Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 12:32

Witam Chciałbyś zarabiać nic nie robiąc mam dla 
ciebie idealne rozwiązanie. Procentowo zarabiające dla siebie kapitał do 30 % w ciągu miesiąca do 160% w ciągu roku , chciałbyś się nauczyć jak zarabiać na Forex napisz do mnie a ci wszystko wyjaśnię. Mój email bkkail92@gmail.com Pozdrawiam Kamil .

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 13:00

Witam Chciałbyś zarabiać nic nie robiąc mam dla 
ciebie idealne rozwiązanie. Procentowo zarabiające dla siebie kapitał do 30 % w ciągu miesiąca do 160% w ciągu roku , chciałbyś się nauczyć jak zarabiać na Forex napisz do mnie a ci wszystko wyjaśnię. Mój email bkkail92@gmail.com Pozdrawiam Kamil .

bedzie dymanie leszcza haha

#3 ~X~

~X~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 11:44

WITAM WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH,ŻEBY TO BYŁO TAKIE PROSTE JAK TO CO TEN MĄDRY NAPISAŁ,TO NIKT BY NIE PRACOWAŁ,TYLKO SIEDZIAŁ W DOMU,PROSTE.WYSTARCZY SIĘ LOGICZNIE ZASTANOWIĆ LUDZIE,PEWNIE TO NASTĘPNA "PIRAMIDA" GDZIE TYLKO ROBI SIĘ LUDZI W "KONIA" I OBIECUJE GÓRY,A WIADOMO JAK TO SIĘ KOŃCZY!!!WSPÓŁCZUJE Z GÓRY WSZYSTKIM NAIWNIAKOM CO MYŚLĄ ŻE SZYBKO ZAROBIĄ!!!POWODZENIA !!! HAHAHA

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 16:43

jeśli chodzi o szukanie pracy to mogę polecić jobuj.pl, ja tam znalazłam pracę w sosnowcu

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca w domu, praca, forex, internet, rewolucja, finansowa, imarketslive, zarabianie, roboty zarabiające dla ciebie, harmonic scanner

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych