Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:53

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:49

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:45

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:38

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:36

Wyświetl nową zawartość »

65 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 19:39

Znalazłam tylko jeden artykuł na ten temat i to dość stary, na dodatek jakaś szczujnia na mleczarnię, ale poczytaj komentarze, to może zweryfikujesz swą kategoryczną 'wiedzę'

.moja-ostroleka.pl/mleczarnia-wciska-rolnikom-swoje-produkty

Ja znalazłem jeden skrypt z XIV w że pewien karczmarz dolewał wody do piwa -  to zapewne znaczy że wszystkie knajpy "chrzczą" piwo. 

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 20:32

Ja znalazłem jeden skrypt z XIV w że pewien karczmarz dolewał wody do piwa -  to zapewne znaczy że wszystkie knajpy "chrzczą" piwo. 

Gadał dziad do obrazu

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 10:44

Gadał dziad do obrazu

A obraz do niego od razu - jak trzeba mieć "zryty" smak żeby nie odróżnić produktów wytwarzanych przed gospodynie domowe od tych z mleczarni. 

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 13:20

A obraz do niego od razu - jak trzeba mieć "zryty" smak żeby nie odróżnić produktów wytwarzanych przed gospodynie domowe od tych z mleczarni. 

A jakież to produkty z mleka wytwarzają panie gospodynie, bo te, co znam, nic same nie robią No chyba że te, co to jeden krowi ogon mają, ale u nas takich nie ma Ani domowego masełka, ani serka, ani zsiadłego mleka nie uświadczysz  Jedyny jako taki jeszcze, powiedzmy, że 'domowy' produkt mleczny z Podlasia to koryciński ser 

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 13:55

A jakież to produkty z mleka wytwarzają panie gospodynie, bo te, co znam, nic same nie robią No chyba że te, co to jeden krowi ogon mają, ale u nas takich nie ma Ani domowego masełka, ani serka, ani zsiadłego mleka nie uświadczysz  Jedyny jako taki jeszcze, powiedzmy, że 'domowy' produkt mleczny z Podlasia to koryciński ser 

Jeżeli będzie rynek zbytu to znajdą się produkty. 

Tylko trzeba mieć świadomość że za taki produkt trzeba odpowiednio zapłacić. Jak na razie to większość chce produktu eco za cenę badziewia z marketu - tak się nie da. 

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2019 - 15:15

Po pierwsze - tylko w mądrej głowie hodowcy trzody mogła zrodzić się przypowieść o świni i rzeźni.

Po drugie - kto oprócz chłopów blokuje ulice i leje gnojowicę pod urzędami?

Po trzecie - żywność z importu jest tańsza, niż rodzima, a okazuje się, że wcale nie gorsza. Szczególnie po ostatnich doniesieniach o mięsku ze zdychających krów. 

Rolnik przeżyje. Bez lekarza, bez księdza, nauczyciela, budowlańca, krawca, szewca...Wszak chłop potęgą jest i basta!

Jedź teraz do sklepu albo na bazar, zobacz jakie są ceny warzyw - i zacznij sprowadzać te tańsze. 

A rolnik przeżyje bo za kilo pietruszki kupi 3 l ON

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych