Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Praca w Bielsku

370 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~pracujacy~

~pracujacy~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2011 - 22:23

Jutro poniedziałek może macie jakieś informacje gdzie warto zanieść swoje cv.

W Bison-Bial-u szukaja tokjarzy frezeró na maszyny CNC oraz manuwalne.

#62 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 00:01

Policja to i powinna wpaść do naszego Urzędu Pracy i zająć się nimi porządnie pozdro

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2011 - 05:35

Weź chłopie za zbieranie chrustu w lesie, zima idzie a Ikea wszystko zabierze drewno . Przynajmniej będziesz miał ciepełko zimą i przytulnie .

A na zapałki gdzie zarobić?PUP daje 4 miesięczne terminy a przez ten czas zęby w ściane.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2011 - 04:50

Te terminy z PUP są powalające + żadnuch szkoleń ale podobno będą staże-podobno.Dajcie strzałe jak wiecie coś więcej.

#65 ~goscinny gosc~

~goscinny gosc~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2011 - 14:10

Te terminy z PUP są powalające + żadnuch szkoleń ale podobno będą staże-podobno.Dajcie strzałe jak wiecie coś więcej.

w uchwytach sa staze

#66 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 15:48

w policji teraz zatrudniają na zastępstwo,do piątku dokumenty

#67 ~student~

~student~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 15:48

Znowu? Niedawno nabierali, ale jak dadzą w kość z samego początku i kablują, to kto zechce tam pracować? I to za marne grosze, a traktują człowieka gorzej niż psa.

To prawda pracowałem w NETTERZE, wysłali mnie na kotłownię-.usy wykańczali mnie,psychicznie.Dowiedziałem się,że całą tą sprawą zabawia się kadrowa Laszewska Irena,ona zatrudnia kieruje i namawia przełożonych,żeby dawać popalić nowoprzyjętym pracownikom.Jaśko powinien zrobić z tą Panią Laszeską porządek-powinien wypier***ić ją na bruk i NETTER odzyska dobrą opinię i ludzie nie będą gnębieni w tej firmie.

#68 pracoholik

pracoholik

stały bywalec

• Użytkownicy
  • 971 postów

Napisano 30 lipiec 2011 - 15:54

To prawda pracowałem w NETTERZE, wysłali mnie na kotłownię-.usy wykańczali mnie,psychicznie.Dowiedziałem się,że całą tą sprawą zabawia się kadrowa Laszewska Irena,ona zatrudnia kieruje i namawia przełożonych,żeby dawać popalić nowoprzyjętym pracownikom.Jaśko powinien zrobić z tą Panią Laszeską porządek-powinien wypier***ić ją na bruk i NETTER odzyska dobrą opinię i ludzie nie będą gnębieni w tej firmie.

tam jakis kierownik czy majster za bycie takim h**** dostał kiedyś w ryj i myslisz, ze sie zmienil ? nic.

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 17:26

J** P*** DRUGI

DEMON
PEDOFIL
SŁUGA SZATANA

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 20:01

Tu się w pełni zgadzam z przedmówcą. Gnębią ludzi nowo zatrudnionych. Wykańczają psychicznie. Zapomnieli już, że też kiedyś po raz pierwszy przyszli do pracy.

Stalking;3-10lat więzienia za nękanie,mszczenie sie,gnebienie pracownika w zakładach pracy w RP.Prawo karne od dn.3.06.2011roku.Wysokie odszkodowania pieniezne.

#71 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 22:01

Stalking;3-10lat więzienia za nękanie,mszczenie sie,gnebienie pracownika w zakładach pracy w RP.Prawo karne od dn.3.06.2011roku.Wysokie odszkodowania pieniezne.

Chyba mobbing...stalking to nekanie przez telefon...albo bzdurami na forum :-D

#72 ~.';/..~

~.';/..~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 10:35

Pracuję od niedawna na produkcji i powiem,że są tu normalni majstrowie i nikogo nie gnębią,pracownicy współpracują z nowo przyjętymi,pomagają im i pouczają,są mili,pracy jest dużo,ale to normalne w masarniach trzeba napracować się.A jezeli chodzi o firmę Netter, to jest to firma, która zawsze ludziom wyplaca pobory i można tu zarobić tylko trzeba chcieć pracować, bo kto ma dwie lewe ręce i lubi ploty to niech siedzi w domu na garnuszku rodziców.

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 10:44

Ja nie polecam kupować nic produkcji nettera bo tam nikt nie myje rąk po sraniu, często mięso się podnosi z podłogi jak spadnie.

#74 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 10:54

W tym mięsie z podłogi coś jest, jak coś upadnie to najnormalniej wrzucają jakby nic. Kilka lat temu słyszałem że tam to norma bo wszytko musi być zużyte co przypomina mięso.

#75 ~kit~

~kit~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 14:43

W tym mięsie z podłogi coś jest, jak coś upadnie to najnormalniej wrzucają jakby nic. Kilka lat temu słyszałem że tam to norma bo wszytko musi być zużyte co przypomina mięso.

A co wyjebali cie z pracy?Kopales mieso na chlodni zamiast podniesc?Mieso z podlogi idzie na pasze dla kotow i psow nigdy nie trafia do wyrobow dla ludzi.

#76 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 16:25

A co wyjebali cie z pracy?Kopales mieso na chlodni zamiast podniesc?Mieso z podlogi idzie na pasze dla kotow i psow nigdy nie trafia do wyrobow dla ludzi.

Wie pan panie brygadzisto, jeszcze tak nisko nie upadałam aby pracować w takim syfie i akurat nie o chłodnię chodziło a produkcję kiełbasey.

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 17:25

Słyszalem wlasnie o tym, ze ten netter to jeden wielki syf i patologia wsrod pracownikow tego zakladu. Dlatego nigdy nie kupuje nic z nettera.

#78 ~kit~

~kit~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 17:33

Słyszalem wlasnie o tym, ze ten netter to jeden wielki syf i patologia wsrod pracownikow tego zakladu. Dlatego nigdy nie kupuje nic z nettera.

A jak pracowales to wpieprzales wedliny az morda krecila sie jak maszynka.

#79 ~Jaca~

~Jaca~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 18:12

Masz rację, najlepszy przykład jest pod Twoim postem, to chyba nawet nie brygadzista a ktoś z wyższej chierarchii.

#80 ~wegetarianka~

~wegetarianka~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 18:18

A jak pracowales to wpieprzales wedliny az morda krecila sie jak maszynka.

Za dużo mieliłeś ukradkiem tych wędlin z podłogi w swojej maszynce, wytrzyj pianę z pyska !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych