Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Praca chałupnicza

praca praca w domu chałupnictwo

53 odpowiedzi w tym temacie

#1 agaagnieszka

agaagnieszka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 10 grudzień 2013 - 13:15

Czy ktos mi moze polecić uczciwą prace w domu chałupnictwo (np:składanie długopisów itp.)??? Jestem osobą uczącą dlatego interesuje mnie praca chałupnicza. znalazłam pare odłoszeń ale trzeba najpierw zrobić im przelew i boje się ,że to jakieś oszustwo

#2 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 01 luty 2014 - 14:07

przestrzagam przez Firmą muliebris składanie kolczyków. OSZUŚCI!!!!!

#3 ~alicja~

~alicja~
  • Goście

Napisano 08 luty 2014 - 12:56

Czy ktos mi moze polecić uczciwą prace w domu chałupnictwo (np:składanie długopisów itp.)??? Jestem osobą uczącą dlatego interesuje mnie praca chałupnicza. znalazłam pare odłoszeń ale trzeba najpierw zrobić im przelew i boje się ,że to jakieś oszustwo

Ja znam uczciwą pracę tylko ze jest wpłata na konto ale ja już składam długopisy 3 lata zarabiam 1000zł na miesiąc i jest to uczciwa praca wpłaciłem im pieniądze na konto pozniej wysłałem im wiadomość ze wyslałem pieniądze i po 3 dniach przysłali mi długopisy do złożenia nie jest to zadna nie uczciwa firma tylko osoba prywatna.jesli jest ktoś zainteresowany prosze o meila na adres morda623@interia.pl podam więcej informacji :rolleyes:

#4 ~BROŃBOŻEPRZEDPRACĄwDOMU~

~BROŃBOŻEPRZEDPRACĄwDOMU~
  • Goście

Napisano 08 luty 2014 - 14:08

Ja znam uczciwą pracę tylko ze jest wpłata na konto ale ja już składam długopisy 3 lata zarabiam 1000zł na miesiąc i jest to uczciwa praca wpłaciłem im pieniądze na konto pozniej wysłałem im wiadomość ze wyslałem pieniądze i po 3 dniach przysłali mi długopisy do złożenia nie jest to zadna nie uczciwa firma tylko osoba prywatna.jesli jest ktoś zainteresowany prosze o meila na adres morda623@interia.pl podam więcej informacji :rolleyes:

To też jest oszustwo... żaden pracodawca nie może żądąć jakiejkolwiek wpłaty przed rozpoczęciem pracy. Logika, skoro jesteś osobą uczącą się to wiadomo, że pieniędzy nie masz, dlatego szukasz pracy! Każda oferta pracy chałupniczej to oszustwo... Tak, więc rozejrzyj się za normalną pracą typu roznoszenie ulotek, wykładanie towaru w sklepie a nie praca chałupnicza...

#5 ~grzegorz~

~grzegorz~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 08:43

bardzo bym prosil o wiecej informacji na temat tej firmy za co z gory dziekuje

#6 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 18 maj 2016 - 14:27

Mam naimie Grzegorz Kałnauas i wysłałem pod podany adres gmail proźbe o przesłanie wincej informacji odnośnie sładania długopisów bo jestem zainteresowany pracoł

#7 Grzegorz Kałnaus

Grzegorz Kałnaus

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 18 maj 2016 - 14:38

Jestem zainteresowany składaniem długopisów w domu ale niewiem jakie firmy nieoszukójoł proszę o przesłanie na grzegorzkalnaus1@gmail.com informacji kontaltowych do firmy dajoncej pracę chałupniczoł w domu przy składaniu długopisów proszę o jakołś informacje.

#8 mendoza

mendoza

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 24 maj 2016 - 07:09

Możesz sobie zerknąć na warszawalokalnie mają sporo tego typu ofert.

#9 monika999

monika999

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 13 październik 2016 - 15:38

praca chałupnicza to dla wielu sposób na zarobek w dzisiejszych czasach

http://webtexty.pl/w...ca-chalupnicza/

#10 ~rrenia~

~rrenia~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 21:40

Ja polecam nieco inną ale skuteczną metodę zarobku w domu, korzystam z tej firmy już od kilku lat i jestem zadowolona. Można sobie dorobić bez potrzeby żadnych opłat na pewno. Jakby ktoś był zainteresowany niech pisze na mail: mnhunter@op.pl w tytule proszę o wpis „zarabianie w domu za darmo”

#11 Stefcia

Stefcia

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 13:36

Składanie długopisów nie polecam pieniądze są małe a narobić się trzeba.

Wiele fiirm potrzebuje pracowinków na zlecenie, są to przede wszystkim firmy zajmujące się tworzeniem stron www i tam bym szukała. 

#12 ~Edward~

~Edward~
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 14:51

Witam polecam inny zarobek ta firma istnieje na rynku 13 lat współpracuje ze znaną stroną internetową nie trzeba wpłacać pieniędzy od zarobków odprowadzamy podatki.

Więcej na email 

edek7278@gmail.com

#13 ~Renia~

~Renia~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 20:08

Ja polecam nieco inną ale skuteczną metodę zarobku w domu, korzystam z tej firmy już od kilku lat i jestem zadowolona. Można sobie dorobić bez potrzeby żadnych opłat na pewno. Jakby ktoś był zainteresowany niech pisze na mail: mnhunter@op.pl w tytule proszę o wpis „zarabianie w domu za darmo”

#14 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 02:39

Szukałem pracy chałpniczej bardzo długo.. Wiekszasc to oszusci. Wplacilem pieniadze na kilka kont i zero odzewu. W końcu trafiłem na firme gdzie nie ma żadnych wpłat.. Jedynym warunkiem jest założenie specjalnego darmowego konta na wypłaty i przelanie z niego 1 grosza w celu weryfikacji.. Długopisy przyszly co prawda po 3 tyg ale dzisiaj mam pierwszą wypłate na koncie hehe :D pisze tu bo sam myślalem ze nie ma uczciwej pracy chałpniczej. Moge podać namiary. Mozna pisać na kontrola1994@onet.pl

#15 ~bella~

~bella~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 21:16

Darek do Ciebie mam pytanko czy to na 100% jest ta praca skręcenie długopisów bo ja też setki razy byłam oszukana.

#16 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 15 październik 2017 - 13:03

Jakoś nie chce mi się wierzyć w uczciwe oferty....

#17 Preso

Preso

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 23:40

Tez kiedys mialem taka opinie o stronach internetowych na ktorych klikaniem zarabiasz pieniadze. Praktycznie nie zwracalem uwagi na takie strony. Jednego razu nudzac sie w domu przysiadlem do jednej ze stron. I wiecie co ? Teraz kazda wolna chwile poswiecam tej stronie w kazdym momenxie dnia a rezultat widac w moim koncie bankowym :D pieniazki za przepisanie 4 cyfr, a zaskoxzenie jakie zobaczylem jak wszedlem na konto bezcenne. Lapcie zarabiajcie i przepisujcie oplaca sie http://zazoredrku.loan/7397860638913

#18 ~X~

~X~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2017 - 15:10

Darek do Ciebie mam pytanko czy to na 100% jest ta praca skręcenie długopisów bo ja też setki razy byłam oszukana.

Witam panią,toż to jawne oszustwo,jak większość takich prac,to jest czysty wyzysk,bo nikt normalny kto uczciwie pracuje nie uwierzy w takie BAJKI!!A zawsze każdą LEGALNĄ firmę można SPR.czy ISTNIEJE REALNIE bo w większości nie mówię że wszyscy to OSZUŚCI i NACIĄGACZE!!!Dobrze ktoś wcześniej napisał że to JEDNE WIELKIE OSZUSTWO i TYLE W TEMACIE!!!MASAKRA jak ludzie potrafią być tak nie myślący,SZOK!!!

#19 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 12:57

To już przeszło wszelkie oczekiwania ludzi którzy naprawdę potrzebują pomocy tak naciągać gdybym miała kasę to nie pisałam bym do was że jestem zainteresowania praca chałupniczą w  w ofercie koszt  sms tylko miał wynosić  1,23brutto a niestety po pobraniu faktury rozliczeniowej za telefon widnieje że pobrano mi kwotę 14,00zł netto złodzieje jak tak można i takim dobrze się żyje . Zerujecie tylko na biednych ludziach takich jak wy powinno się karać i chyba to zgłosimy gdzie trzeba mam wydrukowaną wasza ofertę gdzie ewidentnie widać że koszt SMA to tylko 1,23 brutto. Ile już tak zarobiliście złodzieje i wandale. W tak trudnej sytuacji jak tak można biednych ludzi naciągać.

dotyczy to adresy parkerfiz@interia.pl

#20 nitka

nitka

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 04 grudzień 2017 - 01:46

Ja polecam nieco inną ale skuteczną metodę zarobku w domu, zaufana firma która jest na rynku od kilku lat. Można sobie dorobić bez potrzeby żadnych opłat na pewno. Jakby ktoś był zainteresowany dorobieniem w domu zapraszam na stronę: 

http://pasywnydochodwdomu.pl.tl

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, praca w domu, chałupnictwo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych