Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

praca w Polsce to doświadczenie traumatyczne?

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Emilia~

~Emilia~
  • Goście

Napisano 26 maj 2020 - 19:52

praca w Polsce to doświadczenie traumatyczne

?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2020 - 13:27

Szczególnie rynek pracy przed 2016 rokiem to dopiero mega trauma...Ale nie tylko praca w Polsce może powodować traumatyczne skutki, ale i samo jej szukanie tu. To koszmar z czym przychodzi się zmierzyć normalnemu człowiekowi szukającemu sensownej pracy na uczciwych zasadach. Rynek pracownika w Białymstoku to fikcja. To pojęcie nigdy nie dotarło do tego miasta. Mur beton mentalny, dziadostwo cholerne!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2020 - 17:02

Szczególnie rynek pracy przed 2016 rokiem to dopiero mega trauma...Ale nie tylko praca w Polsce może powodować traumatyczne skutki, ale i samo jej szukanie tu. To koszmar z czym przychodzi się zmierzyć normalnemu człowiekowi szukającemu sensownej pracy na uczciwych zasadach. Rynek pracownika w Białymstoku to fikcja. To pojęcie nigdy nie dotarło do tego miasta. Mur beton mentalny, dziadostwo cholerne!

rynek pracyw Polsce to patologia ,gdzie była praca jakakolwiek za PO-PSL , wystarczy poczytać fora co ludzie pisai i co pisza , nadal jest ch.. ,d... i kamieni kupa .normalna prace masz dzięki konotacjom rodzinnym ,pozarodzinnym i łapówom bez znajomości zapomnij budżetówki to rodzinne firmy od przedszkola aż po sady

Tu trauma jest nie posiadanie pracy ale jej szukanie często latami bezskutecznie , praca to przywilej dla nielicznych ,jakie bezrobocie w Polsce bo te w statystykach to można między bajeczki włożyc ,gdyby nie te 5 mln ktre ucieklo na zachód mielibyśmy dalej ten mexyk co za fachowców z Peło

Pytanie jak kolejne pokolenia maja zacząć jakikolwiek start życiowy za te ochłapy jeżeli jakims cudem znajda to prace jakołkolwiek , ten kraj jest na równi pochyłej ciagle trabia że mamy rynek pracownika jak to rąk brakuje do pracy gdzie tak jest chyba tylko w propagandzie sukcesu ludzi odrwanych kompletnie od rzeczywistości ,ale mamy pandemię i degradacje gospodarki także ta rzeczywistość już niedługo zawali się nam na głowe

#4 ~Hobbit~

~Hobbit~
  • Goście

Napisano 31 maj 2020 - 08:30

mnie najbardziej wk ur za, że w wielu firemkach Polacy nie mają do kogo buzi otworzyć, bo ich właściciele zamiast podnieść pensje, woleli posprowadzać Ukraińców, Białorusinów, Nepalczyków itp. To co się dzieje w np. Biazecie jest kuriozalne. 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2020 - 10:01

mnie najbardziej wk ur za, że w wielu firemkach Polacy nie mają do kogo buzi otworzyć, bo ich właściciele zamiast podnieść pensje, woleli posprowadzać Ukraińców, Białorusinów, Nepalczyków itp. To co się dzieje w np. Biazecie jest kuriozalne. 

To jest właśnie przykład człowieka z doświadczeniem traumatycznym przez Biazet, chłop nie może dojść do siebie i nadal tam pracuje, zamiast poszukać innej roboty.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2020 - 18:43

To jest właśnie przykład człowieka z doświadczeniem traumatycznym przez Biazet, chłop nie może dojść do siebie i nadal tam pracuje, zamiast poszukać innej roboty.

poszukać innej roboty ?, gdyby miał jakołkolwiek alternatywę to by zmienił logiczne, jak jest z praca w tym kraju tłumaczyć chyba nie muszę

#7 ~Zdzisiek~

~Zdzisiek~
  • Goście

Napisano 31 maj 2020 - 19:06

poszukać innej roboty ?, gdyby miał jakołkolwiek alternatywę to by zmienił logiczne, jak jest z praca w tym kraju tłumaczyć chyba nie muszę

bredzisz gostek , wystarczy ruszyć 4 litery, chyba nie chcesz yebać do 65 lat w biazecie na 3 zmiany z banderowcami  i tą resztą ciemnoskórych

Ja w przeciągu 1,5 roku już 3 razy robotę zmieniałem bo mi nie pasowało i tyle.

#8 ~Edek~

~Edek~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2020 - 10:37

bredzisz gostek , wystarczy ruszyć 4 litery, chyba nie chcesz yebać do 65 lat w biazecie na 3 zmiany z banderowcami  i tą resztą ciemnoskórych

Nie każdy przecież jest młody, inteligentny, wykształcony jak Ty.Powiedz to ludziom po 50. Znam kilku takich, mających doświadczenie, wykształcenie, ale nie pasują do młodego zespołu. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia (wieku), czy coś takiego.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2020 - 23:52

szkoda sobie strzepic języka tu nic się nie zmieni było dno i jest dno i metr mułu , skutki zatrzymania gospodarki odczujemy, kryzys z 2008 roku przy tym to pikuś

#10 ~CCCP~

~CCCP~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2020 - 21:21

bredzisz gostek , wystarczy ruszyć 4 litery, chyba nie chcesz yebać do 65 lat w biazecie na 3 zmiany z banderowcami i tą resztą ciemnoskórych

w Agnelli też sporo obcokrajowców z dawnego Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich..... Agnella rzuciła rękawicę Biazecikowi. 2 komiczne firemki.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2020 - 12:58

Lokalni byznesmani niby szukają pracowników a nie chce im się płacić ludziom ani ich szkolić ani nic. Tylko wymagają żeby człowiek umiał to i tamto od razu, z powietrza. Najlepiej też żeby to Państwo dopłacało dla jaśnie wielkich pracodawców do miejsc pracy tak jak np. PFRON. Nie raczą odpowiadać na CV. Ignorancja. Cwaniactwo. Brak zachodnich standardów w komunikacji i w zamieszczaniu ofert pracy. Przecież to są absurdy szukania pracy w Polsce! DZIADOSTWO w Biedastoko 2020

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2020 - 20:08

Lokalni byznesmani niby szukają pracowników a nie chce im się płacić ludziom ani ich szkolić ani nic. Tylko wymagają żeby człowiek umiał to i tamto od razu, z powietrza. Najlepiej też żeby to Państwo dopłacało dla jaśnie wielkich pracodawców do miejsc pracy tak jak np. PFRON. Nie raczą odpowiadać na CV. Ignorancja. Cwaniactwo. Brak zachodnich standardów w komunikacji i w zamieszczaniu ofert pracy. Przecież to są absurdy szukania pracy w Polsce! DZIADOSTWO w Biedastoko 2020

A później propaganda jak to rąk do pracy brakuje , tu jest rynek wyrobnika i niewolnika a nie pracownika

#13 ~Brzuch~

~Brzuch~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2020 - 12:44

ciężka praca na 3 zmiany, za miskę ryżu, z Ukraińcami.

POPiSowa codzienność...

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2020 - 15:54

ciężka praca na 3 zmiany, za miskę ryżu, z Ukraińcami.

POPiSowa codzienność...

bo do Chin daleko

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych