Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PRACA W BIAZECIE NA FILMIE. TAK TO WŁAŚNIE WYGLĄDA:

90 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 11:38

pracując w Biazecie jako monter czułem się straszliwe WYANIELIOWANY! Nie miałem  do kogo buzi otworzyć! Jak odchodziłem w niektórych zespołach na około 30 osób było raptem KILKORO POLAKÓW!

I bardzo dobrze.

Po pierwsze - w pracy się pracuje, a nie rozmawia (zależy jaką pracę się wykonuje).

Po drugie- Kto jest winny temu? Sami polacy i polskie państwo, ponieważ na to pozwala, a polscy pracodawcy wolą zatrudnić tzw.obcych. Mają do tego prawo. Ich firmy. Mogą zatrudniać, kogo chcą.

Po trzecie - Jeżeli pracownika polskiego, można zastąpić pracownikiem np.z Bangladeszu, to oznacza, że On nic sobą nie reprezentuje, a przez niego wykonywana praca jest niewiele warta. Mamy kapitalizm i wolny rynek. To tyle.

#42 ~Brama Putra~

~Brama Putra~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 16:03

I bardzo dobrze.

Po pierwsze - w pracy się pracuje, a nie rozmawia (zależy jaką pracę się wykonuje).

Po drugie- Kto jest winny temu? Sami polacy i polskie państwo, ponieważ na to pozwala, a polscy pracodawcy wolą zatrudnić tzw.obcych. Mają do tego prawo. Ich firmy. Mogą zatrudniać, kogo chcą.

Po trzecie - Jeżeli pracownika polskiego, można zastąpić pracownikiem np.z Bangladeszu, to oznacza, że On nic sobą nie reprezentuje, a przez niego wykonywana praca jest niewiele warta. Mamy kapitalizm i wolny rynek. To tyle.

Po czwarte - jesteś ograniczony jak prędkość w terenie zabudowanym. Nie zadasz sobie pytania geniuszu wychowany na strychu dlaczego praca polskiego robola jest niewiele warta? Dlatego że szczyt osiągnięć polskich Januszy Biznesu to klepanie najprostszego barachła pod markami zagranicznych potentatów. Zero własnej inwencji, technologii, myśli technicznej, pomyślunku, innowacji. Tylko gęby pełne frazesów i samouwielbienia. Niestety takim nawet wyrobnicy z Nepalu nie pomogą

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 16:23

Po czwarte - jesteś ograniczony jak prędkość w terenie zabudowanym. Nie zadasz sobie pytania geniuszu wychowany na strychu dlaczego praca polskiego robola jest niewiele warta? Dlatego że szczyt osiągnięć polskich Januszy Biznesu to klepanie najprostszego barachła pod markami zagranicznych potentatów. Zero własnej inwencji, technologii, myśli technicznej, pomyślunku, innowacji. Tylko gęby pełne frazesów i samouwielbienia. Niestety takim nawet wyrobnicy z Nepalu nie pomogą

Po piąte - jak taki jesteś mądry, załóż jeden z drugim firmę. Zarób na ZUS i siebie, a wtedy może pogadamy - nieudaczniku jeden z drugim przed MOPS i ''kuronia'' zrobiony, za datki i ''+'' wychowany.  Lata mi twoje zdanie i tobie podobnych roboli.

#44 ~Brama Putra~

~Brama Putra~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 21:59

Po piąte - jak taki jesteś mądry, załóż jeden z drugim firmę. Zarób na ZUS i siebie, a wtedy może pogadamy - nieudaczniku jeden z drugim przed MOPS i ''kuronia'' zrobiony, za datki i ''+'' wychowany.  Lata mi twoje zdanie i tobie podobnych roboli.

a skąd wiesz, że nie założyłem. zusowski podnóżku? Nie wiem dlaczego tylko nagle zmieniasz wątek. Nie o tym było mówione, mecenasie podlaskiej biznesowej januszerki. Wiszisz, powtórzę po raz enty - to nie wina pracowników, że ich szefostwo nie potrafi stworzyć  żadnej atrakcyjnej rynkowej oferty. względnie nie potrafi jej sprzedać za godziwe pieniądze jadąc na minimalnej cenie. Jakoś pracodawcy na zachód od Odry to potrafią nawet w sytuacji gdy kierują swą ofertę do biednych krajów z niezasobnym rynkiem

#45 ~BARDZO DOBRZE!~

~BARDZO DOBRZE!~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2019 - 19:07

Работа в Польше. Белосток. Завод по изготовлению кофемашин и запчастей к электроприборам $

bardzo dobrze, że na YOU TUBE jest ten filmik. Dzięki temu wiadomo, że w Biazecie będąc Polakiem będziecie najpewniej stali w milczeniu

#46 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2019 - 18:12

Wielu Polaków czeka za granicą kiedy wreszcie w Polsce da się za pensję utrzymać rodzinę,wtedy zniknie problem braku rąk do pracy
:wacko:

#47 ~TO JESZCZE POLSKA?!~

~TO JESZCZE POLSKA?!~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 21:08

obejrzałem  film z You Tube i sam nie wiem... kręcono go w jakimś państwie rosyjskojęzycznym, czy w Polsce?! :

Работа в Польше. Белосток. Завод по изготовлению кофемашин и запчастей к электроприборам $

#48 ~JESSY~

~JESSY~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 19:40

szukają rozdzielcę. Ktoś wie jaką proponują umowę i wynagrodzenie? 

TY ZNAJESZ, ILI NIE ZNAJESZ?! 

#49 ~ludzie filmy kręcą:)~

~ludzie filmy kręcą:)~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 20:36

obejrzałem  film z You Tube i sam nie wiem... kręcono go w jakimś państwie rosyjskojęzycznym, czy w Polsce?! :

kręcono go w Biazecie :D

#50 ~TU JEST P O L S K A!~

~TU JEST P O L S K A!~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 18:09

:(

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 18:49

Ludzie z biazetu wy zachowujecie się jak co najmniej z 30 lat w śpiączce spali.

Ten wasz kochany biazet, czym jest całe wasze życie ,

przyjmuje obcokrajowców jak każdy inny zakład w Polsce czy Europie i nie ma tu nic dziwnego.

Trzeba pojeździć po kraju , Europie ta "tragedia" nie tylko was spotkała i nie ma co tu żalów wylewać bo i tak nic nie zmienisz.

#52 ~BEZ IMIENIA~

~BEZ IMIENIA~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 19:54

Ludzie z biazetu wy zachowujecie się jak co najmniej z 30 lat w śpiączce spali.

Ten wasz kochany biazet, czym jest całe wasze życie ,

przyjmuje obcokrajowców jak każdy inny zakład w Polsce czy Europie i nie ma tu nic dziwnego.

Trzeba pojeździć po kraju , Europie ta "tragedia" nie tylko was spotkała i nie ma co tu żalów wylewać bo i tak nic nie zmienisz.

każdy zakład w Polsce?! 

HA HA HA! Te które słabo płacą za ciężką pracę!!! Poza tym pokaż drugi zakład w Białymstoku, w którym procent obcokrajowców jest aż tak duży jak w Biazecie. 

W Pilkingtonie są!? Jak tam dobrze płacą i szanują ludzi?! 

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 20:07

każdy zakład w Polsce?! 

HA HA HA! Te które słabo płacą za ciężką pracę!!! Poza tym pokaż drugi zakład w Białymstoku, w którym procent obcokrajowców jest aż tak duży jak w Biazecie. 

Nie płacz tak ,Jak pracujesz to widocznie ci pasuje, bo na siłę tam chyba nie siedzesz?

#54 ~Małgosia~

~Małgosia~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 20:07

w SMP jest GARSTKA obcokrajowców! 

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 10:38

W Smp to Polaków wogóle nie będzie niedługo :,-)

#56 ~Mieszko~

~Mieszko~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 17:34

każdy zakład w Polsce?! 

:D

#57 ~BIAŁOSTOCZANIN 2020 ROKU~

~BIAŁOSTOCZANIN 2020 ROKU~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 17:49

mamy zerowe bezrobocie. Skończyły się czasy gdy brało się jakąkolwiek pracę, by w ogóle ją mieć! Jak komuś odpowiada praca z wieźniami, Nepalczykami, Indusami, Banderowcami, Białorusiniami, Gruzinami itp, niech idzie pracować do Biazetu. Tak jak kiedyś, przy masowym bezrobociu kapitaliści przebierali w pracownikach jak w ulęgałkach stawiając wyśrubowane żądania, w przypadku nierzadko tragicznych prac,   to teraz przy zerowym, my możemy wybrać sobie najfajniejszą firmę!

OOO

#58 ~Jan Ł bo rodo~

~Jan Ł bo rodo~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 03:04

Zerowe bezrobocie ?:-)zobacz jakie kolejki w rejestracji codziennie ponad 100 osób

#59 ~Bo to Polska~

~Bo to Polska~
  • Goście

Napisano 07 luty 2020 - 20:04

Biazet!  

#60 ~Puszcza Knyszyńska~

~Puszcza Knyszyńska~
  • Goście

Napisano 12 luty 2020 - 22:13

mamy zerowe bezrobocie. Skończyły się czasy gdy brało się jakąkolwiek pracę, by w ogóle ją mieć! Jak komuś odpowiada praca z wieźniami, Nepalczykami, Indusami, Banderowcami, Białorusiniami, Gruzinami itp, niech idzie pracować do Biazetu. Tak jak kiedyś, przy masowym bezrobociu kapitaliści przebierali w pracownikach jak w ulęgałkach stawiając wyśrubowane żądania, w przypadku nierzadko tragicznych prac, to teraz przy zerowym, my możemy wybrać sobie najfajniejszą firmę!
OOO

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych