Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

praca dla diagnosty - warto?

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~martin~

~martin~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 21:52

Widziałem ofertę pracy dla diagnosty: znam się troche na tym temacie i zastanawiam się czy zainwestowac w kurs diagnosty? To praca może nie w Bialym, ale niedaleko i w sumie chyba lepiej byc diagnostą niż mechanikiem. Jak uważacie, warto zaryzykować, zrobic ten kurs i mieć spokojną robotę?

#2 ~Alex~

~Alex~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2012 - 08:39

kurs jak kurs ale uprawnienia zdobyć - to dopiero wyczyn:)

#3 ~Carrie~

~Carrie~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2012 - 10:26

Powiem tak - praktycznie w żadnym zakładzie mechanicznym nie jest tak że robisz badania techniczne i nie brudzisz sobie rączek przy naprawie samochodów(chyba nikt nie sądzi że diagnosta siedzi w garniturku na zakładzie i czeka na badanie techniczne). Ponadto, tak jak napisał Alex, zdobyć uprawnienia jest naprawdę trudno, dlatego serwisy samochodowe poszukują diagnostów gdyż tak naprawdę niewielu mechaników posiada takie uprawnienia.

#4 ~martin~

~martin~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 21:55

Dzięki. Ze zdobyciem uprawnień to fakt, ze cięzko. Może to przesada, że diagnostę nic oprócz badań nie obchodzi, ale zrobilem rozeznanie i akurat w tej firmie, diagnosta raczej niewiele robi poza swoją działką. Domyślam się więc, ze sa i inne takie warsztay. Ciezko bedzie, ale jednak przegladalem oferty i widac, ze diagnostow troche potrzebuja..

#5 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2014 - 14:49

Witam. Czy ktoś może opisać na czym polega trudność zdobycia uprawnień.Domyślam się że trzeba nauczyć się wszystkich pytań z

'vademecum diagnosty"ale co jeszcze? Chce zapisać się na taki kurs i zdobyć uprawnienia tylko nie wiem dlaczego wszędzie piszą że jest bardzo trudno.

Jeżeli ktoś w ostatnim czasie zrobił takie uprawnienia albo jest w trakcie to proszę o kontakt na forum lub na maila (marcin600@gmail.com) 

#6 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2016 - 09:53

Może jako diagnosta nie chodzisz w garniturze ale na pewno nie robisz cały czas w smarach. Ja ostatnio zrobiłem kurs na diagnostę w OES w Krakowie uprawnienia zdobyłem bez problemu. Teraz mam lepsza robotę i lepiej płatna. Bo wiele warsztatów szuka mechanika z uprawnieniami diagnosty. 

#7 frebsaf

frebsaf

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 24 luty 2017 - 16:18

Według mnie warto podjąć taką pracę, jednak aby móc to zrobić musisz mieć dobre przeszkolenie. Sam jakiś czas temu robiłem taki kursi teraz pracuję właśnie jako diagnosta. Według mnie to bardzo dobra praca :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2017 - 08:56

Kurs na diagnostę to najlepsza inwestycja, serio, pod warunkiem że lubisz taką robotę. Ja kurs robiłem rok temu w oes w krakowie i jest spoko

#9 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 15:02

Ja też uważam że kurs na diagnostę to dobra inwestycja. Po pierwsze jest spore zapotrzebowanie na diagnostów. Po drugie to łatwa i w miarę czysta robota. Po trzecie przy każdej stacji prawie zawsze jest kolejka także jest co robić. Ja zrobiłem taki kurs w Oesie i jestem mega zadowolony. Szybko zrobiłem kurs, egzamin zdałem za pierwszym razem i teraz mam łatwą i przyjemną robotę. 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 16:52

Ja też uważam że kurs na diagnostę to dobra inwestycja. Po pierwsze jest spore zapotrzebowanie na diagnostów. Po drugie to łatwa i w miarę czysta robota. Po trzecie przy każdej stacji prawie zawsze jest kolejka także jest co robić. Ja zrobiłem taki kurs w Oesie i jestem mega zadowolony. Szybko zrobiłem kurs, egzamin zdałem za pierwszym razem i teraz mam łatwą i przyjemną robotę. 

a gdzie urs marketingu szeptanego robiłes, ze tak beznadziejnie ci to idzie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych