Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

PRACA NA POCZCIE POLSKIEJ!Przestroga

542 odpowiedzi w tym temacie

#521 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 08:58

Jako listonosz zarabiasz 3000 zł netto? A gdzie takie zarobki? Ja na stanowisku naczelnika po 30 latach ze stażowym mam netto 2860 zł. Moi asystenci po 2100- 2550 ,a listonosze po 1600 - 2200. Kierowcy do 3.5 t po 2300-2500

#522 amras

amras

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 28 styczeń 2019 - 20:11

Teraz to nawet niepełnosparwnych do pracy na Poczcie gonią. Ciekawi mnie kiedy pierwsza ON padnie i będzie trup jak w Amazonie z tym dziadkiem :) Rynek praca osób niepełnosprawnych to koszmarek, a brak normalnych pracowników zmusza Pocztę do zatrudniania jak leci: więźniowie, idioci, renciści, kaleki. Najfajniejsze, ze za  "aktywizację" jeszcze fundacje swoją dolę  dostają, https://500plus.ovh/...y-aktywizacyjne tutaj niepełnosprawny autor bloga opisuje 500 plus od MRPiPS Rafalskiej i jak 500+ "dają" inwalidom. Szkoda słów, szkoda ich, że z biedy lądują w takim zakładzie.

#523 ~haha~

~haha~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 17:05

sluchajcie mam 2 pytania- pierwsza sprawa to czy jest konkurs na naczelnika danego Urzedu Pocztowego czy Filii Urzedu? Bo u mnie naczelniczką została córka poprzedniej naczelniczki ktora przeszla na emeryture- zero doswiadczenia oprocz chyba półrocznego zatrudnienia w zastępstwie kobiety ktora poszla na urlop maciezynski, zero znajomosci przepisów, przywozi córki ze sobą bo nie ma ich gdzie zostawic (przynajmniej w\ wakacje tak bylo ) itd- czy nie jest okreslone w ustawach ze musi byc jakis konkurs na takie stanowisko?

I druga sprawa juz do pracowników poczty- czy zmienił sie regulamin jesli chodzi o Paczke + i Paczke 48? Bo zawsze musialy byc dostarczane drugiego dnia po wysylce D+2 a ostatnio wysylalem paczki w poniedzialek rano ,dochodziły w czwartek wieczorem a Pani na infolinii twierdzila ze wszystko jest dostarczone w terminie- czyli co Paczka48 to tak naprawde paczka 72 ? Parodia

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Naucz się najpierw ortografii- tym się zajmij panie ciekawski

#524 ~haha~

~haha~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 17:20

praca na poczcie to wielka, totalna pomyłka, pakiet socjalny od lipca , to już  tylko wspomnienie socjalu na poczcie, trzynastka tak okrojona, że śmiech bierze, podwyżka raz w roku 121zł, hahaha, pensja po odjęciu śmiesznej jakiejś co miesiąc wypłacanej  nagrody, czy coś w tym rodzaju, 220 zł brutto i 62 zł. brutto, oscyluje w granicach niedozwolone najniższej płacy 3 świata, nadgodziny dla nielicznych są normalnie płacone, inni mają za miesiąc 13 zł brutto.... wymagania jakby dawali na rękę 5000 tyś, a nie dla hindusów w 33 świecie, związki dużooooo, bardzo dużżżżżżżżżżżżżżo gadają i na tym się kończy, pilnują zawzięcie swoich stołków..............................................................

Jak się chodzi na zwolnienia to i 13-stka jest okrojona leniuchu

#525 ~Kasia okienkowa~

~Kasia okienkowa~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 19:08

Plany,plany i sprzedaż chińskich towarów, słodyczy pełnych chemii,i jeszcze przeklęty bank , kredyty ubezpieczenia.ja chcę normalnej poczty¡!!!!!

#526 ~Okienkowy i listonosz~

~Okienkowy i listonosz~
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 06:55

Pogotowie strajkowe od 6 maja 2019. Dość najniższej krajowej i pracy na rzecz BP i sprzedaży słodyczy, chińskich rzeczy.

#527 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 17:18

14 czerwca pikieta w stolicy.zapraszamy.dość złodziejstwa naszych wyrobionych ciężko poborów. CBA już działa.

#528 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 13:14

Oferuje pozyczki za granica i za granica

Witam, jestem osoba, która oferuje pozyczki miedzynarodowe. Z kapitalem
które beda wykorzystywane do udzielania pozyczek krótkoterminowych i dlugoterminowych miedzy osobami fizycznymi
4000 do 500 000 dla wszystkich powaznych ludzi, którzy sa w rzeczywistych potrzebach, stawka
oprocentowanie wynosi 3% rocznie. Udzielam pozyczek finansowych, hipotecznych, inwestycyjnych,
Pozyczka samochodowa, pozyczka osobista. Jestem do dyspozycji, aby zadowolic moich klientów w ciagu maksymalnie 3 dni od otrzymania formularza zgloszeniowego.
Zadna powazna osoba nie powstrzymuje sie

Szybka odpowiedz na prosbe o pozyczke: richardjeanpierreroland628@gmail.com

dziekuje

#529 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 19:25

Oferuje pozyczki za granica i za granica
Witam, jestem osoba, która oferuje pozyczki miedzynarodowe. Z kapitalem
które beda wykorzystywane do udzielania pozyczek krótkoterminowych i dlugoterminowych miedzy osobami fizycznymi
4000 do 500 000 dla wszystkich powaznych ludzi, którzy sa w rzeczywistych potrzebach, stawka
oprocentowanie wynosi 3% rocznie. Udzielam pozyczek finansowych, hipotecznych, inwestycyjnych,
Pozyczka samochodowa, pozyczka osobista. Jestem do dyspozycji, aby zadowolic moich klientów w ciagu maksymalnie 3 dni od otrzymania formularza zgloszeniowego.
Zadna powazna osoba nie powstrzymuje sie
Szybka odpowiedz na prosbe o pozyczke: richardjeanpierreroland628@gmail.com
dziekuje

te pożyczki coś ci nie sprzedają się skoro ogłaszasz się w tym miejscu.musisz być zdesperowany.

#530 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 14:08

.a, mam nadzieję, że się zamknie ta Poczta Polska, bo nie docieranie, kradzenie listów, paczek to norma

#531 ~złodziejaszki~

~złodziejaszki~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 14:18

.a, mam nadzieję, że się zamknie ta Poczta Polska, bo nie docieranie, kradzenie listów, paczek to norma

Niestety to prawda, list wysłany przed Wielkanocą nigdy do mnie nie dotarł, a w historii śledzenia najlepsze jaja bo mój listonosz miał już ten list w rękach, a potem nagle ,że został zwrócony do placówki białystok 103 i ślad po nim zaginął.

#532 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 06:50

Niestety to prawda, list wysłany przed Wielkanocą nigdy do mnie nie dotarł, a w historii śledzenia najlepsze jaja bo mój listonosz miał już ten list w rękach, a potem nagle ,że został zwrócony do placówki białystok 103 i ślad po nim zaginął.

złożyć zawiadomienie do prokuratury . Udowodnij kradzież. Nie korzystaj z usług. Sam zawieź lub korzystaj z innych firm. Weź lustro i zobacz w nim złodzieja

#533 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 08:19

złożyć zawiadomienie do prokuratury . Udowodnij kradzież. Nie korzystaj z usług. Sam zawieź lub korzystaj z innych firm. Weź lustro i zobacz w nim złodzieja

Prawda boli. Złodzieja poszukaj wśród kolegów w pracy, którzy pracują na opinię o poczcie. Podwyżek im się zachciało na państwowych posadkach z naszych podatków, a może jeszcze tak 500+ dla pocztowców , Pisdy i kaczory wszystko obiecają przedwyborami  dla plebsu. Jak ciężko wam na tej poczcie polskiej (sic!),zmieńcie pracę.Nikt wam nie karze tam pracować.

#534 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 14:22

Nie uważam się za złodzieja i mnie nie obrażaj, opisałem jak wygląda sytuacja, dodam jeszcze ,że jeśli by było coś nie tak z moim adresem to list POWINIEN zostać zwrócony do nadawcy, ja tego listu nie dostałem ,do nadawcy nie wrócił więc źle się dzieje na tej poczcie.

#535 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 20:16

Prawda boli. Złodzieja poszukaj wśród kolegów w pracy, którzy pracują na opinię o poczcie. Podwyżek im się zachciało na państwowych posadkach z naszych podatków, a może jeszcze tak 500+ dla pocztowców , Pisdy i kaczory wszystko obiecają przedwyborami dla plebsu. Jak ciężko wam na tej poczcie polskiej (sic!),zmieńcie pracę.Nikt wam nie karze tam pracować.

poczta nie jest na garnuszku państwowym. Nie ma dotacji. Co zarobi to ma. Pocztowcy zarabiają najniższą krajową. Jak ktoś nie wierzy to proszę zatrudnić się. Trzeba nauczyć się prawidłowo adresować i pakować

#536 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 14:58

poczta nie jest na garnuszku państwowym. Nie ma dotacji. Co zarobi to ma. Pocztowcy zarabiają najniższą krajową. Jak ktoś nie wierzy to proszę zatrudnić się. Trzeba nauczyć się prawidłowo adresować i pakować

Zaczynacie zbierać już na swoje podwyżki?Upomnienia i tytuły wykonawcze dotyczące zaległych opłat abonamentu radiowo-telewizyjnego mogą wkrótce trafić do naszych skrzynek pocztowych.

Ma ruszyć akcja Poczty Polskiej, skarbówki i komorników. W Polsce abonamentu RTV nie płaci prawie 3 mln gospodarstw domowych.

Zgodnie z prawem, każdy ma obowiązek zarejestrowania radia lub telewizora w ciągu 14 dni od zakupu. Zagrożone są zwłaszcza osoby, które mają zarejestrowane odbiorniki radiowe i telewizyjne, ale nie uiszczają za nie opłat.Jeśli pracownik Poczty Polskiej wykryje w mieszkaniu odbiornik, za który nie są wnoszone opłaty, niepłacącemu grozi kara w wysokości 30-krotności miesięcznego abonamentu, co daje kwotę 681 zł (22,70 x 30).Pracownicy Poczty Polskiej mogą po uprzednim wylegitymowaniu się przeprowadzić w kontrole w domach abonentów. Nie ma natomiast obowiązku ich wpuszczania.

#537 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 11:38

A co możecie powiedzieć o pracy związanej z liczeniem gotówki ? Dużo teraz w internecie ogłoszeń o poszukiwanych pracownikach ds. obsługi gotówkowej. Praca jest w godzinach nocnych. Czy ktoś pracuje w ten sposób. Czego można oczekiwać oprócz niskich zarobków?

#538 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 13:04

A co możecie powiedzieć o pracy związanej z liczeniem gotówki ? Dużo teraz w internecie ogłoszeń o poszukiwanych pracownikach ds. obsługi gotówkowej. Praca jest w godzinach nocnych. Czy ktoś pracuje w ten sposób. Czego można oczekiwać oprócz niskich zarobków?

Satysfakcji z pracy.

#539 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 19:19

Jak nie masz nic ciekawego do napisania zamilknij na wieki

#540 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 06:28

Liczysz miliony a zarabiasz najniższą krajową albo troszkę więcej, do tego możesz złapać jakiegoś syfa i jesteś ciągle niewyspana.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych