Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

poród w klinice na Parkowej -opinie

poród CC cesarka klinika Parkowa

498 odpowiedzi w tym temacie

#481 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 13:40

Trochę nieskladnie napisałam. Mam już wyznaczony termin cc i czy może się tak zdarzyć że przyjadę i się okaże że nie ma miejsca na moje cc?

Jesli jestes wpisana na liste , to raczej nie ma takiej szansy. Gorzej jak idziesz tam z ulicy...Warunki są świetne i coraz wiecej osób decyduje sie tam na poród. Ja urodziłam zgodnie z terminem cc

#482 ~Marika~

~Marika~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 10:52

Witam, podpinam się pod wcześniejszy post
Czy robią problemy jeśli nie chce się szczepić dziecka, podawać witaminy K i robić zabiegu credego? Czy wydają kartę szczepień i czy zgłaszają do sanepidu o odmowie szczepień?Proszę o odpowiedź to dla mnie bardzo ważne☹️

#483 ~ladybug~

~ladybug~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 20:37

dlaczego nie chcesz szczepić?

wszedzie szcczepią

zadzwon do kliniki i zapytaj u źródła.

ja rodziłam na Parkowej 2,5roku temu i do głowy mi nie przyszlo żeby odmowic szczepienia dziecka.

przeciez w przychodni rodzinnej i tak Was czekaja szczepienia co 6 tyg.

tam juz zgłosza do Sanepidu jesli bedziesz odmawiać.

#484 ~Marika~

~Marika~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 22:09

Dlatego, że zgłębiłam się w temat i mam świadomość co się dzieje.

#485 ~ladybug~

~ladybug~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 13:09

Twoja sprawa.zadzwon do kliniki i dopytaj.

a masz swiadomosc ze Twoje dziecko moze zarazac inne dzieci?  pkole ,żlobek.

dobrze ze wiekszosc miast ma zakaz naboru dzieci nieszczepionych.

chyba ze nie puscisz do tych placowek. to juz inna bajka

#486 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 14:01

Klinika ma obowiązek poinformowania sanepidu o niewyrażeniu zgody na szczepienie niemowlaka.

#487 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 13:56

Słyszałam ostatnio o przypadku że rodzice sprzeciwili się podaniu noworodkowi witaminy K i dziecko dostało takiego krwotoku że ledwie je uratowano.

#488 ~gosciowa~

~gosciowa~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2018 - 07:09

Twoja sprawa.zadzwon do kliniki i dopytaj.

a masz swiadomosc ze Twoje dziecko moze zarazac inne dzieci?  pkole ,żlobek.

dobrze ze wiekszosc miast ma zakaz naboru dzieci nieszczepionych.

chyba ze nie puscisz do tych placowek. to juz inna bajka

Co za bzdury opowiadasz ladybug. Czym niby mialyby te dzieci zarazac? haha Zarażąć to mogą, ale właśnie te szczepione. Na zachodzie osoby swiezo po szczepieniach nie mogą wchodzić na oddzialy onkologiczne, aby wlasnie nie zarazac oslabionych osob, masz tego swiadomosc? I nikt nie moze zabronic dzieciom uczeszczania do zlobkow i przedszkoli skad ty to wytrzasnelas? Ze o witaminie K sie nie wypowiem... takie praktyki to tylko w PL.

#489 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 16:29

Jakie należy mieć zrobione badania przed porodem w klinice i w jakim czasie przed porodem należy je wykonać? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

#490 ~Dbaj o swoje dziecko~

~Dbaj o swoje dziecko~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 08:24

To ja się wypowiem:

na opakowaniu "leku" z witaminą K

Contains 100 micrograms of aluminium

Lake Forest Ilinois 60045 USA

alleluja i do przodu

#491 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 08:54

Jakie należy mieć zrobione badania przed porodem w klinice i w jakim czasie przed porodem należy je wykonać? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Musisz się pojawić w poradni przynajmniej miesiąc przed porodem. Wszystko ci zleci lekarz na wizycie. 

#492 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 00:09

Nie polecam!do dziś mam tralme żebym miała ten rozum co wtedy to dala bym im czadu ale wiadomo człowiek już na ostatku to wszystko zniesie aby było już po wszystkim
Jak wracałam do domu cala drogę płakałam
Rodziłam naturalnie oczywiście ze znieczuleniem które dostałam w 6 cm rozwarcua a nie 4 anasteziolog pojechał sobie na obiad i nikt nie przypuszczał ze poród tak szybko się rozkręci błagam o znieczulenie dostałam po 3 godz porodu i to też nie przyjemnie anasteziolog się spieszył wreszcie zaczęło działać przy 8 cm ale to już chwila i urodziłam
Maz musiał wrócić do domu do syna i byłam sama przez 3 dni położna jeana w szczególności okropna przez nią nie moglam sobie poradzić płakałam tylko
Co chwile wchodziła i pytała tylko o moje dziecko nawet nie pozwalała mi jej przewinac bo ona zrobi to lepiej coś strasznego byłam bezradna wchodziła i mówiła nie karm jej tyle bo ci pęknie
Nie wiem czemu nie zgłosiłam tego położnej innej lub lekarzowi poprostu nie wiem czułam strach i odliczalam godz do wyjścia jest tam też taki starszy pediatra miał pretesje do mnie czemu wywoluje porod masakra tym bardziej ze mam 100 km do Białegostoku oczywiście mogłam powiedzieć ze mogłam poczekać w domu aż samo się rozkreci i dojechać do nich w drugiej dobie postanowiłam zostawić dziecko przy sobie oczywiście zostałam wysmiana po porodzie lepiej odpocząć uparam sie bo wiedziałam że jest ta wredna położna bałam się zostawić córkę z nią
Mała plakala mi całą noc przy oddawaniu tej smolki kręciła się na drugi dzień zostałam wysmiana przez polozne i tego starszego pediatre pytano się mnie z usmiechem na twarzy jak się spało mówili że dziecko było głodne a jak poprosiłam o laktator to z wielką laska ze co ty tam spuścisz tego mleka spuściłam 120 ml wszyscy byli w szoku wiec dziecko nie mogło być głodne ale sam fakt co to kogo obchodzi co robię ze swoim dzieckiem i jeszcze zapłaciłam za to szkoda słów

#493 ~loveguess~

~loveguess~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 12:29

Marta to straszne co piszesz. az sie nie chce wierzyc ...

u mnie było zupełnie odwrotnie.wszystko w jak najlepszym porządku.

lepiej byc nie moglo. przykro mi ze masz traume przez personel.

szkoda ze nie wniosłas skargi na połozna.. moze cos by to dało , a tak kolejna kobieta w obliczu strachu nic nie zrobi a Pani bedzie dalej "kopac" rodzącą.

miałas wybranego lekarza prowadzacego ciaze? czy wszystko było loteria?

ja wybrałam sobie kogo chciałam. oczywiscie po odpowiednim "wywiadzie" wsrod znajomych i opiniach.

moja corka miala tam naprawde super opieke. ja tez.

az jestem w szoku ze tak Cie potraktowali :(

przykro mi.

malutka wszystko Ci wynagrodzi.

najwazniejsze ze jest zdrowa.

reszta sie poukłada.

pozdrowienia dla Was.!

#494 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 18:53

a mąż mówił mi żeby iść do normalnego szpitala a nie wywalać kase ale ja chciałam szpanować przy koleżankach to teraz mam

#495 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 10:02

a mąż mówił mi żeby iść do normalnego szpitala a nie wywalać kase ale ja chciałam szpanować przy koleżankach to teraz mam

#496 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 10:03

#497 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 10:04

Kto ma czelność tak napisać to nie moja odpowiedź

#498 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 10:08

Marta to straszne co piszesz. az sie nie chce wierzyc ...
u mnie było zupełnie odwrotnie.wszystko w jak najlepszym porządku.
lepiej byc nie moglo. przykro mi ze masz traume przez personel.
szkoda ze nie wniosłas skargi na połozna.. moze cos by to dało , a tak kolejna kobieta w obliczu strachu nic nie zrobi a Pani bedzie dalej "kopac" rodzącą.
miałas wybranego lekarza prowadzacego ciaze? czy wszystko było loteria?
ja wybrałam sobie kogo chciałam. oczywiscie po odpowiednim "wywiadzie" wsrod znajomych i opiniach.
moja corka miala tam naprawde super opieke. ja tez.
az jestem w szoku ze tak Cie potraktowali :(
przykro mi.
malutka wszystko Ci wynagrodzi.
najwazniejsze ze jest zdrowa.
reszta sie poukłada.
pozdrowienia dla Was.!

#499 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 10:10

Teraz żałuję tego ze nie zgłosiłam
Tak mialam lekarza prowadzącego super lekarz