Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

PRACA NA POCZCIE POLSKIEJ!Przestroga

225 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~dowborrrr~

~dowborrrr~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2013 - 10:23

GOŚĆ-u napisał "Wczorajsze moje posty zostały opublikowane po godzinie 20.00"

A jest godzina 10.20, 20 XII a ostatni post na forum jest wczorajszy z godziny 13:52 - gdzie się podziały Twoje posty z wczoraj po 20:00

GOŚCIU ????

#102 ~dowborrrr~

~dowborrrr~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2013 - 13:40

Te - GOŚĆ-u!!!! napisałeś, że "Wczorajsze moje posty zostały opublikowane po godzinie 20.00"

A jest już godzina 13:40, 20 XII i dalej na FORUM wisi wczorajszy post z godziny 13:52 - gdzie się podziały Twoje posty z wczoraj po 20:00 - a mija już doba (24 godziny)

Mądry inaczej GOŚCIU ????

#103 ~Gość~

~Gość~

stały bywalec

• Użytkownicy
  • 3588 postów

Napisano 20 grudzień 2013 - 17:39

Te - GOŚĆ-u!!!! napisałeś, że "Wczorajsze moje posty zostały opublikowane po godzinie 20.00"

A jest już godzina 13:40, 20 XII i dalej na FORUM wisi wczorajszy post z godziny 13:52 - gdzie się podziały Twoje posty z wczoraj po 20:00 - a mija już doba (24 godziny)

Mądry inaczej GOŚCIU ????

Jak włączysz mózg to pogadamy. Gdzie ja napisałem o twoich zamieszczonych postach młotku, pisałem o swoich w innych wątkach. Gdzie ja napisałem że zamieściłem posty w twoim temacie? No gdzie - pokaż? Kończę z tobą gadkę bo twoje IQ sięga 45. Dziwić się że Poczta Polska pada jak takich niedołężnych umysłowo zatrudniają. To nara ... :lol:

#104 ~Priorytet k...~

~Priorytet k...~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2013 - 23:26

Koziołki zmieńcie kanał jak to mówią na CB:),w (...) mam wasze problemy z tvn-em,chyba nie o tym to forum,napiszcie do dyrekcji PP o premię,bo na karpia nie mam

#105 ~poinformowany~

~poinformowany~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2013 - 17:49

Szykuje się niezła chryja z systemem monitoringu pojazdów Poczty Polskiej. Firma - wykonawca - nie daje sobie rady z realizacją kontraktu. Monitoring nie działa tak jak powinien a osoby odpowiedzialne za wdrażanie systemu nie naliczają kar umownych. Jak sikorki donoszą - sprawa tą interesują się już służby specjalne, w najbliższym czasie coś powinno pęknąć i ktoś chyba beknie za swoją beztroskę. 

#106 ~POL-ekspert~

~POL-ekspert~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2013 - 16:12

Szykuje się niezła chryja z systemem monitoringu pojazdów Poczty Polskiej. Firma - wykonawca - nie daje sobie rady z realizacją kontraktu. Monitoring nie działa tak jak powinien a osoby odpowiedzialne za wdrażanie systemu nie naliczają kar umownych. Jak sikorki donoszą - sprawa tą interesują się już służby specjalne, w najbliższym czasie coś powinno pęknąć i ktoś chyba beknie za swoją beztroskę. 

Nie ma się co martwić!!! do 1 stycznia 2014 roku zostało aż 9 dni, i będzie system FULL wypas (upsss) i nikt nam nie podskoczy.

#107 ~wartownik~

~wartownik~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 13:22

Nierentowność CUK NAPRAWIANA kosztem pracowników!!!

W Warszawie w bazie RATUSZOWA seria nagan pracowniczych za podobno nie zgodne z prawdą rozliczanie czasu pracy konwojów – a dotyczy to czasu liczonego w minutach – jakaś totalna bzdura. Nieudolność kierownictwa reperuje się karami nagany nałożonymi na pracowników. W oddziale wrze jak w ulu! I to w dodatku przed Świętami – piękny prezent od DYREKCJI!!!

Dyrekcja zapomniała, że czas pracy konwoju kończy się w momencie rozliczenia wszystkich uczestników konwoju tj. : rozliczenie inkasentów, zdanie broni do magazynu broni, podpisanie właściwych dokumentów itp. a NIE JAK SĄDZĄ KIEROWNICY w momencie WJAZDU na teren bazy. 

#108 ~związkowiec~

~związkowiec~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2013 - 12:54

PION HANDLOWY CUK żyje jak PĄCZEK w MAŚLE

mimo zawierania nierentownych umów - wyróżnia się pracowników pionu handlowego wysokimi premiami, a pracowników ochrony karze się naganami- za nie wiadomo za co??  To jest właśnie sprawiedliwość CUK-owska rodem z Poznania.

Wesołych Świąt!!!

#109 ~Luba i Wolodzia~

~Luba i Wolodzia~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2013 - 16:14

Te instytucje to relikty obsadą i zarządzaniem pamiętające czasu PRL`u, więc co tu mówić o jakości usług. Zero rozwoju, ogromne koszta,przeżerane przez "wierchuszkę", na tzw. "szkolenia", "bankiety i inne kierownicze balety. Postęp w myśl kierownictwa tych firm, to stopniowa likwidacja majątku(PKP: ograniczanie taboru, likwidacja kolejnych połączeń degradacja infrastruktury i bezmyślna wyprzedaż, Poczta Polska: likwidacja agencji pocztowych i mniejszych poczt, itd.), redukcja pracowników, a jednocześnie niewspółmierny i ciągły wzrost administracji. wink.gif

Te instytucje to relikty obsadą i zarządzaniem pamiętające czasu PRL`u, więc co tu mówić o jakości usług. Zero rozwoju, ogromne koszta,przeżerane przez "wierchuszkę", na tzw. "szkolenia", "bankiety i inne kierownicze balety. Postęp w myśl kierownictwa tych firm, to stopniowa likwidacja majątku(PKP: ograniczanie taboru, likwidacja kolejnych połączeń degradacja infrastruktury i bezmyślna wyprzedaż, Poczta Polska: likwidacja agencji pocztowych i mniejszych poczt, itd.), redukcja pracowników, a jednocześnie niewspółmierny i ciągły wzrost administracji. wink.gif

PKP i POczta  to 2 relikty komumy ,a do tego Gospodarka Komunalna tam siedza same klany rodziny komuchow na cieplych Posadkach i ich nikt nie rusza---- to trzeba rozegnac na cztery strony swiata ,a proch PO polu rozrzucic ,aby sie nie odradzal.W ogole PKP to jest panstwo w panstwie.Jakie maja apartamenty,klimatyzacje,sale na balety itd.tak samo Poczta na Wojska Polskiego- bramki wejsciowe jak co najmniej byl to skarbiec jakie apartamenty,a ludzie na dole grosze zarabiaja a oni maja taaaaaaaaaakiePObory -czy tak Powinno byc

#110 ~bronek pocztowy~

~bronek pocztowy~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 10:31

Prezes i Zarząd Poczty Polskiej wspomagany swoimi prawnikami i płatnymi kancelariami prawnymi będącymi na umowie z PP skutecznie przestraszyli moderatorów i zarządzających FORUM TVN. Zastraszyli ich na tyle skutecznie, że publikowane są tylko beznadziejne i nic nie znaczące posty.

Blokują IP PC tych ludzi, którzy znają realia pracy Pocztowców, ich bolączki i problemy, ludzi którzy dużo wiedzą o nieprawidłowościach i szwindlach popełnianych przez co poniektórych wysoko postawionych bankopocztowych kerowników

#111 ~JAG~

~JAG~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 18:38

7 stycznia 2014 na Stawki w W-wie, w  siedzibie firmy, planowane jest spotkanie Związków Zawodowych z Prezesem i Zarządem PP S.A. na którym mają być poruszone między innymi problemy:
- Czy osoby funkcyjne -tzw kadra kierownicza na czele z dyrektorami odpowiedzialnymi, przygotowujące przegraną ofertę do przetargu na obsługę pocztową sądów i prokuratur  poniosły konsekwencje służbowe i finansowe ?
- co z podwyżkami płacy zasadniczej dla pracowników eksploatacji?
- co z wyposażeniem placówek pocztowych w nowe zestawy PC - bo stare to lata 90, nie kompatybilne z nowym oprogramowanie wdrażanym w PP?  
- co z umundurowaniem i odzieżą ochronną dla listonoszy i asystentów?
- dlaczego likwiduje się UP w miejscowościach atrakcyjnych, często odwiedzanych przez turystów?
- itd????

#112 ~Mr Jingles~

~Mr Jingles~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 20:11

I co zwojują te Związki Zawodowe?nic.Poczta dąży konsekwentnie do rozkładu,dyrekcja robi to z premedytacją,ta firma jest już przekreślona,niedługo ogłoszą przetarg na siebie samych,kupi jakiś niemiec,a zostanie tylko bank pocztowy i ubezpieczenia,my zwykłe ludki jesteśmy niedochodowi,a zap.....amy najwięcej i ciągniemy ten wózek,szkoda gadać,kwestia czasu..

#113 ~alojz~

~alojz~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 14:45

NOWA POCZTA "KIOSK RUCHU" stała się faktem. Teraz wszyscy będą wiedzieć kto i za co dostał wezwanie do sądu czy prokuratury!!! - czajnik - para-i wszystko wiadomo!!!! a Poczta Polska co na to??? Dyrektor pionu handlowego pracuje??? a premię na pewno wziął!!!!

#114 ~łoj~

~łoj~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 14:48

NOWA POCZTA "KIOSK RUCHU" stała się faktem. Teraz wszyscy będą wiedzieć kto i za co dostał wezwanie do sądu czy prokuratury!!! - czajnik - para-i wszystko wiadomo!!!! a Poczta Polska co na to??? Dyrektor pionu handlowego pracuje??? a premię na pewno wziął!!!!

A trąbkę będą mnieli na budce???

#115 ~pocztowiec~

~pocztowiec~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 19:21

Mam pytanko czy w Polsce jakikolwiek pracownik poczty polskiej dostał premię świąteczną lub bony?! 

W zachodnio-pomorskim nic nie dostaliśmy a zasp...jak osły i woły!

Panu prezesowi życzymy ościstego karpia!!!

I czy rzeczywiście stacja paliw przynosi same straty i należy ją sprzedać?!

Nie tylko wy nie dostaliście premii również w lubuskim nikt nic nie dostał. Nawet nikt nie powiedział pocałuj mnie w d...pe za ten zapier..al, ochrzan i wyzysk za marne grosze. Za nadgodziny za które nie zapłacą. Życzę jednak wszystkim pocztowcom w tym Nowym 2014 Roku przede wszystkim spokoju i mniej nerwów.

#116 ~zuzia~

~zuzia~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 22:09

Nie tylko wy nie dostaliście premii również w lubuskim nikt nic nie dostał. Nawet nikt nie powiedział pocałuj mnie w d...pe za ten zapier..al, ochrzan i wyzysk za marne grosze. Za nadgodziny za które nie zapłacą. Życzę jednak wszystkim pocztowcom w tym Nowym 2014 Roku przede wszystkim spokoju i mniej nerwów.

Zawsze praca na poczcie była ciężka. ale gdzie jest lekko nie słyszałam, poświęciłam życie firmie to już 29 lat wiele stanowisk. Zawsze ciężko pracowałam nie pamiętam żeby było łatwo od dzieciństwa, dzisiaj poczta bardzo się zmieniła, ale ja zostaje jak długo będę mogła. Mam charakter, pomagam każdemu kto potrzebuje choćby dobrym słowem i obym nigdy pomocy nie potrzebowała. Pocztowcom życzę wiary że nadejdą lepsze dni i człowiek zostanie zauważony nie jako siła robocza ale jako człowiek bez którego nie da się przetrwać na rynku.Może ktoś dostrzeże w nas ludzi.

#117 ~DJ Pablo~

~DJ Pablo~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 21:55

powiedzcie , proirytet idzie szybko czasem jest nastepnego dnia z woj,świętokrzyskiego do mazowieckiego czy rozwożenie paczek i listów dziala tez noca ?

tak.nocą poczta też pracuje.

#118 ~wiesiek~

~wiesiek~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 20:41

powiedzcie , proirytet idzie szybko czasem jest nastepnego dnia z woj,świętokrzyskiego do mazowieckiego czy rozwożenie paczek i listów dziala tez noca ?

głównie nocą

#119 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 21:33

Na Poczcie Polskiej pracują debile!!! (Chodzi o tępe kobiety z okienka) Naprawdę nie przesadzam, dziś się o tym przekonałam osobiście.

#120 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 21:44

PAULINKO!!! gdyby twój debilizm mierzyć w metrach, to mogłabyś klęcząc na ziemi  - podawać piwo kosmonautom na księżycu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych