Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca do 67 roku życia. TAK czy NIE?

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Szymon~

~Szymon~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2020 - 19:25

czy wyobrażasz sobie, że można pracować na 2 czy nawet 3 zmiany np. w takim Biazecie do 67 roku życia, na linii montażowej, obok siebie mając więźniów, Nepalczyków, Białorusinów, Gruzinów, Ukraińców itp? Przypominam, że koalicja PO-PSL, podczas swoich rządów, podniosła wiek emerytalny.

Lewica się temu sprzeciwiała!

#2 ~ropson~

~ropson~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2020 - 20:46

67 hahahha , ja ostatnio do białostockiej firemki dzwoniłem to sief powiedział ,że ja za stary a mam 37 lat

powodzenia.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2020 - 21:16

67 hahahha , ja ostatnio do białostockiej firemki dzwoniłem to sief powiedział ,że ja za stary a mam 37 lat

powodzenia.

dokładnie ludzie w tym wieku a nawet młodsi już sa za starzy na prace w polszy , siedzieć i pierdziec w stołek w budżetówce to można nawet do 100.

Zacznijmy że normalny etat w Polszy to mżonka ludzie orza ile fabryka dała , tylko chyba w budżetówce jest 5 dniowy czas pracy po 8 h

#4 ~WYKLUCZONY 40~

~WYKLUCZONY 40~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 11:02

powodzenia.

Prawda. Ostatnio miałem podobnie. Wszystko dobrze - wykształcenie, doświadczenie, ale data urodzenia już przeszkadza. Poszukują ludzi do pracy w wieku max.35 lat. Człowiek po czterdziestce to już staruch. Co mają powiedzieć ludzie, którzy stracili pracę w wieku 50 lat, jak ty w wieku 36+ już nie pasujesz do młodego zespołu. Politycy, urzędasy niech podnoszą sobie wiek emerytalny, nawet do 100 lat. Najwięcej o podnoszeniu wieku mówią ludzie, którzy nigdy nie pracowali fizycznie. Pracodawcy także popierają ten postulat, a jednocześnie sami wykluczają ludzi ''starszych'' z rynku pracy.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 11:42

Prawda. Ostatnio miałem podobnie. Wszystko dobrze - wykształcenie, doświadczenie, ale data urodzenia już przeszkadza. Poszukują ludzi do pracy w wieku max.35 lat. Człowiek po czterdziestce to już staruch. Co mają powiedzieć ludzie, którzy stracili pracę w wieku 50 lat, jak ty w wieku 36+ już nie pasujesz do młodego zespołu. Politycy, urzędasy niech podnoszą sobie wiek emerytalny, nawet do 100 lat. Najwięcej o podnoszeniu wieku mówią ludzie, którzy nigdy nie pracowali fizycznie. Pracodawcy także popierają ten postulat, a jednocześnie sami wykluczają ludzi ''starszych'' z rynku pracy.

czytałem kkomentarz jakies dziewczyny pisała ,że jak pracowała w agencji pracy czy jakims HR to wszystkie kandydatury powyżej 30 lat  były z automatu odrzucane to o czym mowa

Dyskryminacja w tym kraju to chleb powszedni choby ze względu na wiek

#6 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 12:52

czytałem kkomentarz jakies dziewczyny pisała ,że jak pracowała w agencji pracy czy jakims HR to wszystkie kandydatury powyżej 30 lat  były z automatu odrzucane to o czym mowa

Dyskryminacja w tym kraju to chleb powszedni choby ze względu na wiek

Moja pierwsza praca była przez agencję pracy HM System. Pierwszy i ostatni raz. Moja Koleżanka pracowała w takiej agencji na Zwycięstwa i nieraz opowiadała w przypływie szczerości o pracy i  niezłej bece, jaką mieli, czytając CV (duża część ich szła od razu do tzw.kosza) oraz po wyjściu niektórych poszukujących pracy. Jakoś polskim pracodawcom nie przeszkadza zatrudnianie pracowników za wschodniej granicy po 40,50... Tutaj na forum, ktoś napisał o wspieraniu polskich 'januszy biznesu'' zatrudniających Białorusinów, Ukraińców itd. przez państwo. A co ze wspieraniem polskich pracodawców zatrudniających polskich pracowników po 40+?. Wszyscy rządzący mieli i mają to w du..ie. Dlatego już nigdy nie pójdę na żadne wybory. Wszyscy tylko obiecują, a i tak mają gdzieś szarego, zwykłego człowieka. Szkoda tylko, że wielu daje się tak łatwo oszukać nawet po wcześniejszych doświadczeniach.

~Szymon~ napisał:

''Lewica się temu sprzeciwiała!''. Proszę sobie przypomnieć lub poczytać jakie ustawy antypracownicze, antyspołeczne za swoich rządów wprowadziła tzw.lewica  kawiorowa np.wyrzucanie ludzi na bruk, zmiany w kodeksie pracy na niekorzyść pracownika...

Lewica dziś kojarzy się jednoznacznie z LGBT i innymi liberałami, a nie obrońcami ludzi pracy. W Polsce prawdziwej lewicy nie ma. Są tylko efemerydy udające ruch lewicowy. Może jedynie Pan P. Ikonowicz i Jego Ruch oraz PPS, UP, ale to margines.NIKT NIE POTRAFI ZAGOSPODAROWAĆ GŁOSÓW BIEDNYCH, WYKLUCZONYCH OFIAR NEOLIBERALIZMU.

#7 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 14:40

Co sądzą prawackie gnidy z Konfederacji, .i-nowców. Duża część z nich nigdy jeszcze nie pracowała i nie zna prawdziwego życia.

...Jeszcze o sprawie podwyżki wieku emerytalnego. Lewica też wtedy protestowała - ale używając argumentu, że ludzie w wieku 74 lat to już są starzy, połamani, i nie mają sił do pracy... Prawica ma te argumenty w sempiternie. Prawica mówi, że ludzie zapłaciwszy pierwszą składkę (i płacąc je dalej) nabyli prawa do emerytury w wieku (65>,60+) - i facet ma po osiągnięciu 65 roku otrzymywać emeryturę, niezależnie od tego, czy ledwo łazi, czy zalicza dziennie po trzy panienki. Ma otrzymywać, bo nabył do tego PRAWO!
Emerytura nie może być "zasiłkiem socjalnym", który reżym przydziela po uważaniu. Chcesz większej emerytury, a nie zasiłku socjalnego musisz pracować dłużej. Ale w socjalizmie: jest!...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 17:23

jak dla młodych po szkołach pracy nie ma ,a po 40 czy wyżej to zapomnij to jak ludzie maja do tej emerytury dopracować i gdzie ?

Pisza ludzie po 35 lat ,że wszędzie już za staży a do wieku przecież brakuje 32 lat to gdzieon ma pracować to po co to państwo i władza jak rzadzi ,że ludzie wegetują .

Przecierz nie pracują z tego powodu ,że nie chća tylko tej pracy nie ma

#9 ~Penelope~

~Penelope~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2020 - 21:20

czy wyobrażasz sobie, że można pracować na 2 czy nawet 3 zmiany np. w takim Biazecie do 67 roku życia, na linii montażowej, obok siebie mając więźniów, Nepalczyków, Białorusinów, Gruzinów, Ukraińców itp? Przypominam, że koalicja PO-PSL, podczas swoich rządów, podniosła wiek emerytalny.

Lewica się temu sprzeciwiała!

w tej montowni ,,Biazet" nie da się pracować będąc nawet 20 letnim Polakiem ....  :(

#10 ~bola~

~bola~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2020 - 07:16

Tylko wybór Pana Prezydenta Dudy gwarantuje utrzymanie wieku emerytalnego 60 lat kobiety, 65 lat mężczyżni. Kilku pozostałych  Kandydatow zapowiada majstrowanie przy ustalaniu czasu przejscia na emeryture.

#11 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2020 - 08:08

Tylko wybór Pana Prezydenta Dudy gwarantuje utrzymanie wieku emerytalnego 60 lat kobiety, 65 lat mężczyżni. Kilku pozostałych  Kandydatow zapowiada majstrowanie przy ustalaniu czasu przejscia na emeryture.

Wszyscy obiecują przed wyborami. Żadne pocieszenie dla ludzi, którzy ze względu na swój wiek mają problemy ze znalezieniem pracy. Czy Duda i inni kandydaci spowodują, że pracodawcy zaczną zatrudniać ludzi po 40,nie mówiąc już o 50+?. Za czyich to rządów najwięcej sprowadzono pracowników za wschodniej granicy? Kto wprowadził ustawy, że bardziej opłaca się zatrudniać pracowników ze wschodu, niż Polaków (dodatki, ulgi, pomoc finansowa)?. Nadal to robią, mimo rosnącego bezrobocia. Przecież to Duda-PiS podzielił ludzi bezrobotnych na lepszych i gorszych, wspierając tylko tych korona wirusowych. PiS, PO to jedno dno. Bojkot wyborów!

#12 ~Wiesław Chuiński~

~Wiesław Chuiński~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2020 - 08:56

Jak to ktoś powiedział gdyby wybory mogły coś zmienić już dawno byłyby zakazane ,w firmie amerykańskiej zwana polską rządzą tylko marionetki za sznurki potrząsa Watykan ,rotschild ,rockeffeler !

#13 ~zi~

~zi~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2020 - 10:31

Jak to ktoś powiedział gdyby wybory mogły coś zmienić już dawno byłyby zakazane ,w firmie amerykańskiej zwana polską rządzą tylko marionetki za sznurki potrząsa Watykan ,rotschild ,rockeffeler !

Każdy Patriotycznie myślący Polak uważą że glosując na Pana Prezydenta Dudę zyskasz, a na innego Kandydata to stracisz wszystko co dotychczas osiągnałeś Ty i Twoja Rodzina.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2020 - 11:37

Każdy Patriotycznie myślący Polak uważą że glosując na Pana Prezydenta Dudę zyskasz, a na innego Kandydata to stracisz wszystko co dotychczas osiągnałeś Ty i Twoja Rodzina.

ty nie szufladkuj ludzi i nie mów im co maja myslec przy urnach rozlicza

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2020 - 12:04

...lub na nazioli z Konfederacji.

Patriotyzm to ideologia dla idiotów, zakompleksionych przegrywów gardzących innymi. Patriotyzmem się nie najesz, a ta tzw.ojczyzna nieraz wypnie na ciebie cztery litery lub wygoni za granicę za chlebem. Ojczyzna tam, gdzie Twój chleb!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2020 - 14:51

tylko SZYMON HOŁOWNIA! Dość POPiSu! 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2020 - 15:31

...lub na nazioli z Konfederacji.

Patriotyzm to ideologia dla idiotów, zakompleksionych przegrywów gardzących innymi. Patriotyzmem się nie najesz, a ta tzw.ojczyzna nieraz wypnie na ciebie cztery litery lub wygoni za granicę za chlebem. Ojczyzna tam, gdzie Twój chleb!

gdzie w swoim programie KONFEDERACJA glosi treści nazistowskie ? ,jako partia byłaby zdelegalizowana

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2020 - 15:56

masz wodę z mózgu od 30 lat ten kraj jest rozkradany przez polityków i byznesmenów na miliony złotych, myślisz,że przyjdzie jakis gostek i zrobi nagle porządek? politycy żyją jak pączki w maśle a ty będziesz wyrobnikiem za miskę ryżu do końca swoich dni w polszy już nawet nie B tylko z czyli w biedastoku

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2020 - 16:13

gdzie w swoim programie KONFEDERACJA glosi treści nazistowskie ? ,jako partia byłaby zdelegalizowana

Oficjalnie nie. Znam kilku (sic!) zwolenników i członków tej partyjki i wiem, jakie mają poglądy - faszystowskie, antysemickie i rasistowskie.Naziol zawsze będzie naziolem. Adolfek H.też nosił garnitur.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2020 - 16:17

Hołownia to też ukryty popis. To taki koń trojański PO...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych