Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca na budowie bloków w święta

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Bogdan~

~Bogdan~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 06:05

W każde kościele święto na budowie bloków przy Transpotowej pracują . Przybysze że wschodu nie potrafią uszanować naszych świąt.

#2 ~to dobrze !~

~to dobrze !~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 07:44

mnie to nie przeszkadza, nawet cieszę się że budują mieszkania dla Polaków.

#3 ~kolor ma znaczenie ?~

~kolor ma znaczenie ?~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 07:59

WŁAŚNIE TAKICH "UCHODŻCÓW" NAM POTRZEBA , bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić pracujących na budowie "uchodżców" zakontraktowanych przez PO+PSL. 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 08:21

W każde kościele święto na budowie bloków przy Transpotowej pracują . Przybysze że wschodu nie potrafią uszanować naszych świąt.

Nie ma znaczenia czy to jest święto kościelne czy państwowe, wykonawcę gonią terminy, polaczki też zasuwają na budowach.

#5 ~PRACA NIE HAŃBI !~

~PRACA NIE HAŃBI !~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 08:28

Nie ma znaczenia czy to jest święto kościelne czy państwowe, wykonawcę gonią terminy, polaczki też zasuwają na budowach.

nie tylko na budowach, także w fabrykach.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 08:47

A płacone jest wg stawek świątecznych,czyli 100% dodatkowo + wolny dzień? .tam też obowiązuje kodeks pracy. Co na to inspekcja pracy,?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 08:50

A płacone jest wg stawek świątecznych,czyli 100% dodatkowo + wolny dzień? .tam też obowiązuje kodeks pracy. Co na to inspekcja pracy,?

Musisz złożyć donos! I się przeżegnać, wtedy zadziała!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 08:56

Tylko w święta prawosławne terminy nie gonią. Wtedy mają wolne.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 10:06

WŁAŚNIE TAKICH "UCHODŻCÓW" NAM POTRZEBA , bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić pracujących na budowie "uchodżców" zakontraktowanych przez PO+PSL. 

Powinieneś podpisać się jako ''Patologia 500+''    :)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 14:34

Tylko w święta prawosławne terminy nie gonią. Wtedy mają wolne.

wtedy pracuja katolicy. i bardzo dobrze, tak powinno byc. a nie pasozyty z 500+ zyc by chcieli wszyscy. do roboty!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 14:52

Pracuja, tylko nikt nie sprawdza czy legalnie czy na dziko a jak jest wypadek to wtedy najlepiej do lasu wywiesc i tam niech zdycha.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 16:30

Święto nie oznacza zakazu pracy a jedynie możliwość świętowania przez tego kto chce.

Tak jest na razie, dopóki  pisiorki nie mają większości konstytucyjnej.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 16:53

Polska jest krajem katolickim. Nasze prawo oparte jest na 10 przykazaniach a jak bezbożnikom się to nie podoba to niech wracają do swoich republik sowieckich. Jak jest święto Matki Boskiej to jest zakaz pracy, proste.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 18:48

Polska jest krajem katolickim. Nasze prawo oparte jest na 10 przykazaniach a jak bezbożnikom się to nie podoba to niech wracają do swoich republik sowieckich. Jak jest święto Matki Boskiej to jest zakaz pracy, proste.

Nie proste. Te "mondrości" mogą (ale nie muszą) przestrzegać katolicy. Reszta ma zagwarantowane konstytucyjne wolności światopoglądowe bezprawnie ograniczane przez neonazistów i fundamentalistów religijnych. Chcesz mieszkać w państwie wyznaniowym to spieprzaj do Watykanu.

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 21:16

Nie proste. Te "mondrości" mogą (ale nie muszą) przestrzegać katolicy. Reszta ma zagwarantowane konstytucyjne wolności światopoglądowe bezprawnie ograniczane przez neonazistów i fundamentalistów religijnych. Chcesz mieszkać w państwie wyznaniowym to spieprzaj do Watykanu.

Gdyby Polacy się szanowali oraz innych,to mieliby wywalone na pracę w święta czy weekendy na budowie. Ruscy mają mentalność podobną do polskiej, więc też się nie szanują, ani tym bardziej drugiego. Konstytucja tego nie zmieni. Żadne prawa nie nauczą szacunku do samego siebie i drugiego człowieka. Wolność światopoglądową mam taką, że lubię słuchać disco po 24 w nocy na full, kiedy ty w mieszkaniu obok chcesz spać- jeśli mi bezprawnie ograniczysz moją wolność to jesteś neonazista i fundamentalista.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 21:50

Gdyby Polacy się szanowali oraz innych,to mieliby wywalone na pracę w święta czy weekendy na budowie. Ruscy mają mentalność podobną do polskiej, więc też się nie szanują, ani tym bardziej drugiego. Konstytucja tego nie zmieni. Żadne prawa nie nauczą szacunku do samego siebie i drugiego człowieka. Wolność światopoglądową mam taką, że lubię słuchać disco po 24 w nocy na full, kiedy ty w mieszkaniu obok chcesz spać- jeśli mi bezprawnie ograniczysz moją wolność to jesteś neonazista i fundamentalista.

Po 22.00 obowiązuje cisza nocna, kretynów także... Słuchaj sobie w słuchawkach.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 05:35

Polska nie jest katolicka ani świecka. W polskiej konstytucji jest zapisany rozdział państwa od kościoła.

Dopóki pisiory nie mają większości konstytucyjnej tak pozostanie.

Czym  innym jest to, że jest sporo Polaków wyznania katolickiego. Ilu, tego nie można powiedzieć dopóki nie ma cywilizowanego mechanizmu pozwalającego na jednoznaczne policzenie ich. Na przykład tak jak w Niemczech gdzie wyznawcy deklarują składkę na swój kościół w zeznaniach podatkowych, ale wtedy nie ma miejsca na co łaska.

#18 ~bez zmian .~

~bez zmian .~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 06:29

Święto nie oznacza zakazu pracy a jedynie możliwość świętowania przez tego kto chce.

Tak jest na razie, dopóki  pisiorki nie mają większości konstytucyjnej.

ŚWIĘTUJĄ ZWYCIĘZCY , a pokonani na nich tyrają, tak było zawsze, tak jest i tak będzie, jak znam historię i życie.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 06:54

ŚWIĘTUJĄ ZWYCIĘZCY , a pokonani na nich tyrają, tak było zawsze, tak jest i tak będzie, jak znam historię i życie.

Głupolu, to święto kościelne, dlatego jest dzień wolny.

Historia? To najbardziej załgana "nauka", którą politycy obracają jak się obraca ladacznice.

#20 ~Bulli~

~Bulli~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 17:28

Jeszcze nie jesteśmy szariatem katolickim także jeżeli ktoś chce pracować w niedzielę to kto komu zabroni?
Trójka kościelna pójdzie i spali pracowników czy szefa na stosie.
Ludzie przesadzacie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych