Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

PRACA NA POCZCIE POLSKIEJ!Przestroga

542 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~wódz pędząca strzała~

~wódz pędząca strzała~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 15:06

a dawali chyba na rok umowe,to juz nie robisz?zerwanie umowy tez ma swoje jakieś konsekwencje,nieweim czy wiesz :angry: wy wszyscy jesteście mądrzy,a co do czego nie ptraficie nawet czytać :D

#22 ~ksenia~

~ksenia~
  • Goście

Napisano 27 luty 2013 - 00:42

Nikt nie wie jak jest naprawdę na poczcie póki sam nie spróbuje....dramat....totalne dno....obóz pracy....i można by wymieniać i wymieniać....listonosze "dymają" za marne pieniądze, oczywiście powinni roznieśc po 200 listów poleconych do drzwi dziennie... bez awiza, plus zwykłe do skrzynki plus inne pierdoły no i oczywiście papierkowe brednie, rano czeka się na listy godzinami tak dokładnie godzinami, bo ludzi nie ma, bo system nawala...i sie zawiesza....potem trzeba to opracować...wypisywanie awiz....rozliczanie....dochodzi do tego odpowiedzialnośc finansowa... deszcz...śnieg i to w ciągu 8 godzin dziennie...oczywiście za nadgodziny nie płacą...więc musisz dymać aż nie wyniesiesz i nie padniesz....więc jak listonosz przychodzi do pracy na 6 to ma naprawdę szczęście jak wyjdzie koło 10-11 w rejon i musi się zamienić w robokopa żeby sprostać zadaniu i udob.ć kadrę kierowniczą ktora żyje pocztą gdziekolwiek się znajduje....no bo ma po premii.... ha ha za byle kupa. Kasjereczki pracujące na dwóch czasami na trzech stołkach zapieprzają bez siusiania jedzenia i picia po 6 godzin obsługując klienta ( a dokładnie każdy wie jaki ten klient jest ) przyjmują wpłaty, wydają listy, i milion innych zadań wykonują. No oczywiście po zejściu ze stanowiska mają robotę po godzinach, awizowanie, zwracanie, rozliczanie paipierkowe pierdołowatych sumariuszy i tym podobnych rzeczy itd itp... JEDNYM SŁOWEM JEDNA WIELKA ..UJNIA!!!!!!!!!!!!
A ile opierdzielu można dostać za byle kupa.... to dopiero jak w bedronce kiedyś...
No oczywiście kasa zarobiona to jedno wielkie rozczarowanie. ,.....Poważnie lepiej iść do sklepu pracować lub do tesco musztardówki układać niż w tym syfie robić !!!!

#23 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 27 luty 2013 - 21:18

Pracuje jako listonosz i weiem jaki tam jest pier***nik listów tyle ze ledwo w samochód pakujesz a oni kazdego dnia dają wiecej. Praca niby od 9-do 16 a w rzeczywistosci od 8 do 20.. Nadgodziny zapier... za free. Praca dla ludzi o mocnych nerwach i polecam zeby zamontowac sobie motorek w du***

#24 ~exListowy~

~exListowy~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 02:33

ale głupoty, ja pievdolę...
Byłem listonoszem od marca do listopada 2012, są minusy, ale bez przesady.
Umowa próbna na 3mies, a potem na 2lata.
do ręki 1400zł + ok 600zl miałem z ręt, a kilometrowka za swoje auto 83gr/km więc nawet na tym sie naciagało o ile się nie psuł.
Wszystko zależy jaki rejon się trafił, niektrórzy wracali na pocztę już o 14, a jeden niektórzy codziennie o 18, ale to wina góry gdyż rejon ten sam od 20lat a rozbudowany nna 2xxx taki.
Gdyby nie to, że potem miałem rowerowy rejon i zimno było a wiatr i deszcz dawał po pysku to pewnie do dziś bym robił.
Z minusów to jeszcze to,że kazali nam konta pocztowe wciskać emerytom. A najgorsze kurestwo to roznoszenie ulotek za co sie nic premii nie dało tak więc jak mozna sie domyslec conajmniej polowa ladowala w piecu.
Teraz poczta sie zmienia, dla pracownika pewnie na gorsze bo listowy teraz bedzi bardziej akwizytorem i przedstawicielem banku pocztowego.
I jeszcze jedno, uwierzcie, ze zagadywanie listonosza tylko go wkuvwia, a ociaganie sie to chamstwo, to jego czas a takich listow do rozniesienia wiele:)

#25 ~dddorota~

~dddorota~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2013 - 14:09

nigdzie nie jest idealnie, ja pracuję na poczcie jako listonosz rezerwowy wiejski , dodam że jestem młodą kobietą i nie nażekam , mam zaje..... atmosferę z kolegami i koleżankami z pracy naczelnik też jest równy gość , a płaca też nie jest taka zła :)

#26 ~ona 125~

~ona 125~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 11:06

Jednak pisać, to Cię na tych studiach nie nauczyli...

hehhehe co prawda to prawda hahahaahah

#27 ~ona 125~

~ona 125~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 11:19

W sumie musze skomentować to co tu piszecie.. ja myslę, że jesli komuś się nie podoba praca na poczcie i tak narzeka to niech ją rzuci . Ja pracuje na poczcie od 2008 z przerwami bo niestety nie ma etatu (bo redukcja) ale musze powiedziec że jestem zadowolona i usatysfakcjonowana tą pracą. Pracowałam na wszystkich stanowiskach jakie tylko możliwe.. no i cóż chciałabym kontynuować to ponieważ już wszystko umiem i wiem ... jedyne co mnie boli to to że pracuja starsze kobiety zamiast dać szanse młodszym.. ale cóż ja mogę ? a co do listonoszy to fakt szkoda ich bo naprawde maja dużo pracy.. ale powiedzcie gdzie dają za darmo jakieś pieniądze? wszędzie trzeba pracować ... ale u nas chyba mimo to że mają dużo pracy wyrabiają się i zarobki wcale nie są takie marne jak piszecie .. są premie, są 13-tki, sa jakieś tam dodatki, * nie ma co narzekać bo inni mają gorzej.. oo tyle mam do powiedzenia . pozdrawiam

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 20:09

tez byłam pracownikiem pp , dokładnie to samo zdanie

#29 wiolonczelistka

wiolonczelistka

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 19 marzec 2013 - 10:39

W sumie musze skomentować to co tu piszecie.. ja myslę, że jesli komuś się nie podoba praca na poczcie i tak narzeka to niech ją rzuci . Ja pracuje na poczcie od 2008 z przerwami bo niestety nie ma etatu (bo redukcja) ale musze powiedziec że jestem zadowolona i usatysfakcjonowana tą pracą. Pracowałam na wszystkich stanowiskach jakie tylko możliwe.. no i cóż chciałabym kontynuować to ponieważ już wszystko umiem i wiem ... jedyne co mnie boli to to że pracuja starsze kobiety zamiast dać szanse młodszym.. ale cóż ja mogę ? a co do listonoszy to fakt szkoda ich bo naprawde maja dużo pracy.. ale powiedzcie gdzie dają za darmo jakieś pieniądze? wszędzie trzeba pracować ... ale u nas chyba mimo to że mają dużo pracy wyrabiają się i zarobki wcale nie są takie marne jak piszecie .. są premie, są 13-tki, sa jakieś tam dodatki, * nie ma co narzekać bo inni mają gorzej.. oo tyle mam do powiedzenia . pozdrawiam

zgadzam się z przedmówcą!

#30 ~aldona~

~aldona~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2013 - 11:15

Poczta to schodzi na psy.Płacą grosze a wymagają żeby pracownik wykonywał plany,jeśli pracownik nie wykona go to odbierają mu premię.Wiem coś otym bo jeszcze tam pracuję ale już niedługo.Masakra.Ja ostatnio dostałam 7,80zł premii.Super nie życie się za to ułożę.

#31 ~wredna77~

~wredna77~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 15:07

Cześć . Ja pracuje wiele lat na poczcie. Jest to praca bardzo wymagająca, pełna odpowiedzialności, skupienia i zaangazowania. Wymaga aby pracować dobrze dla dobra zakładu pracy, współpracowac z kolegami z pracy i być dla klienta po prostu najlepszym. Trzeba lubieć tą pracę, ten zawód, listy, paczki i papierologię. Trzeba to pokochać. Napracować się trzeba wiele, lecz zarobki minimalne. Skończyłam studia, ale dla siebie, bo na moim stanowisku wystarczy średnie. Trzeba to lubieć, bo wszyscy pocztowcy sa naprawde bardzo rzetelnymi i pracującymi ludźmi. W żadnej innej pracy nie znalazłam takiej satysfakcji jak w poczcie polskiej. Dziekuję, że miałam szanse tu pracowac i mam nadziję, że pociagne do emeryturki :)

Ty chyba jesteś naćpana :)) Wyślij im kwiaty w podziękowaniu za taki syf na poczcie!!!!

#32 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 10:36

obecnie praca listonosza jest skierowana dla Ruskich lub dla narodu z Czarnego Lądu... :D dodam,że mam znajomego który pracuje w Warszawie kope lat i jest to juz wrak czlowieka , strzepek nerwów. fakt ze nie ma pracy innej , lepiej platnej w Wawie, dawno by żucił w diably ten "pgr"

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2013 - 12:42

powiedzcie , proirytet idzie szybko czasem jest nastepnego dnia z woj,świętokrzyskiego do mazowieckiego czy rozwożenie paczek i listów dziala tez noca ?

Priorytet wyslany do godziny 15-tej jest w doreczeniu na drugi dzień.Nocą się nie rozwozi paczek i listów.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2013 - 12:54

Mąż mojej koleżanki rozwozi paczki na poczcie. Jak samochód służbowy padł(skrzynia) to musiał płacić połowę za naprawę skrzyni biegów! To się w pale nie mieści!

Banda oszustów i wyzyskiwaczy.

Ta koleżanka głupoty Ci wciska nie płaci się za żadne naprawy auta!!!!

#35 ~Hans Kloss~

~Hans Kloss~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 18:59

Ludzie to Wy tak naprawde zyjecie w ciemnogrodzie, a nie ONI. Taka sytuacja jest wszedzie - w calej unii. Nigdzie juz nie chca zatrudniac na tzw. panstwowa posadke. To minelo i nie wroci.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 19:00

Ludzie to Wy tak naprawde zyjecie w ciemnogrodzie, a nie ONI. Taka sytuacja jest wszedzie - w calej unii. Nigdzie juz nie chca zatrudniac na tzw. panstwowa posadke. To minelo i nie wroci.

#37 ~ARTUR~

~ARTUR~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 11:48

Mports patrzę masz kompleksy na punkcie wsi co? A może zauważyłeś naprawdę gumiaki z tym żę był one na twoich nogach.

pisz po woli bo piszesz z błędami

#38 ~QWERTY~

~QWERTY~
  • Goście

Napisano 22 maj 2013 - 22:29

pisz po woli bo piszesz z błędami

O IRONIO...

#39 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 19:14

Żeby dostać się na stanowisko w urzędzie pocztowym w Szczecinie trzeba mieć dobre znajomości z Panią M.dy z działu rekrutacji przy Al. Niepodległości.

Można mieć doktoraty i znać multum języków ,a na dodatek mieć już doświadczenie w pracy na poczcie ,to i tak nic nie da. Dla niej jesteś kandydatem nie spełniającym wymagań.

Lepiej zatrudniać emerytki z wykształceniem zawodowym.

TAK DALE TRZYMAĆ!!!!

#40 ~kiks~

~kiks~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 16:19

ludzie ! cieszcie się , że macie pracę , nawet na poczcie polskiej ! inpost , ta żenada , jest jeszcze gorsza od niej !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych