Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 22:03

Firma wald gold w Bielsku podlaskim, jak sie tam pracuje, co sie robi itp.

#2 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 22:46

Moze ktos tam pracuje, pracowal lub chce pracowac

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 01:08

jedno co widze ze tam naokragło do pracy szukaja co robic zajedz zapytaj , nie wiem czy maja takie wymagania czy nikt tam pracować nie chce ?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 15:36

Firma wald gold w Bielsku podlaskim, jak sie tam pracuje, co sie robi itp.

Dziewczyno jesteś młoda i zdowa ucz się języków i uciekaj stąd , bo to państwo niewolników , rynek pracy to jest w Niemczech

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 18:26

Ja tez wlasnie co miesiac widze oferte pracy z tej firmy, podobno utworzyli nowy plac produkcyjny, ale nie ma ludzi to daja ogloszenia.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 20:48

Ja tez wlasnie co miesiac widze oferte pracy z tej firmy, podobno utworzyli nowy plac produkcyjny, ale nie ma ludzi to daja ogloszenia.

ludzi bezrobotnych raczej nie brakuje , w pup było ogłoszenie do fizycznej za najnizsza stawke poszło moment

#7 ~kpina~

~kpina~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 23:14

Widac jaki w Bielsku dobrobyt pracy pełno, w pośredniaku można przebierać na lewo i prawo , miasto w zeszłym roku na mops wydało chyba ze 12 mln także widać jak jest dobrze , nie wspomnę o tych 2 tys bezrobotnych co jeszcze do niedawno było

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 11:16

nalerzy zlikwodować mopsy i wtedy skonczy sie Eldorado dla niektorych, do roboty by sie wzięli a nie tylko zasiłki brać

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 15:40

W 2000 roku srednie bezrobocie w Polsce wynosiło 20% , w Bielsku miasto nie miało do zaoferowania młodym nic oprócz występów w bdk i na muszli lokalnych zespołów ludowych z cyklu wibrujące protezy i tych zza wschodniej granicy ,co nie zmieniło się po 20 latach i 15 w UE niewiele jeżeli chodzi o rozwój dalej jesteśmy w czarnej d...., duże bezrobocie ,brak perspektyw dla młodych, na prace i zakładanie tu rodzin , już kto mogł to wyjechał ,dlaczego miasto jest puste.

Fakt w miescie remontuje się drogi czy budynki użytecznosci publicznej za unijne pienadze ale nie ma inwestycji w zakłady pracy dające realne miejsca pracy

Ikea miała zatrudniać 2000 tys ludzi to zlikwodowałoby bezrobocie w całym powiecie, dlaczego nie zatrudnia, chyba jakies umowy były zawarte czy nasi uwierzyli Szwedom na słowo honoru :D

Skoro w Polsce oficjalnie brakuje rąk do pracy i mamy rynek pracownika to gdzie on tu jest , w Hajnówce czy Białymstoku.

Ludzie którzy tu przyjezdzaja gdzies z centralnej Polski mówia ,że tu nie ma pracy.

Przynajmniej jak to ktoś napisał festynów mamy więcej niż miejsc pracy

#10 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 14 luty 2020 - 14:53

w hanbudzie biora wszystkich na umowie 17brutto a na reke dostaniesz13 ktos tam liczyc nie umie firma porazka placi po nizej najnizszej krajowej zeby cos zarobic trzeba nalapac 250godzin a i tak podwyzki nie dostaniesz bo uslyszysz ja nie mam pieniedzy ale ty dobze zarobiles tak ale jakim kosztem tyle godzin nie ma zycia prywatnego powinne byc jakies kontrole do czego to bodobne 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2020 - 19:45

w hanbudzie biora wszystkich na umowie 17brutto a na reke dostaniesz13 ktos tam liczyc nie umie firma porazka placi po nizej najnizszej krajowej zeby cos zarobic trzeba nalapac 250godzin a i tak podwyzki nie dostaniesz bo uslyszysz ja nie mam pieniedzy ale ty dobze zarobiles tak ale jakim kosztem tyle godzin nie ma zycia prywatnego powinne byc jakies kontrole do czego to bodobne 

mówisz o zleceniu 17 brutto to 11 netto

#12 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 15 luty 2020 - 13:00

mówisz o zleceniu 17 brutto to 11 netto

nie o zleceniu umowa o prace na czas okreslony

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2020 - 18:51

chcieliście zielonej wyspy to macie, pis przeznacza 2 mld na tvpis propaganda suksesu musi trwac , a ciemny lud w to wierzy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych