Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Praca zdalna

pracainternet dom zdalna zlecenie

40 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zagubiona

Zagubiona

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 26 styczeń 2016 - 21:41

Witam,
potrzebuje porady, pomocy, wskazówki.
Mam 38 lat i trochę mi się posypało w życiu. Mąż zostawił mnie z małym synem i poszedł sobie w siną dal... To jakoś strawie ale problem pociągnął za sobą kolejny - młody ma wieczne problemy ze zbieraniem się do szkoły itd...i przez to, że wszystko jest na mojej głowie, zaczęłam się trochę spóźniać do pracy czego mój szef nie stolerowal i mnie zwolnił...
Teraz jestem z dzieckiem, bez pracy i bez męża... Ogólnie jak na razie jeszcze mam za co przeżyć, ale boję się że szacowny małżonek za namową kochanicy przestanie pomagać i nie chcę zostać bez niczego.
Nie dam rady na razie iść do pracy stałej, dlatego proszę o informację - znacie jakiś sposób na zarabianie z domu? Mam laptopa bardzo sprawnego - wiele programów edytorskich, kamerka, skype, gg itd... Funkcjonują jakieś firmy umożliwiające pracę zdalną? A! Ze względu na mojego syna oczywiście najlepiej w nienormowanym czasie pracy...
Będę wdzięczna za podpowiedzi

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2016 - 21:49

Witam,
Mam 38 lat i trochę mi się posypało w życiu. Mąż zostawił mnie z małym synem i poszedł sobie w siną dal... To jakoś strawie ale problem pociągnął za sobą kolejny - młody ma wieczne problemy ze zbieraniem się do szkoły itd...i przez to, że wszystko jest na mojej głowie, zaczęłam się trochę spóźniać do pracy czego mój szef nie stolerowal i mnie zwolnił...
Teraz jestem z dzieckiem, bez pracy i bez męża... Ogólnie jak na razie jeszcze mam za co przeżyć, ale boję się że szacowny małżonek za namową kochanicy przestanie pomagać i nie chcę zostać bez niczego.
Nie dam rady na razie iść do pracy stałej, dlatego proszę o informację - znacie jakiś sposób na zarabianie z domu? Mam laptopa bardzo sprawnego - wiele programów edytorskich, kamerka, skype, gg itd... Funkcjonują jakieś firmy umożliwiające pracę zdalną? A! Ze względu na mojego syna oczywiście najlepiej w nienormowanym czasie pracy...

Posadź syna na rower, rower podłącz do prądnicy, prądnicę do inwertera 230V, sprzedawaj prąd do sieci. Jak syn się zmęczy to ty możesz kręcić.

A tak na poważnie. Naucz się programować mikrokontrolery ARM (na przykład seria LPC Philipsa/NXP albo STM32 produkcji STMicroelectronics). Na programistów systemów wbudowanych jest teraz ogromne zapotrzebowanie i płace są doskonałe. Nowicjusz świeżo po studiach może liczyć na 2500-3000 na rękę, potem tylko rośnie w górę.

Na początek potrzebny jest w zasadzie tylko laptop, zestaw rozwojowy (STM32F1-DISCOVERY albo STM32F4-DISCOVERY są tanie i dobre), jakiś multimetr. Potem możesz zainwestować w oscyloskop, zasilacz regulowany i inne przydatne w pracy/nauce narzędzia.

#3 aleksandra90

aleksandra90

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 07:11

Poszukaj jakiś zleceń na stronach tego typu, wpisz w wyszukiwarkę ogłoszenia - praca w domu itp na pewno coś znajdziesz 

#4 magdalenka

magdalenka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 21:34

Hej. Widze ze nie tylko ja mam taki problem, tez szukam czegos, najlepiej praca w domu. TYLKO CZY TO MOZLIWE:/

#5 Nowoczesna

Nowoczesna

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 23:32

Ja mam porade dla Was dziewczyny, tylko musisice cos wiecej o sobie powiedziec...

Zagubiona - piszesz o programach jakie masz na laptopie itd...czy interesuje Cie tylko praca a'la biurowa? Sama dorabiam sobie pracujac z domu, ale to praca na kamerce, na czacie... czy wiecie na czym to polega lub ewentualnie chcecie sie dowiedziec?
Pozdrawiam

#6 Zagubiona

Zagubiona

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 02 luty 2016 - 14:19

Nie musi byc koniecznie biurowa, tylko ja nie mam pojecia na czym polega praca na kamerkach i czacie wiec jesli moglabys zdradzic cos wiecej to byloby super.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2016 - 14:51

Nie musi byc koniecznie biurowa, tylko ja nie mam pojecia na czym polega praca na kamerkach i czacie wiec jesli moglabys zdradzic cos wiecej to byloby super.

kobieto na prawde sie nie domyslilas, ze ona pisala o pokazywaniu sraki na kamerce dla napalonych koniobijców, ktorzy za to płacą?

#8 Nowoczesna

Nowoczesna

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 11 luty 2016 - 03:09

Niestety juz kilka razy usunieto moj post - nie rozumiem dlaczego. Jesli zatem chcesz uzyskac szczegolowe informacje, napisz pod adres support@amateurcommunity.pl,, wszystkiego dowiesz sie najlepiej. Pozdrawiam

#9 Zagubiona

Zagubiona

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 12 luty 2016 - 03:14

Niestety juz kilka razy usunieto moj post - nie rozumiem dlaczego. Jesli zatem chcesz uzyskac szczegolowe informacje, napisz pod adres support@amateurcommunity.pl,, wszystkiego dowiesz sie najlepiej. Pozdrawiam

Dzięki za odpowiedź, poprzednich wpisów nie zdążyłam niestety zauważyć. Po tych danych odnalazłam stronkę - wygląda odważnie. Czy jestem zobligowana do robienia czegoś, co np. mi nie odpowiada? Czy wszystko musi być tak bardzo odważne? No i w ogóle czy jest jakaś umowa itd? Ile można zarobić?

#10 Nowoczesna

Nowoczesna

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 13 luty 2016 - 03:39

Dzięki za odpowiedź, poprzednich wpisów nie zdążyłam niestety zauważyć. Po tych danych odnalazłam stronkę - wygląda odważnie. Czy jestem zobligowana do robienia czegoś, co np. mi nie odpowiada? Czy wszystko musi być tak bardzo odważne? No i w ogóle czy jest jakaś umowa itd? Ile można zarobić?

Okej, a więc praca całkiem przyjemna i prosta - wystarczy się zarejestrować jako Amatorka na stronie.
Konto jest całkowicie darmowe. Jak już jest się zarejestrowaną, to wystarczy być aktywną - czatować z Użytkownikami, tworzyć sobie własne galerie ze zdjęciami, oczywiście fotki dowolne jakie masz, lubisz... Zarabiasz i za każdą wiadomość na czacie i za to jak ktoś sobie obejrzy/kupi Twoje zdjęcie. Z doświadczenia wiem, że najszybciej da się zarobić na kamerce - tutaj też masz dowolność w tym co pokażesz na wizji. Portal nic nie narzuca, od Ciebie zależy co piszesz, co udostępniasz, co i ile pokazujesz.
Fajne jest to, że czego nie wiesz to admini ac zawsze pomogą, doradzą, no i nikt niczego nie narzuca - siedzisz na stronce kiedy chcesz i publikujesz co chcesz. A jak tylko zarobisz sobie kasę, to zostaje Ci przelewana na konto. zarobek zalezy od tego ile czasu tam spedzasz, co robisz, teraz jestem w stanie zarobic kilkaset zlotych miesiecznie :)

#11 Zagubiona

Zagubiona

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 15 luty 2016 - 03:30

Okej, a więc praca całkiem przyjemna i prosta - wystarczy się zarejestrować jako Amatorka na stronie.
Konto jest całkowicie darmowe. Jak już jest się zarejestrowaną, to wystarczy być aktywną - czatować z Użytkownikami, tworzyć sobie własne galerie ze zdjęciami, oczywiście fotki dowolne jakie masz, lubisz... Zarabiasz i za każdą wiadomość na czacie i za to jak ktoś sobie obejrzy/kupi Twoje zdjęcie. Z doświadczenia wiem, że najszybciej da się zarobić na kamerce - tutaj też masz dowolność w tym co pokażesz na wizji. Portal nic nie narzuca, od Ciebie zależy co piszesz, co udostępniasz, co i ile pokazujesz.
Fajne jest to, że czego nie wiesz to admini ac zawsze pomogą, doradzą, no i nikt niczego nie narzuca - siedzisz na stronce kiedy chcesz i publikujesz co chcesz. A jak tylko zarobisz sobie kasę, to zostaje Ci przelewana na konto. zarobek zalezy od tego ile czasu tam spedzasz, co robisz, teraz jestem w stanie zarobic kilkaset zlotych miesiecznie :)

Wszystko fajnie ale co z czasem pracy? jak pisalam mam dziecko i nie jestem jakos wielce dyspozycyjna, dlatego zalezy mi na pracy w necie z domu...

#12 Ferro

Ferro

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 17 luty 2016 - 16:49

Zrobisz co chcesz, ja pracowałam zdalnie przez ponad rok, członek bliskiej rodziny chorował na raka i potrzebował opieki, a z czegoś trzeba było żyć. Pracowałam w Wydawnictwie i zajmowałam się przygotowywaniem publikacji specjalistycznych - zamawiałam teksty, redagowałam, wysyłałam do korekty językowej, do składu, ogarniałam plik po składzie i gotowy do druku wysyłałam do wydawnictwa. Pilnowałam umów, rozliczeń, wysyłałam masę tabelek itp. - miałam normalną pracę biurową, ale w domu. Walka z nowotworem się skończyła i szybko znalazłam pracę wśród ludzi, do której bardzo zatęskniłam przez ten czas, ale nie o tym chciałam. Jeśli znasz obsługę jakiś ciekawych programów (montujesz/ składasz itp.) to spokojnie szukaj czegoś jako freelancerka i pracuj zdalnie.

#13 Internautka

Internautka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 03 marzec 2016 - 19:14

Wszystko fajnie ale co z czasem pracy? jak pisalam mam dziecko i nie jestem jakos wielce dyspozycyjna, dlatego zalezy mi na pracy w necie z domu...

A ja pracuje na tym portalu juz kilka miesiecy i powiem tak - super sprawa, nikt nie mowi Ci w jakich godzinach pracujesz, ile czasu dziennie na to poswiecasz...calkowita dowolnosc, jestes sama sobie szefem! Z czasem przekonalam sie, ze jesli troszke czasu temu poswiece to mozna zarobic super kase! I dzisiaj nawet nie chce mi sie szukac innej pracy ;)

#14 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 15:09

Witam,

Jeśli nadal jesteś zainteresowana wejdź na > heciak.com.pl i w kontakt

napisz najlepiej na któryś z fb to coś dla ciebie znajdę :)
Pozdro

#15 magic992

magic992

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 23 maj 2017 - 13:41

Dla osób które dopiero zaczynają myśleć o pracy zdalnej proponuje artykuł pt."

Praca w domu jako freelancer – Podstawowe informacje" 

#16 ~Igor Ciemborowicz~

~Igor Ciemborowicz~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 15:05

Dzień Dobry,

Witam,

Zauważyłem, że poszukuję Pani dodatkowego/nowego źródła dochodu?

Chciałbym zaproponować współpracę w naszym prężnie działającym zespole.
Firma, w której pracujemy, istnieje od 2013 roku, każdy podpisuję umowę z w.w firmą, a nasze zarobki (średnio 2-10 tys. złotych w zależności od zaangażowania) są rozliczone w Urzędzie Skarbowym. Dodatkowo w ramach współpracy, nasz zespół posiada własną grupę szkoleniową oraz wiele narzędzi i strategii zarobkowych do których będzie mieć Pani dostęp.
Pracujemy w nienormowanych godzinach, we własnym domu, przez co każdy partner może dostosować się do własnego planu dnia.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana, proszę odpowiedzieć na tą wiadomość, wówczas prześlę komplet, zawierający prezentacje, potwierdzenia i informacje.

Pozdrawiam,
Igor Ciemborowicz

#17 ~fiona~

~fiona~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2017 - 21:42

pracuję na kamerkach Camcolt, powiem wam lekka, praca , laczę ją spokojnie z nauką a zarabiam dobre pieniądze. Dla was to okropne? dla mnie możliwosc zarobku i nie jak myślicie na rozbieraniu się, na rozmowie z klientami. Za kazdą min mam płacone żetony, panowie lubie te rozmowy na czatach prywatnych . Camcolt jest najlepsze

#18 ~miszram~

~miszram~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2017 - 17:47

mnie najbardziej w Camcolt podoba się opcja tłumacza, możemy się dogadać nawet z obcokrajowcami. Mnie to np bardziej kręci. Lubię swoją prace, noi przede wszystkim dobra kasa jest

#19 ~truskafeczka~

~truskafeczka~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2017 - 09:17

Camcolt to dobra opcja dla chcących dużo zarobić, fajna atmosfera dziewczyny, nic strasznego a pieniążki same napływają

#20 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 20:28

Dodatkowa praca bez wychodzenia z domu.Laptop i dostęp do internetu narzędzia niezbędne do pracy.dawid18r@wp.pl

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pracainternet, dom, zdalna, zlecenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych