Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca Podlasiak

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~podlasiak~

~podlasiak~
  • Goście

Napisano 22 luty 2014 - 19:40

jest taki jeden dupowłaż gdzie by rów wylizał dla( Pana A) mały knypek wszystko by na działke zabrał :D

#22 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 20:35

i puszczalska wiejska kadrowa (doborowe towarzystwo;)

#23 ~2pac~

~2pac~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2014 - 16:56

A czy moze sie ktos wypowiedziec kto tam pracowal i sam sie zwolnil na wlasne zyczenie. Bo z tych wypowiedzi wynika ze pracowali ale zostali zwolnieni i wylewaja rozgoryczenie jak to tam bardzo teraz zle, ale jak pracowali to bylo ok. Slyszalem ze magazynier ma okolo 2tys - to jak na bialystok nie jest zle - wiec o co chodzi?

#24 ~podlasiak~

~podlasiak~
  • Goście

Napisano 10 maj 2014 - 13:08

Kolego "2pac" masz juz szanse stać się magazynierem podlasiaka - znowu "nabór" - sam dowiesz się o co chodzi..........

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2014 - 09:00

kto na magazyniera?

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2014 - 09:55

Zgadzam się, kosmicznie ciężka praca, z koniecznością przychodzenia w soboty z powodu małych 15-30 minutowych spóźnień w tygodniu. Ponadto zawiłe oprogramowania finansowe podobne co prawda trochę do officce ale zmuszające do wielogodzinnego myślenia, w pracy i w domu. Do tego ciągłe pretensje by ciągle coś robić Nawet tak wysokie kwalifikacje jak moje (ukończonych kilka fakultetów w renomowanej białostockiej) nie starczyłyby, przy takiej orce.

Ale ciekawy wpis. Sama określiłaś się jako "BIDULA" to dużo mówi.

A co to za renomowane uczelnie w Białymstoku. Jeszce kilka fakultetów łał. Takich przecież nie ma. Szkoły sexu i biznesu to może i są renomowane ale tylko w ty.

15-30 min,. to małe spóźnienia a to nie można punktualnie. Jeżeli ktoś tak podchodzi do pracy to wszędzie mu będzie źle. Szacunek dla pracy moja droga.

#27 ~Maniek~

~Maniek~
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 22:05

Przepracowałem tam w czasie wakacji  i nie uważam żeby coś z tą firmą było nie tak. Płaca dobra jak za taką robotę. Ci co tam narzekają to chyba naprawdę nigdy prawdziwej roboty na oczy nie widzieli.

#28 ~juz@mail.com~

~juz@mail.com~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 13:54

Płacza ci co lubia posiedziec radia posłuchac i kawki popic a jak trzeba pracowac to obrazeni na firme ze ich ktos zmusza do ciezkiej roboty:)

Pozdro Płaczki

#29 ~RafekXL~

~RafekXL~
  • Goście

Napisano 21 maj 2016 - 15:19

Ogólnie NIE POLECAM, Omijać tą firmę nie szerokim a bardzo szerokim łukiem. Na początku obiecują góry i chmury jednak z czasem wszystko się zmienia... Nie ma poszanowania, współczucia do drugiej osoby. Napisane jest praca w godzinach 8-16 jednak w rzeczywistości to rzadko kiedy pracuje się w tych godzinach, praktycznie w ogóle, chyba ,że wybrane osoby reszta zapierdziela jak mrówki. Wynagrodzenie niezłe jak na Białystok ale czy warto tracić swój czas i swoje nerwy na pensję wyższą raptem o 200 zł niż w innych firmach ? Moim zdaniem NIE ! Panuje tutaj taka atmosfera w oczy ci się uśmiechają a w rzeczywistości każdy czeka na twoje potknięcie i to jak najszybciej Ciebie sprzedać osobie postawionej wyżej od tej pozycji na jakiej się jest... Częsta redukcja pracowników (jak sam nie zrezygnujesz to wypieprzą Ciebie sami, kwestia czasu...). Szanse rozwoju jak na moje oko żadne! Dostałeś stanowisko, siedź zapieprzaj i nie pyskuj bo wylecisz z roboty. Droga dojazdu do pracy - beznadzieja... Towar jest "Made in China". Jeżeli chcesz popracować do 3 miesięcy albo jak się uda dotrzymać do 6 miesięcy (jak nie puszczą Tobie nerwy) to na prace tymczasową zatrudnić się możesz ale gwarantuje, że wcześniej czy później będziesz myślał by stamtąd spieprzać. Radzę poczytać poprzednie opinie, wszystko co w nich opisane oczywiście w tych negatywnych to jest prawda a te pozytywne to wystawia chyba szef albo jego znajomi najbliźsi Z kwestią urlopów też raczej kiepsko zabraknie jednej 2 osób w pracy i robi się wielki chaos, zamieszanie i co się wtedy zaczyna? A żeby się bardziej wybić to ja Ciebie sprzedam, Ty wylecisz ktoś nowy przyjdzie na Twoje miejsce, który zresztą i tak z czasem wyleci a ja będę miał/a plusa u osoby wyższej rangą, że Ciebie sprzedałem (szydercze hi hi). PODSUMUWUJĄC
JEŻELI CHCESZ TRACIĆ SWÓJ CZAS I NERWY NA UŻERANIE SIĘ W PRACY, KTÓRA NIE DA TOBIE ŻADNEJ PRZYSZŁOŚCI A ZATRUDNIENIE TYNCZASOWE TO ŚMIAŁO SKŁADAJ TAM PAPIERY, JEDNAK JEŻELI MASZ JAKIŚ SZACUNEK DO SWOJEJ OSOBY TO OMIJAJ TĄ FIRMĘ Z DALEKA....

#30 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2016 - 18:45

Pracowałem w tej firmie w latach 2005-2009 na początku jako obrębiacz (obszywanie chodników) , po jakimś czasie jako magazynier (ładowanie, zdejmowanie aut ) i nie chce mi sie wierzyć w to co tu ludzie wypisują . Atmosfera w pracy była super ,ekipa ekstra ,pracodawca Pan A. tez bardzo sympatyczny .Racja zdarzało sie sporo nadgodzin ale wynagrodzenie tez było spore . Mam wrazenie ze wypowiadają sie na tym forum same lenie.

Pozdrawiam starą ekipę Podlasiaka 

#31 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 13:37

Pracowałem w tej firmie w latach 2005-2009 na początku jako obrębiacz (obszywanie chodników) , po jakimś czasie jako magazynier (ładowanie, zdejmowanie aut ) i nie chce mi sie wierzyć w to co tu ludzie wypisują . Atmosfera w pracy była super ,ekipa ekstra ,pracodawca Pan A. tez bardzo sympatyczny .Racja zdarzało sie sporo nadgodzin ale wynagrodzenie tez było spore . Mam wrazenie ze wypowiadają sie na tym forum same lenie.

Pozdrawiam starą ekipę Podlasiaka 

Bo to "stara ekipa" była, a teraz ?  szkoda gadać........

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 21:09

Cześć, szukam pilnie ofert pracy na terenie zawiercia i okolic. Czy ktokolwiek z was zna może jakiś portal? korzystaliście z jobuj.pl?

#33 ~mundek~

~mundek~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 13:07

nie polecam mobbing wyzysk smród brud i ubóstwo

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 22:28

firma na ktora niewarto tracic ani czasu ani zdrowia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0