Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

poród w klinice na Parkowej -opinie

poród CC cesarka klinika Parkowa

506 odpowiedzi w tym temacie

#501 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 20:43

Wanienka pełna produktów to przesada :P jest wanienka a w niej niebieskie pudełko z próbkami o zestaw "będą mamą" również z próbkami. Co prawda więcej tam ulotek jak produktów. Plus dziecko zostaje przez nich ubrane(luty): bawelniane body+polspiochy+pajacyk welurowy+czapeczka. Do tego dwa kocyki, jeden grubszy.

#502 ~Mycha~

~Mycha~
  • Goście

Napisano 08 luty 2020 - 08:11

Rodziłam tydzień temu przez cc. Osobiscie polecam tą Klinikę. Opieka taka jaką chciałam mieć dla mnie i dla dziecka.
Pozdrawiam Wszystkich z Personelu :)

#503 ~Mycha~

~Mycha~
  • Goście

Napisano 08 luty 2020 - 09:56

Zapomniałam dodać że dzięki cesarce nie mam rozklapiochy jak inne po zwykłym porodzie i moi partnerzy to sobie chwalą

#504 ~Historia prawdziwa~

~Historia prawdziwa~
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 22:17

Dziewczyny pamiętajcie o swoich prawach!! To przede wszystkim. Rodziłam tam pierwsze dziecko przez cc, niestety lekarz podjął taka decyzje, ale nie o tym teraz. (Nieznajomość prawa szkodzi) drugie dziecko rodziłam państwowo SN. Jak dla mnie bez różnicy wielkiej.. Państwowo lepiej podchodzą do karmienia naturalnego. Tam w klinice dali od razu butle bez pytania i wiedzy matki. Smoczek też poszedł na pierwszy ogień. Wmawiają, że nie ma pokarmu po cc itp.. Gdy kobieta dostaje nawału na drugi dzień, rano przynoszą dziecko najedzone, że nie chce ssać, ty wijesz się z bólu bo mega piersi pękają a położna mówi trzeba ręka ściągnąć... To tyle.

#505 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 12:39

Rodziłam tydzień temu przez cc. Osobiscie polecam tą Klinikę. Opieka taka jaką chciałam mieć dla mnie i dla dziecka.
Pozdrawiam Wszystkich z Personelu :)

Jaka cena cc?

#506 ~Mycha~

~Mycha~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2020 - 21:57

cc 2600

#507 ~Iga~

~Iga~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 19:01

Witam. Czy w klinice Tomaszewski cena 2500 tys opieki 6 tygodniowej to liczona też cena porodu? Czy za poród się dopłaca?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych