Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Praca chałupnicza

praca praca w domu chałupnictwo

53 odpowiedzi w tym temacie

#21 Suchy

Suchy

VIP

• Użytkownicy
  • 2108 postów

Napisano 04 grudzień 2017 - 18:38

Tez kiedys mialem taka opinie o stronach internetowych na ktorych klikaniem zarabiasz pieniadze. Praktycznie nie zwracalem uwagi na takie strony. Jednego razu nudzac sie w domu przysiadlem do jednej ze stron. I wiecie co ? Teraz kazda wolna chwile poswiecam tej stronie w kazdym momenxie dnia a rezultat widac w moim koncie bankowym :D pieniazki za przepisanie 4 cyfr, a zaskoxzenie jakie zobaczylem jak wszedlem na konto bezcenne. Lapcie zarabiajcie i przepisujcie oplaca sie http://zazoredrku.loan/7397860638913

To dopiero oszuści. Jak chcesz pobrać zarobione 150$m to dostajesz info że musisz uzbierać 40 "jeleni" z linku polecającego - ściema jakich mało. Radzę omijać szerokim łukiem.

#22 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2017 - 07:31

To dopiero oszuści. Jak chcesz pobrać zarobione 150$m to dostajesz info że musisz uzbierać 40 "jeleni" z linku polecającego - ściema jakich mało. Radzę omijać szerokim łukiem.

zgadzam sie , naklikalam 150 $ ale mi nie wyplacili bo wlasnie nie mialam 40 jelonkow :D

#23 ~Parkerfiz~

~Parkerfiz~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 17:24

To już przeszło wszelkie oczekiwania ludzi którzy naprawdę potrzebują pomocy tak naciągać gdybym miała kasę to nie pisałam bym do was że jestem zainteresowania praca chałupniczą w  w ofercie koszt  sms tylko miał wynosić  1,23brutto a niestety po pobraniu faktury rozliczeniowej za telefon widnieje że pobrano mi kwotę 14,00zł netto złodzieje jak tak można i takim dobrze się żyje . Zerujecie tylko na biednych ludziach takich jak wy powinno się karać i chyba to zgłosimy gdzie trzeba mam wydrukowaną wasza ofertę gdzie ewidentnie widać że koszt SMA to tylko 1,23 brutto. Ile już tak zarobiliście złodzieje i wandale. W tak trudnej sytuacji jak tak można biednych ludzi naciągać.

dotyczy to adresy parkerfiz@interia.pl

Witam,w informacji którą Pani otrzymała było napisane ,że koszt SMS-a 1,23 zł brutto na wyżej podanej stronie www i wyżej jest podany adres strony gdzie SMS kosztuje 1,23 zł.Ponadto na początku informacji jest napisane żeby czytać ze zrozumieniem.

#24 ~Angelika~

~Angelika~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 09:34

Ja znam uczciwą pracę tylko ze jest wpłata na konto ale ja już składam długopisy 3 lata zarabiam 1000zł na miesiąc i jest to uczciwa praca wpłaciłem im pieniądze na konto pozniej wysłałem im wiadomość ze wyslałem pieniądze i po 3 dniach przysłali mi długopisy do złożenia nie jest to zadna nie uczciwa firma tylko osoba prywatna.jesli jest ktoś zainteresowany prosze o meila na adres morda623@interia.pl podam więcej informacji :rolleyes:

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 19:52

Ja znam uczciwą pracę tylko ze jest wpłata na konto ale ja już składam długopisy 3 lata zarabiam 1000zł na miesiąc i jest to uczciwa praca wpłaciłem im pieniądze na konto pozniej wysłałem im wiadomość ze wyslałem pieniądze i po 3 dniach przysłali mi długopisy do złożenia nie jest to zadna nie uczciwa firma tylko osoba prywatna.jesli jest ktoś zainteresowany prosze o meila na adres morda623@interia.pl podam więcej informacji :rolleyes:

Czy mogła bym dostać namiar  na tą prace i numer telefonu do kontaktu bo jestem zaintersowana

#26 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 19:54

prosze bardzo o kontakt

#27 ~wiesiek~

~wiesiek~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 21:24

to oszustwo jest glupie baby!

#28 ~Roksana~

~Roksana~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2018 - 15:32

Witam jestem zainteresowana czy bym mogła dostać namiary na tą firmę mój tel 697935123pozdrawiam 

#29 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 16:35

akurat!!!!!!!!!! oszuści!!!!!!!!!! ja też zostałam oszukana

#30 ~nsnsns~

~nsnsns~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 21:02

glupie baby dalej beda sie nabierac buehuehuehue

#31 ~Angelika~

~Angelika~
  • Goście

Napisano 03 luty 2018 - 01:02

A w jaki sposób się wypłaca z tego programu pieniążki?

#32 ~Parkerfiz~

~Parkerfiz~
  • Goście

Napisano 10 luty 2018 - 16:13

To już przeszło wszelkie oczekiwania ludzi którzy naprawdę potrzebują pomocy tak naciągać gdybym miała kasę to nie pisałam bym do was że jestem zainteresowania praca chałupniczą w  w ofercie koszt  sms tylko miał wynosić  1,23brutto a niestety po pobraniu faktury rozliczeniowej za telefon widnieje że pobrano mi kwotę 14,00zł netto złodzieje jak tak można i takim dobrze się żyje . Zerujecie tylko na biednych ludziach takich jak wy powinno się karać i chyba to zgłosimy gdzie trzeba mam wydrukowaną wasza ofertę gdzie ewidentnie widać że koszt SMA to tylko 1,23 brutto. Ile już tak zarobiliście złodzieje i wandale. W tak trudnej sytuacji jak tak można biednych ludzi naciągać.

Nik nikogo nie oszukuje.Jedyną przyczyną nieporozumień jest to ,że Pani pisząca posta nie umie czytać ze zrozumieniem.Wystarczyło przeczytać informację ze zrozumieniem i koszt SMS-a jest taki jak jest podany 1,23 zł brutto.Ale połowa narodu wydawało by się ,że nie chodziła do szkoły.Nie ma co się oszukiwać nie potrafi czytać ze zrozumieniem.Potem płacz,awantura , ale winy w sobie nic nic nic.Najlepiej zgonić na kogoś innego.

#33 ~Parkerfiz~

~Parkerfiz~
  • Goście

Napisano 10 luty 2018 - 16:16

Bzdura poczytajcie na następnej stronie odpowiedzi,

#34 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 17 luty 2018 - 13:28

Witam polecam inny zarobek ta firma istnieje na rynku 13 lat współpracuje ze znaną stroną internetową nie trzeba wpłacać pieniędzy od zarobków odprowadzamy podatki.
Więcej na email
edek7278@gmail.com

#35 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 17 luty 2018 - 13:29

Witam polecam inny zarobek ta firma istnieje na rynku 13 lat współpracuje ze znaną stroną internetową nie trzeba wpłacać pieniędzy od zarobków odprowadzamy podatki.
Więcej na email
edek7278@gmail.com

#36 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 17 luty 2018 - 13:32

Witam chciałabym dowiedzieć się więcej na temat tej pracy na czym polega i jaka kwota.Z góry dziękuję

#37 ~seweryn~

~seweryn~
  • Goście

Napisano 21 luty 2018 - 12:54

Szukałem pracy chałpniczej bardzo długo.. Wiekszasc to oszusci. Wplacilem pieniadze na kilka kont i zero odzewu. W końcu trafiłem na firme gdzie nie ma żadnych wpłat.. Jedynym warunkiem jest założenie specjalnego darmowego konta na wypłaty i przelanie z niego 1 grosza w celu weryfikacji.. Długopisy przyszly co prawda po 3 tyg ale dzisiaj mam pierwszą wypłate na koncie hehe :D pisze tu bo sam myślalem ze nie ma uczciwej pracy chałpniczej. Moge podać namiary. Mozna pisać na kontrola1994@onet.pl

Witam, mam trudną sytułację materialna.Sam pracuje lecz teraz zimą jest martwy sezon na drogach,wiec siedze w domu,mam siostre z 1 grupą inwalidzka ,po zapaleniu opon muzgowych.Bardzo bym prosił o namiar w celu kontaku z firmą ktura wysyła długopisy.z góry Dziękuje.Sewerrusz@wp.pl  

#38 ~Sandra~

~Sandra~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 17:34

Witam,w informacji którą Pani otrzymała było napisane ,że koszt SMS-a 1,23 zł brutto na wyżej podanej stronie www i wyżej jest podany adres strony gdzie SMS kosztuje 1,23 zł.Ponadto na początku informacji jest napisane żeby czytać ze zrozumieniem.

Wysłałam sms kod rejestracyjny i dane odpisaliście ze po zakwalifikowaniu się dostanę wiadomość na temat pracy było to w 2017r. jak napisałam do was ile czeka się na zakwalifikowanie zero odzewu do tej pory . czy wy napewno zajmujecie sie pracą chałupniczą czy to kolejna ściema ???? dotyczy parkerfiz@interia.pl na odpowiedż czekam na sandrakrystynamichalina96@wp.pl

#39 ~olka~

~olka~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2018 - 11:43

Witam. Poszukuję pracy chałupniczej moż być składanie długopisów itp. Proszę o maile jeżeli ktoś z takimi firmami już współpracował i ważne maile i powazne oferty na maila sasetka051623@wp.pl

#40 ~Martin~

~Martin~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 12:02

Szukam jakiejs dobrej oferty do składania mam nogę w gipsie przez 3 miesiące więc szukam racy domowej może ktoś polecić coś ciekawego?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, praca w domu, chałupnictwo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych