Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Praca chałupnicza

praca praca w domu chałupnictwo

51 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2018 - 06:25

Szukałem pracy chałpniczej bardzo długo.. Wiekszasc to oszusci. Wplacilem pieniadze na kilka kont i zero odzewu. W końcu trafiłem na firme gdzie nie ma żadnych wpłat.. Jedynym warunkiem jest założenie specjalnego darmowego konta na wypłaty i przelanie z niego 1 grosza w celu weryfikacji.. Długopisy przyszly co prawda po 3 tyg ale dzisiaj mam pierwszą wypłate na koncie hehe :D pisze tu bo sam myślalem ze nie ma uczciwej pracy chałpniczej. Moge podać namiary. Mozna pisać na kontrola1994@onet.pl

#42 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 13:43

Ja polecam nieco inną ale skuteczną metodę zarobku w domu, korzystam z tej firmy już od kilku lat i jestem zadowolona. Można sobie dorobić bez potrzeby żadnych opłat na pewno. Jakby ktoś był zainteresowany niech pisze na mail: mnhunter@op.pl w tytule proszę o wpis „zarabianie w domu za darmo” </p></p>

#43 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 15:24

tachitana88888@tlen.pl.oferta pracy chaupniczej za darmo bez wkładu własnego. Pisać kto chce

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 22:35

Piszcie na. tachitana88888@tlen.pl

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 18:15

Witam polecam inny zarobek ta firma istnieje na rynku 13 lat współpracuje ze znaną stroną internetową nie trzeba wpłacać pieniędzy od zarobków odprowadzamy podatki.
Więcej na email
edek7278@gmail.com

#46 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 18:16

Witam polecam inny zarobek ta firma istnieje na rynku 13 lat współpracuje ze znaną stroną internetową nie trzeba wpłacać pieniędzy od zarobków odprowadzamy podatki.
Więcej na email
edek7278@gmail.com

#47 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 18:17

Witam na czym polega praca i jakie zarobki ? Czy jest to praca uczciwa? Mój email paulinawiciak9@gmail.com

#48 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 18:05

Ja polecam nieco inną ale skuteczną metodę zarobku w domu, korzystam z tej firmy już od kilku lat i jestem zadowolona. Można sobie dorobić bez potrzeby żadnych opłat na pewno. Jakby ktoś był zainteresowany niech pisze na mail: mnhunter@op.pl w tytule proszę o wpis „zarabianie w domu za darmo” </p></p>

#49 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 18:57

Witam jeśli ktoś chciałby pracować w internecie przy użyciu komputera lub telefonu, a przy tym pogłębiać wiedzę w tym temacie to zapraszam do kontaktu na e-maila: wojteka507@gmail.com Dostaniesz pomocne filmy instruktażowe jak i moje wsparcie, w wiadomości prywatnej wszystko dokładniej wyjaśnię, może właśnie będzie to zajęcie dla Ciebie. Napisz i zapytaj nic nie tracisz.
e-mail: wojteka507@gmail.com

#50 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 19:17

Witam jeśli ktoś chciałby pracować w internecie przy użyciu komputera lub telefonu, a przy tym pogłębiać wiedzę w tym temacie to zapraszam do kontaktu na e-maila: wojteka507@gmail.com Dostaniesz pomocne filmy instruktażowe jak i moje wsparcie, w wiadomości prywatnej wszystko dokładniej wyjaśnię, może właśnie będzie to zajęcie dla Ciebie. Napisz i zapytaj nic nie tracisz.
e-mail: wojteka507@gmail.com

#51 ~stanisław~

~stanisław~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 06:24

To też jest oszustwo... żaden pracodawca nie może żądąć jakiejkolwiek wpłaty przed rozpoczęciem pracy. Logika, skoro jesteś osobą uczącą się to wiadomo, że pieniędzy nie masz, dlatego szukasz pracy! Każda oferta pracy chałupniczej to oszustwo... Tak, więc rozejrzyj się za normalną pracą typu roznoszenie ulotek, wykładanie towaru w sklepie a nie praca chałupnicza...

stanisław   _ to prawda, i klucz do pewnego rozpoznania, czy oferta jest uczciwa, czy oszukańcza:  >>> uczciwa nigdy nie żąda żadnych pieniędzy <<< !!!!

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 11:33

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, praca w domu, chałupnictwo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych