Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Praca Online

Praca Online Praca W Internecie Praca w domu Praca internet praca

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kamil Matkowski

Kamil Matkowski

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 19 październik 2017 - 21:12

❗❗Praca Online❗❗
Szukam osób które są zainteresowane zarobieniem na początek kilku stówek bez polecania.
➡Do niczego Cię nie naciągam oraz gwarantuje, że jeśli wykonasz moje instrukcje zarobisz w krótkim czasie kilkaset złotych.

❌Nie wymagam od Ciebie żadnych pieniędzy !
Sposób ten jest całkowicie bezpłatny a jedyne czego potrzebujesz to:
- ukończone 18 lat✔
- sprawny komputer lub smartphone✔
- dostęp do internetu✔

➡Jak już zarobisz będziesz mógł ze mną dalej współpracować.
Pokaze Ci moją strategie dzięki której zarabiam teraz kilkanascie tysięcy złotych

Dlaczego zależy mi na tym aby Ci pomóc i pokazać jak osiągnąc stały miesięczny dochód ?
Bo firma wynagradza mnie za nauczenie Ciebie tego jak skutecznie zarabiać.

➡Jeśli jesteś zainteresowany wejdź na stronę http://pracawinterne...leads.pl/praca/ i wpisz swój adres e-mail a otrzymasz pytania rekrutacyjne 

Użytkownik Kamil Matkowski edytował ten post 19 październik 2017 - 21:13

#2 paspa

paspa

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 20 październik 2017 - 10:23

Taaa.

Pewnie wypełnianie jakiś ankiet czy coś.

umowa kupna sprzedaży samochodu

#3 jesienny

jesienny

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 22 październik 2017 - 16:06

Wiesz, albo ankiety albo zabawa w stylu maszyny hazardowe gdzie przez sekundę wygrywasz, a potem wszystko tracisz. Nie dla mnie tego typu numery i tu w pełni się zgodzę. Jak już w coś grać, to ewentualnie w coś że nie tracisz, a nie że inwestujesz, de facto ładujesz w to całą swoją kasę. Poczytaj na co przykładowo trafiają ludzie :)

#4 ~Viola3~

~Viola3~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 09:36

wydaje mi się, ze lepiej poszukać pewniejszej pracy. Ankiety itp. sprawy jakoś niekoniecznie wydają się aż takim uczciwym sposobem na zarabianie. 

#5 ~Viola3~

~Viola3~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 09:36

wydaje mi się, ze lepiej poszukać pewniejszej pracy. Ankiety itp. sprawy jakoś niekoniecznie wydają się aż takim uczciwym sposobem na zarabianie. 

#6 BraddyBoy

BraddyBoy

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 17:58

Wiesz, osobiście jestem samozatrudniony. Stworzyłem stronę internetową, dostałem licencję i otrzymałem z niej dochód. Bardzo lubię ten biznes, więc szukaj po co twoja dusza!

#7 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 18:55

Witam jeśli ktoś chciałby pracować w internecie przy użyciu komputera lub telefonu, a przy tym pogłębiać wiedzę w tym temacie to zapraszam do kontaktu na e-maila: wojteka507@gmail.com Dostaniesz pomocne filmy instruktażowe jak i moje wsparcie, w wiadomości prywatnej wszystko dokładniej wyjaśnię, może właśnie będzie to zajęcie dla Ciebie. Napisz i zapytaj nic nie tracisz.
e-mail: wojteka507@gmail.com

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Praca Online, Praca W Internecie, Praca w domu, Praca internet, praca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych