Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Poszukiwanie pracy.... - brak słów

92 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 21:23

ja znalazłam dużo ciekawych ofert na stronie jobuj.pl

#82 ~holimoli~

~holimoli~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 22:05

Wiesz co generalnie musisz mieć dobrze zrobione CV, bez dobrze zrobionego CV, trudno znaleźć fajną pracę. Ja sama CV zrobiłąm dzięki takiemu kreatorowi: - szybkiecv.pl, to na prawdę super jest. Tam jest dużo wybór różnych szablonów.

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2018 - 13:43

fajna kryptoreklama chce ci się spadaj ,

#84 ~Tatiana~

~Tatiana~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 13:51

Polecam skorzystać z pomocy Personis, oni pomogą znaleźć Ci pracę w Twojej branży, ja korzystałam z ich usług i mam teraz świetną pracę

#85 ~eraaaa~

~eraaaa~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 15:45

Ze swojej strony pracę w Warsaw Concierge Group mogę polecić. Praca dla ludzi którzy nie boją się wyzwań, a z drugiej strony mają naprawdę duże kompetencje typowo społeczne i nie jest im obca logistyka. Dużo ważniejsze w zawodzie Cocierga są faktyczne umiejętności a nie papierki ze szkół.

#86 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 15:51

Ze swojej strony pracę w Warsaw Concierge Group mogę polecić. Praca dla ludzi którzy nie boją się wyzwań, a z drugiej strony mają naprawdę duże kompetencje typowo społeczne i nie jest im obca logistyka. Dużo ważniejsze w zawodzie Cocierga są faktyczne umiejętności a nie papierki ze szkół.

Tak, brak papierka ze szkoły, szczególnie takiego który sprawia, że potencjali pracownik zna ryzyko wiążące się z wykonywaniem powierzonych mu obowiązków to coraz częściej najwazniejsza cecha idealnych pracowników. 

#87 ~robertus~

~robertus~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 14:15

Mogę się wypowiedzieć o pracy w Warsaw Concierge Group tylko w superlatywach. Dobry kontakt z szefostwem, nigdy nie czułem się potraktowany – z góry, z wyższością. Bardzo partnerski układ pełny szacunku i zrozumienia.

#88 ~sastoro~

~sastoro~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 09:12

Ta sama sytuacja. Przez agencje pracy dużo łatwiej można się dostać do znanych marek i chyba to jest w tym wszystkim najcenniejsze. Generalnie pod względem możliwości zatrudnienia mamy teraz znakomity okres, a sztuką jest po prostu wykorzystanie tych wszystkich możliwości. Nic ponadto nie ma tutaj znaczenia. 

#89 ~petrone~

~petrone~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 09:00

Ja przez agencję pracy dostałam etat. Kilka miesięcy pośrednio, później już bezpośrednio. W firmie, do której wielokrotnie składałam CV, a nawet mnie na spotkanie nie zaproszono. Przez agencję znalezienie etatu trwało 3 dni. Poważnie. 

#90 ~pemper~

~pemper~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 09:13

Pewnie, że najlepiej szukać pracy przez agencje zatrudnienia. EUroKadra daje pod tym względem ogromne możliwości, każdy może coś znaleźć. Praca jest, w różnych branżach, dla każdego, nawet bez doświadczenia. Akurat pod względem możliwości szukania pracy mamy teraz zdecydowanie znakomity okres. 

#91 ~Krzysztof K.~

~Krzysztof K.~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 10:20

To forum miasta Białegostoku ,a tu nie ma takiej agencji !

#92 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 15:05

Strata czasu, opinia o niskiej jakości szkoleń ECDL jest juz powszechnie znana.

#93 Bartosz09876

Bartosz09876

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 31 lipiec 2019 - 12:04

Portal pracy OGIDO z wyszukiwarką ofert pracy dla każdego, kto szuka zatrudnienia oraz dla firm, które poszukują pracowników. Sprawdź na jaką pracę i pracowników możesz liczyć w Polsce lub za granicą. Wyszukuj oferty pracy na wiele sposobów! To nowoczesna platforma dla firm pośredniczących w zatrudnieniu pracowników.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych