Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

praca genes

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~bezrobotny~

~bezrobotny~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2011 - 22:22

Ludzie szukam pracy moze wie ktos jak i co jest w tym genesie koło farmera. Słyszałem ze tam maja nie za dobrze czy to prawda??? Czy warto tam skladac podanie o prace?????

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2011 - 18:43

Ludzie szukam pracy moze wie ktos jak i co jest w tym genesie koło farmera. Słyszałem ze tam maja nie za dobrze czy to prawda??? Czy warto tam skladac podanie o prace?????

Jur raz o tym mówiono, ale jakos posty cudownie znikły...Dlaczego?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2011 - 21:39

Jur raz o tym mówiono, ale jakos posty cudownie znikły...Dlaczego?

Spoko, luz. Odtworzymy temat a jak usunie redakcja na zlecenie gumki to znowu odtworzymy i tak w kółko aż każdy się dowie, że praca w Zakładzie wyrobów gumowych "GENES" jest ciężka, niebezpieczna, wręcz poniżająca a to wszystko za śmieszne pieniądze. JEŚLI KTOŚ NIE WIERZY TO PROSZĘ SPRÓBOWAĆ OSOBIŚCIE PRACY W GENES, ODWAŻY SIĘ KTOŚ??????

#4 ~AMELIA~

~AMELIA~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2011 - 20:30

ZLODZIEJE ODDAJCIE NASZE POSTY!!!!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2011 - 15:43

Byli pracownicy proszeni o dodawanie opinii o GENES

#6 ~CYC~

~CYC~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2011 - 17:01

I ZNOWU SKASOWANO TEMAT PRACA GENES
GUMA PŁACI I WYMAGA ;CENZUROWANIA; WPISÓW

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2011 - 17:26

Jasne, gumka nic nie robi tylko siedzi i cenzuruje wpisy.... :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2011 - 21:46

Nie on usuwa wpisy a osoba, która dostaje od niego za to złotówki, no chyba, że może wolą w euro się rozliczać bo ostatnio idzie w górę i nieźle się trzyma.

#9 ~Sokółczanin~

~Sokółczanin~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2011 - 22:55

zal mi was.. jeżeli wam tam jest źle no to po co tam pracujecie? nikt was nie trzyma na wasze miejsce znajdzie się pracownik , ktory doceni pieniadz. A jezeli juz tam nie pracujesz to zakmnij ryja i nie obrazal ludzi na forum, jezeli tak bardzo byliscie skrzywdzeni to trzeba bylo zwolnic sie po miesiacu. z powazaniem Sokółczanin

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 07:25

zal mi was.. jeżeli wam tam jest źle no to po co tam pracujecie? nikt was nie trzyma na wasze miejsce znajdzie się pracownik , ktory doceni pieniadz. A jezeli juz tam nie pracujesz to zakmnij ryja i nie obrazal ludzi na forum, jezeli tak bardzo byliscie skrzywdzeni to trzeba bylo zwolnic sie po miesiacu. z powazaniem Sokółczanin

A TY NIGDY NIE NARZEKASZ NA SWOJA PRACE! BUHAHAHAHAHAHAHA
DOCENIAMY PIENIADZ ALE NEGUJEMY TRAKTOWANIE WIEC ZAMKNIJ RYJA BO MALE PIENIADZE MOGA BYC ALE TRAKTOWANIE PRACOWNIKA JAK NIEWOLNIKA I SCIERWA JUZ NIE!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 17:09

hmm może zieć albo ktoś inny z rodziny gumek

#12 ~amelia~

~amelia~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 18:24

ty flancowany sokólszczanin chyba nazywasz się eugeniusz m.

#13 ~SOKÓŁCZANIN~

~SOKÓŁCZANIN~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 23:14

ten 'flancowany" sokółczanin nie jest z rodziny ani nie jest zieciem.a Ty co piszesz z wielkich liter to ucisz jape, bo niby taki wyszczekany jestes a jednak nie potrafiles sobie poradzic z tym niby chamskim traktowaniem..? "BUHAHHAHAAHAH"

#14 ~damian~

~damian~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 06:16

to tak jak z kotem u Jasia " mój kot bede .ł kiedy chciał" tak samo tu jego firma i moze robic co chce z pracownikami niepasuje zwolnij się i tyle a nie swoje bolonczki na forum wylewasz ty jeden z drugim mu łaski nie robisz to on wam laske zrobił ze was zatrudnił i taka jest prawda skomlenie mna forum nic nieda!!!!!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 07:34

to tak jak z kotem u Jasia " mój kot bede .ł kiedy chciał" tak samo tu jego firma i moze robic co chce z pracownikami niepasuje zwolnij się i tyle a nie swoje bolonczki na forum wylewasz ty jeden z drugim mu łaski nie robisz to on wam laske zrobił ze was zatrudnił i taka jest prawda skomlenie mna forum nic nieda!!!!!

Nic nie da,a da,bo już wszyscy wiedza jaki jest Genio Amerykanin.

#16 ~K.~

~K.~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 12:31

damian napisał: "...to on wam laske zrobił ze was zatrudnił...".

damian, on naprawdę zrobił ci laskę, jak cie zatrudnił?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 20:11

damian napisał: "...to on wam laske zrobił ze was zatrudnił...".

damian, on naprawdę zrobił ci laskę, jak cie zatrudnił?

Co za laska, zarobił Gienio przecież na nim.

#18 ~zainteresowany~

~zainteresowany~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 14:05

jak nie rodzina to pewnie córka ktoras pod meskim nickiem tak broni firmy ojca albo przyszly czlonek rodziny z zielonego lub jego krewni heheh bo on maja prace na stanowiskach kierowniczych wiec co maja sie martwic jak innych traktuje ale dobrze ze forum powstalo ludzie sie dowiedza co i jak naprawde sie tak dzieje i nawet jak beda cos usuwac to i tak ktos zdarzy to przeczytac i podac dalej nie uda im sie wszystkich powstrzymac! oby fama poszla po caslej sokolce to zobaczymy jaki z wlasciciela bedzie bohater jak pracownikow nie bedzie mial i oby do tego doszlo !

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 16:42

a może ktoś wie czy zatrudniają nowych ? ja z chęcią pójdę sam się przekonam a nie będę czytał jakieś komentarze być może bezpodstawne

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 17:39

a może ktoś wie czy zatrudniają nowych ? ja z chęcią pójdę sam się przekonam a nie będę czytał jakieś komentarze być może bezpodstawne

Masz rację, idź śmiało do szefa. Brama na domofon. Dobrze zagadaj z nim to na pewno dostaniesz posadę, z której będziesz miał i pieniądze i pełne zadowolenie a potem pochwalisz się na forum jak było. Piszę zupełnie poważnie. ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych