy przestanie pomagać i nie chcę zostać bez niczego.
Nie dam rady na razie iść do pracy stałej, dlatego proszę o informację - znacie jakiś sposób na zarabianie z domu? Mam laptopa bardzo sprawnego - wiele programów edytorskich, kamerka, skype, gg itd... Funkcjonują jakieś firmy umożliwiające pracę zdalną? A! Ze względu na mojego syna oczywiście najlepiej w nienormowanym czasie pracy...

Matko jaki niefart...współczuję. Biorąc pod uwagę datę posta, ciekawa jestem jak się ułożyło? Dalej poszukujesz czegoś online?

Ja sama od niedawna szukam jakiejś pracy przez internet,czytam sporo blogów, stronek, for na ten temat. Również e-booki, szkolenia itd. Bardzo pomogła mi książka pewnej bloggerki, mogę podać namiary. 
Ogólnie w necie jest sporo możliwości: internetowa sekretarka, wprowadzanie danych, tworzenie baz, pisanie artykułów, postów, reklama, fotografia, tworzenie stron... trzeba jedynie wiedzieć, co nam pasuje najbardziej i za co można brać kasę.

Na prawdę polecam poczytać różne blogi tematyczne :)

#36 ~TIMON~

~TIMON~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2018 - 00:11

Witam 

Można pracować zdalnie z domu, poświęcając troszkę czasu. 

Napisz - bankowowiadomo@gmail.com

#37 ~Unikata~

~Unikata~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 11:24

Witam
Chciała bym zacząć pracę przed kamerami spróbować ale nie mam pojęcia jak do tego się zabrać.? Mam prośbę czy mógł byś mi pomóc?

#38 ~Unikata~

~Unikata~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2018 - 17:35

Witam
Chciała bym zacząć pracę przed kamerami spróbować ale nie mam pojęcia jak do tego się zabrać.? Mam prośbę czy mógł byś mi pomóc?

#39 ~martaee~

~martaee~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 10:34

Ja wypełniam ankiety w necie – nie jest to może praca, która zapewni Ci dobry miesięczny dochód, ale zawsze jakiś grosz wpadnie. Myślę, że jeżeli ktoś jest pod ścianą to warto łapać się każdych zleceń, a to wypełnianie ankiet nie jest jakieś trudne czy czasochłonne J Polecę Ci platformę epanel, bo sama z niej korzystam i jest ok.

#40 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 13:02

Hej. Czy oferta jest nadal aktualna?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pracainternet, dom, zdalna, zlecenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych