Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Poszukuję firmy która oferuję doradztwo biznesowe

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Franek~

~Franek~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2011 - 09:21

Witajcie, szukam firmy zajmującej się doradztwem biznesowym, konkretnie myślę o profesjonalnej firmie świadczącej tego rodzaju usługę. Dziękuję za pewne informacje o firmach z którymi sami współpracujecie.

#2 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 10:11

Witajcie, szukam firmy zajmującej się doradztwem biznesowym, konkretnie myślę o profesjonalnej firmie świadczącej tego rodzaju usługę. Dziękuję za pewne informacje o firmach z którymi sami współpracujecie.

Witaj, ja korzystam z usług biura Gradatim. Bardzo dobra rzetelna firma świadcząca kompleksowe usługi, u mnie w firmie się to sprawdziło. Siedzibe mają w Warszawie, bardzo dobry kontakt, także powodzenia.

#3 rudy_gaz

rudy_gaz

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 08 grudzień 2013 - 23:53

Teraz masz przecież tylu doradców, ża naprawdę jest z czego wybierać :)

#4 janka735

janka735

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 12 luty 2014 - 13:50

Tak, doradców jest mnóstwo tylko zdecydowana większość to w ogóle nieporozumienie...

Ja dość długo szukałam dobrych doradców, przewinęło się chyba z 3 zanim zaczęłam stałą współpracę z success story. Ich mogę polecić z czystym sumieniem, bo mają doświadczenie i trochę ich znam.

Użytkownik Moderator edytował ten post 12 luty 2014 - 18:38
Proszę nie stosować reklamy i nie wstawiać linków

#5 Białostocki Mądrala

Białostocki Mądrala

praktykant

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 14 luty 2014 - 18:17

Franek, Radek, Majka i Janka w jednym żyli domu ...

#6 ~pawko~

~pawko~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 14:48

Spróbuj się kontaktować z Russell Bedford, oni mają doradców z różnych dziedzin, ale ogólnie chodzi o doradztwo biznesowe. A czemu ich? Nie jest to przypadkowa firma, tylko międzynarodowa korporacja, która faktycznie ma dostateczne doświadczenie.

#7 ~Wojci~

~Wojci~
  • Goście

Napisano 03 maj 2016 - 16:23

jest na prawdę w czym wybierać, przy czym trzeba też zwracać uwagę na jakość świadczonych usług..dobrze to na przykład połączyć z księgowością, żeby ludziska ogarniały i jedno i drugie. 

#8 ~Alicaja~

~Alicaja~
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 18:44

Mnie się tez wydaje, że to jest dobre rozwiązanie. Nie da się dobrze doradzać, bez znajomości kwestii rachunkowo-finansowych. Wtedy tylko taka analiza ma rację bytu:0

#9 ~Wojci~

~Wojci~
  • Goście

Napisano 06 maj 2016 - 20:49

W Luboniu jest taka firma łącząca jedno z drugim - Sigma Partner. Nawet jak wejdziesz na ich stronę, to zobaczysz co tam oferują. Jeśli cie to interesuje oczywiście. 

#10 ~Alicaja~

~Alicaja~
  • Goście

Napisano 07 maj 2016 - 19:22

Hmmm przejrzałam sobie tę stronkę i faktycznie łączą jedno z drugim. A Ty masz jakieś doświadczenie z nimi?

#11 ~Wojci~

~Wojci~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 22:29

Ma z nimi dużo firm do czynienia, bo to jedna z nielicznych, które łączą księgowość z doradztwem. dzwoniłaś tam?

#12 ~Albert~

~Albert~
  • Goście

Napisano 13 maj 2016 - 21:30

Ja też przyłączam się do opinii, że dobra firma doradzcza musi łączyć ze sobą doświadczenie biznesowe z rachunkowością czy księgowością. to jest podstawaw

#13 ~Wojci~

~Wojci~
  • Goście

Napisano 14 maj 2016 - 17:57

Ale kombinujecie. Macie tą Sigmę która zajmuje się  tym co piszecie:). Wystarczy się zainteresować.

#14 ~Alicaja~

~Alicaja~
  • Goście

Napisano 16 maj 2016 - 19:23

Ja się juz z nimi kontaktowałam i zobaczymy co z tego wyniknie. Musze pomyślęć najpierw co chce włączyć w usługi i wtedy zdecyduje

#15 ~tvene~

~tvene~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2016 - 10:46

I co z tego wyszło? Szukam wszędzie cennika. Jestem z Komornik i też bym coś pomyślał nad zmianą biura na jakies profesionalne..

#16 smarcin81

smarcin81

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 06 sierpień 2018 - 03:18

Czy ja tam wiem, czy doradztwo biznesowe jest takie potrzebne. Jak dla mnie to po prostu wyciąganie hajsu od przedsiębiorcy przez przedsiębiorcę - "choć doradzę Ci jak zaryzykować Twoje pieniądze - ale jak stracisz to wiesz... to nie moja wina"

#17 ~Sam~

~Sam~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 06:59

A korzystaliście kiedyś z doradcy odnośnie inwestowania w bitcoiny i inne kryptowaluty? Bo się nad tym zastanawiam i nie mam kogo aby mnie wprowadził w temat. 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 16:27

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że znawcy tylu branż zamiast rozwijać się w jakijś branży wybrali drogę doradzania. Ot, taki paradoks ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych