Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

PRACA NA POCZCIE POLSKIEJ!Przestroga

542 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Janeczek~

~Janeczek~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 22:51

ja pracowałem na poczcie ale zrezygnowałem . Pracuje teraz w innej firmie i tu muszę sie przyznać ze mi sie podoba . Jeśli ktoś jest zainteresowany www.agencikredytowi.pl jest oferta . Tam sam jesteś swoim szefem nikt nie naciska . Tyle ile wypracujesz tyle zarobisz .

#62 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2013 - 08:33

Ja wysłałam list do mamy z Niemiec z Soest do Sztumu  to  już trzy tygodnie jak moja mama nie otrzymała listu. Była tam tylko karta z życzeniami, niewim co się stało. Ale jestem pewna że jakiś  mądrala otworzył list i był pewien że tam są pieniądze, i poprostu go wyrzucił. Wstyd że na polskiej poczcie  pracują tacy ludzie......Wcześniej jak wysyłałam list do mamy to w trzy dni go miała. Od teraz będę ubezpieczała każdy list.......HAŃBA dla poczty

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 09:54

Mąż mojej koleżanki rozwozi paczki na poczcie. Jak samochód służbowy padł(skrzynia) to musiał płacić połowę za naprawę skrzyni biegów! To się w pale nie mieści!

Banda oszustów i wyzyskiwaczy.

oszukał ją

#64 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 09:56

Mąż mojej koleżanki rozwozi paczki na poczcie. Jak samochód służbowy padł(skrzynia) to musiał płacić połowę za naprawę skrzyni biegów! To się w pale nie mieści!

Banda oszustów i wyzyskiwaczy.

oszukał ją kolega z pracy

#65 ~yorgus~

~yorgus~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2013 - 20:41

Ksenia napisała okrutna prawdę o pracy na poczcie. Tak właśnie jest, że jedna osoba zapieprza za dwie, czasem trzy osoby, a w zamian za to dostaje opieprz...Masakra.

#66 ~Nikodem~

~Nikodem~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 21:24

Nikt nie wie jak jest naprawdę na poczcie póki sam nie spróbuje....dramat....totalne dno....obóz pracy....i można by wymieniać i wymieniać....listonosze "dymają" za marne pieniądze, oczywiście powinni roznieśc po 200 listów poleconych do drzwi dziennie... bez awiza, plus zwykłe do skrzynki plus inne pierdoły no i oczywiście papierkowe brednie, rano czeka się na listy godzinami tak dokładnie godzinami, bo ludzi nie ma, bo system nawala...i sie zawiesza....potem trzeba to opracować...wypisywanie awiz....rozliczanie....dochodzi do tego odpowiedzialnośc finansowa... deszcz...śnieg i to w ciągu 8 godzin dziennie...oczywiście za nadgodziny nie płacą...więc musisz dymać aż nie wyniesiesz i nie padniesz....więc jak listonosz przychodzi do pracy na 6 to ma naprawdę szczęście jak wyjdzie koło 10-11 w rejon i musi się zamienić w robokopa żeby sprostać zadaniu i udob.ć kadrę kierowniczą ktora żyje pocztą gdziekolwiek się znajduje....no bo ma po premii.... ha ha za byle kupa. Kasjereczki pracujące na dwóch czasami na trzech stołkach zapieprzają bez siusiania jedzenia i picia po 6 godzin obsługując klienta ( a dokładnie każdy wie jaki ten klient jest ) przyjmują wpłaty, wydają listy, i milion innych zadań wykonują. No oczywiście po zejściu ze stanowiska mają robotę po godzinach, awizowanie, zwracanie, rozliczanie paipierkowe pierdołowatych sumariuszy i tym podobnych rzeczy itd itp... JEDNYM SŁOWEM JEDNA WIELKA ..UJNIA!!!!!!!!!!!!
A ile opierdzielu można dostać za byle kupa.... to dopiero jak w bedronce kiedyś...
No oczywiście kasa zarobiona to jedno wielkie rozczarowanie. ,.....Poważnie lepiej iść do sklepu pracować lub do tesco musztardówki układać niż w tym syfie robić !!!!

jak ci nie pasuje to się zwolnij

#67 ~ktoss~

~ktoss~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 21:40

W sumie musze skomentować to co tu piszecie.. ja myslę, że jesli komuś się nie podoba praca na poczcie i tak narzeka to niech ją rzuci . Ja pracuje na poczcie od 2008 z przerwami bo niestety nie ma etatu (bo redukcja) ale musze powiedziec że jestem zadowolona i usatysfakcjonowana tą pracą. Pracowałam na wszystkich stanowiskach jakie tylko możliwe.. no i cóż chciałabym kontynuować to ponieważ już wszystko umiem i wiem ... jedyne co mnie boli to to że pracuja starsze kobiety zamiast dać szanse młodszym.. ale cóż ja mogę ? a co do listonoszy to fakt szkoda ich bo naprawde maja dużo pracy.. ale powiedzcie gdzie dają za darmo jakieś pieniądze? wszędzie trzeba pracować ... ale u nas chyba mimo to że mają dużo pracy wyrabiają się i zarobki wcale nie są takie marne jak piszecie .. są premie, są 13-tki, sa jakieś tam dodatki, * nie ma co narzekać bo inni mają gorzej.. oo tyle mam do powiedzenia . pozdrawiam

młodzi pracują wszędzie w sklepach, salonach sieci komórkowych, bankach itp itd po prostu są wszędzie. Ludzi po 40stce nigdzie nie chcą zatrudniać, mimo, że często są b. dobrymi pracownikami. A lata lecą i życzę Ci żebyś nie musiała szukać pracy po 40stce, bo możesz spotkać ludzi jaką sama dzisiaj jesteś.

#68 ~Lucjan~

~Lucjan~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 21:14

Poczta to schodzi na psy.Płacą grosze a wymagają żeby pracownik wykonywał plany,jeśli pracownik nie wykona go to odbierają mu premię.Wiem coś otym bo jeszcze tam pracuję ale już niedługo.Masakra.Ja ostatnio dostałam 7,80zł premii.Super nie życie się za to ułożę.

jak ci nie pasa to się zwolnij i zrób miejsce dla takich co chcą pracować

listonosz

#69 ~Pracownik~

~Pracownik~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 17:19

powiedzcie , proirytet idzie szybko czasem jest nastepnego dnia z woj,świętokrzyskiego do mazowieckiego czy rozwożenie paczek i listów dziala tez noca ?

Generalnie praca na poczcie w nocy wrze. Listy są przywożone do poszczególnych wojewódzkich oddziałów WER a tam pracownicy rozdzielają je na konkretne regiony.Poczta to nie tylko kierowcy i panie z okienka. Lekko w takiej rozdzielni nie jest, ale jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, a kasa...ile by jej nie było to zawsze będzie mało, owszem zarobki oscylują w okolicach 2000zł na stanowisku asystent/ekspedient, ale cieszmy się że mamy pracę. Co do umów o pracę to teraz jest ciężko jakąś sensowną dostać, jeszcze pare lat temu było z tym lepiej, ale przekształcenie w spółkę dało się odczuć zwolnienia były i są nadal. Szczególnie w pionie administracyjnym, który fakt jest za bardzo rozbudowany.

#70 ~PP~

~PP~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 17:23

Prawda prawda. Przyjmują tylko swoich . Nam się kazali zwalniać na tz.  P D O a Pani Dyrektor z Wrocławia wsadziła swojego męża w Jeleniej Górze,chociaż już wiele lat temu pracował i się go pozbyli bo taki był z niego pracownik.

A gdzie zatrudniają na ciepłą posadę kogoś z zewnątrz? podajcie jakiekolwiek przedsiębiorstwo... W dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć pracę bez znajomości. 

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 12:58

Generalnie praca na poczcie w nocy wrze. Listy są przywożone do poszczególnych wojewódzkich oddziałów WER a tam pracownicy rozdzielają je na konkretne regiony.Poczta to nie tylko kierowcy i panie z okienka. Lekko w takiej rozdzielni nie jest, ale jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, a kasa...ile by jej nie było to zawsze będzie mało, owszem zarobki oscylują w okolicach 2000zł na stanowisku asystent/ekspedient, ale cieszmy się że mamy pracę. Co do umów o pracę to teraz jest ciężko jakąś sensowną dostać, jeszcze pare lat temu było z tym lepiej, ale przekształcenie w spółkę dało się odczuć zwolnienia były i są nadal. Szczególnie w pionie administracyjnym, który fakt jest za bardzo rozbudowany.

Racja praca na poczcie wrze. Rano we dnie w nocy. Jest jak fabryka i pracuje 24/7. Niektóre oddziały mają nawet wolne niedziele...

Szkoda tylko że nie wspomniałeś o paczuszkach i paletkach których "ekspedienci" z rozdzielni nie widzą na oczy, ani o załadunku i rozładunku dziesiątek czy nawet setek samochodów. Zajmują sie tym murzyni magazynowi którzy nie robią za 2000zł ale za minimum krajowe.... 2tyś to chyba w Warszawie...

#72 ~ANNA~

~ANNA~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 18:13

jak ci nie pasuje to się zwolnij

No już nie pracuję i szukacie już 2 lata Jelenia za mnie bez sukcesu. Poczta Polska - Kanał. Każdy co się przyjmie też spieprza. Ha, ha, ha.

#73 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 11:55

Dziś był u mnie kurier z poczty i przyniósł przesyłkę pobraniową za 29zł wiec daje mu 100zł, bo drobnych nie miałem a on mi na to że nie ma wydać, i mówi idź zmień do jakiegoś sklepu, do mnie na "ty" a ja mam 25 lat, idę do sklepu, w sklepie nie mają zmienić wracam do niego i mówię że w sklepie nie mieli zmienić proszę awizo, a on na to "ku**a co bieda w sklepach?" ogólnie był nie miły, widać że wsi bo miał gumiaki na nogach.

jak już to nie "zmienić" a "rozmienić" wieśniaku buahhaha

#74 ~Miki~

~Miki~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 19:28

A gdzie dają 2000,00 na okienku, bo chętnie tam przejdę. Pracuję od 16 lat jako asystent, mam skończone studia, te ich wszystkie kursy: kasjer walutowy, z banku pocztowego i TUW i co mama 1400 netto.

#75 ~informatyk3~

~informatyk3~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 19:50

Ja robię u prywaciarza sześć dni w tygodniu, bez urlopu, na czarno,

nie mam gdzie się przebrać, ani zjeść. W pomieszczeniach  zimą jest kilka stopni powyżej zera , a on się ironicznie pyta czy jest ciepło....ciągle mówi ze niema kasy, a wyjeżdża co chwilę na urlop za granicę. zapraszam na stronę http://solidarnosc.nets.pl proszę o dodawanie komentarzy na temat tego dobrobytu, którego nam obiecała nam Solidarność z Wałęsą na czele  

#76 ~listowy~

~listowy~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 20:10

Niedługo te święte krówki kierowniczki będą same zap....lać z listami,bo ludzie się zwalniają masowo z tego burdelu,poczta polska się kończy

#77 ~alojz~

~alojz~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 18:36

• NEWS z godz. 13.00 - 13.12.2013 r. Następny przetarg ugrobiony!!!  Poczta Polska nie wygrała kolejnego strategicznego przetargu na dostarczanie zawiadomień z prokuratur!!! - kolejne prawie 100 000 000 (słownie ok. sto milionów złotych, na dwa lata poszło do konkurencji), Ale co tam Dyrektor Zarządzający Pionem Sprzedaży Poczty Polskiej S.A. - czyli Dyrektor Pionu ds. Klienta Biznesowego i Instytucjonalnego Poczty Polskiej S.A. dalej na stanowisku - czyżby lobby partyjne, rodzinne, orientacji se.......j albo jeszcze inne lobby było górą??? W sumie NOWY ROK i NASTĘPNE LATA będą uboższe o 600 000 000 zł. (sześćset milionów złotych)- a kto straci!!!! oczywiście pracownicy!!! 

#78 ~alojz~

~alojz~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 18:42

• NEWS z godz. 13.00 - 13.12.2013 r. Następny przetarg ugrobiony!!!  Poczta Polska nie wygrała kolejnego strategicznego przetargu na dostarczanie zawiadomień z prokuratur!!! - kolejne prawie 100 000 000 (słownie ok. sto milionów złotych, na dwa lata poszło do konkurencji), Ale co tam Dyrektor Zarządzający Pionem Sprzedaży Poczty Polskiej S.A. - czyli Dyrektor Pionu ds. Klienta Biznesowego i Instytucjonalnego Poczty Polskiej S.A. dalej na stanowisku - czyżby lobby partyjne, rodzinne, orientacji se.......j albo jeszcze inne lobby było górą??? W sumie NOWY ROK i NASTĘPNE LATA będą uboższe o 600 000 000 zł. (sześćset milionów złotych)- a kto straci!!!! oczywiście pracownicy!!! 

#79 ~Listonosz Pat~

~Listonosz Pat~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 20:27

Przecież to celowe działanie poczty,wierzy ktoś,że daliby sobie odebrać połowę poleconych?Nażarli się,napchali kieszenie naszymi premiami,jeszcze zarobiliśmy dla nich sprzedając różne pierdoły pod groźbą zwolnienia a teraz pozbędą się tej firmy,niech się ktoś inny martwi,a my będziemy zap... za najniższą krajową,z resztą tak jak teraz bo niżej już nie można płacić,jeszcze niech nam wytatuują numerki jak w oświęcimiu.Za grudzień kiedyś potrafili dać 2 razy premię,a teraz ani grosza,a robimy po półtora etatu codziennie.trzeba szukać innej pracy i to szybko

#80 ~pocztówka~

~pocztówka~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 21:09

Przecież to celowe działanie poczty,wierzy ktoś,że daliby sobie odebrać połowę poleconych?Nażarli się,napchali kieszenie naszymi premiami,jeszcze zarobiliśmy dla nich sprzedając różne pierdoły pod groźbą zwolnienia a teraz pozbędą się tej firmy,niech się ktoś inny martwi,a my będziemy zap... za najniższą krajową,z resztą tak jak teraz bo niżej już nie można płacić,jeszcze niech nam wytatuują numerki jak w oświęcimiu.Za grudzień kiedyś potrafili dać 2 razy premię,a teraz ani grosza,a robimy po półtora etatu codziennie.trzeba szukać innej pracy i to szybko

Lepiej szukaj pracy. W związku z przegranymi przetargami szykuje się akcja zwolnień -gdzieś trzeba zaoszczędzić te stracone kilkaset milionów - przecież premii sobie nie odbiorą i nie rozliczą dyrektorów odpowiedzialnych za przeszacowanie o kilkadziesiąt milionów złotych możliwości PP w ofertach przetargowych. 

Prezesy przygotowali nowy regulamin PDO i dali Związkom Zawodowym do zaopiniowania do 16 grudnia (2-6 pensji)!!! czyli pali im się koło d..y. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych