Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca i zarobki Białystok 2020

praca zarobki Białystok

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 13:05

Jak wygląda sytuacja z ofertami pracy i pracą w Białymstoku po wprowadzeniu szokującej ( :lol: )  minimalnej kwoty 2600 zł brutto? Czy poszły za tym podwyżki?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 14:45

Tak, poszły. A dokładniej są to podwyżki cen chleba, masła ;)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 16:25

Zlikwidować najniższą krajową, wolny rynek sam wszystko załatwi. Mam nadzieję, że w przyszłych wyborach po przegranej pisuarów zostanie zlikwidowana minimalna płaca.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 16:33

Zlikwidować najniższą krajową, wolny rynek sam wszystko załatwi. Mam nadzieję, że w przyszłych wyborach po przegranej pisuarów zostanie zlikwidowana minimalna płaca.

to chcesz po 16 godzin pracować za 2 tys

#5 ~ano~

~ano~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 17:12

czyli wróci smieciówka ! Myślenie egoistyczne panie przedsiebiorco.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 17:59

niestety biznesmanie białostocki, te czasy co ludzie robili za

5 zł /h już nigdy nie wrócą, prędzej ty zdechniesz albo 

"byznes" zamkniesz.

#7 ~Dzik~

~Dzik~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 18:38

Tak Kazberuk!

#8 ~komentarz z netu~

~komentarz z netu~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 18:44

Gdyby Irlandczyk ,Niemiec czy Grek zarabiał 1500 E i wydawał 5,5 E na lite benzyny ,20 E na kino , i 250 E na sreniej klasy buty , 5 tys na metr kw mieszkania i 60 tys na sredniej klasy samochód to na ulicach panowała regularna krwawa wojna .

Polska płaca minimalna to 334 E ,minimalna w Irlandi 1462 przy zbliżonych kosztach życia

Polacy to najgłupszy naród na swiecie , od zawsze okradany i poniżany i nawet nie zdający sobie z tego sprawy

A teraz jeszcze bedzeimy dokładać do wyżej wymieninych państw ,bo nas stać a oni maja kryzys

To co jest w Polsce nawet nie można nazwac kryzysem to jest od zawsze dno i 2 m mułu

Polak jest tanim wyrobnikiem UE , Polska rynkiem zbytu dla towarów 2i 3 kategorii po cenach wyższych niż w UE

LUDZIE OTWÓRCIE OCZY

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 22:17

niestety biznesmanie białostocki, te czasy co ludzie robili za

5 zł /h już nigdy nie wrócą, prędzej ty zdechniesz albo 

"byznes" zamkniesz.

To się jeszcze okaże wyrobniku najemny białostocki, kto pierwszy zdechnie lub stanie w kolejce po zasiłek, które także należy zlikwidować podobnie jak wszystkie UP, MOPsy, pomoce społeczne itd.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2020 - 07:52

To się jeszcze okaże wyrobniku najemny białostocki, kto pierwszy zdechnie lub stanie w kolejce po zasiłek, które także należy zlikwidować podobnie jak wszystkie UP, MOPsy, pomoce społeczne itd.

haha bizneśman się oburzył, patrz bo jeszcze żyła ci w d.pie pęknie

#11 ~syf i kiła~

~syf i kiła~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2020 - 17:44

Napisze cos co odnosi się generalnie do polskiego ,,rynku pracy '' bo to patologia nie rynek

i tak jako pracownik szukający pracy jak mogę smiec pytac o takie rzeczy jak

- forma umowy

-czas pracy -

-wynagrodzenie 

przecież to niepojęte że pytam o takie rzeczy ,mam przyjść i zap... za miske ryżu i całować mego władce i pana po  butach że mi tą miske dał  , ludzie w tym kraju jest coraz gorzej a do Januszków biznesu zamieszczajcie ile jałmużny checie dac niewolnikowi a nie wywalacie gały na pytania o zarobki  jak to by była jakas łaska że zapłacicice za pracę

#12 ~dramat~

~dramat~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2020 - 19:02

Napisze cos co odnosi się generalnie do polskiego ,,rynku pracy '' bo to patologia nie rynek

i tak jako pracownik szukający pracy jak mogę smiec pytac o takie rzeczy jak

- forma umowy

-czas pracy -

-wynagrodzenie 

przecież to niepojęte że pytam o takie rzeczy ,mam przyjść i zap... za miske ryżu i całować mego władce i pana po  butach że mi tą miske dał  , ludzie w tym kraju jest coraz gorzej a do Januszków biznesu zamieszczajcie ile jałmużny checie dac niewolnikowi a nie wywalacie gały na pytania o zarobki  jak to by była jakas łaska że zapłacicice za pracę

Jeśli w 2020 r. wysokość wynagrodzenia wciąż jest niezmiennie ostatnią rzeczą jaką poszukujący pracy dowiaduje się na rozmowie (o ile ktoś raczy go zaprosić) to jest to zacofanie..

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 16:49

brud ,głód ,smród , pracy jak nie było tak nie ma

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych