Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

poród w klinice na Parkowej -opinie

poród CC cesarka klinika Parkowa

500 odpowiedzi w tym temacie

#441 ~Mhm~

~Mhm~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2017 - 10:27

Hallo jest tu ktoś kto ma termin na grudzień? Pytam bo słyszałam że może się zdarzyć że zabraknie miejsca? Prawda?

#442 ~esprit~

~esprit~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 13:43

miesiac nie ma nic do rzeczy.

CZy Grudzien czy CZerwiec..

moze zdarzyc sie kazdego dnia ze zabraknie miejsca.

to prawda.

odsyłaja wtedy do Aciszewskich albo do panstwowego szpitala.

#443 ~edzia~

~edzia~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 15:45

przed wyjazdem do nich musisz zadzwonic. Moze zdarzyc sie ze nie bedzie miejsc i wtedy musisz radzic sobie sama. Arciszewscy maja swoich pacjentow nie przyjmuja z ulicy bo nie ma miejsc na Parkowej!!!
Sama zajelam ostatnie miejsce i wszystkich ktorzy dzwonili odprawiali z kwitkiem.
Moja znajoma stala pacjentka w ten oto sposob zrezygnowala z uslug poradni i kliniki. Cala ciaze prowadzila u nich wszystkie badania a rodzic musiala panstwowo bo zabraklo miejsc

#444 ~artis~

~artis~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 14:14

Jeśli u nich nie ma miejsca, dzwonią do arciszewskich i pytają czy przyjmą ich pacjentkę, jest miedzy nimi taka umowa ze w razie braku miejsc odsyłają pacjentki, tak mi powiedział lekarz z parkowej. Niestety zdarza sie ze maja wszystkie sale zajęte, trzeba dzwonić i pytać, ja rodziłam w marcu, tez zajęłam podobno ostatnie łóżko.

#445 ~esprit~

~esprit~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 22:07

ja słyszałam od lekarzy z Parkowej dokładnie to samo co kolezanka Artis.

Edzia z ktorego roku masz takie info ze Arciszewscy nie przyjmuja z Parkowej?

moze x lat temu tak było.

obie kliniki maja miedzy soba jakies ugody, jesli nie ma tu miejsca to podeśla tam. tylko nie wiem jak to sie ma do kosztow .. bo A...wscy sa o wiele drożsi,,

#446 ~minia~

~minia~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2017 - 15:49

moja szwagierka jest polozna u arciszewskich i powiem wam ze nic na temat przyjmowania pacjentek z parkowej nie slyszala. Nie bylo przypadku. Tak samo oni (Arciszewscy) jak noe maja miejsc po prostu przyjac nie moga, dlatego przed przyjazdem trzeba dzwonic i odsylaja jak cos

#447 ~minia~

~minia~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2017 - 15:50

moja szwagierka jest polozna u arciszewskich i powiem wam ze nic na temat przyjmowania pacjentek z parkowej nie slyszala. Nie bylo przypadku. Tak samo oni (Arciszewscy) jak noe maja miejsc po prostu przyjac nie moga, dlatego przed przyjazdem trzeba dzwonic i odsylaja jak cos

#448 ~beti~

~beti~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2018 - 19:04

dokładnie tak , kliniki nie są z gumy... i trzeba to zrozumień. Rodziłam na Parkowej w listopadzie i nie było problemów z miejscem.

Polecam!!  

#449 ~Ja74~

~Ja74~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 22:15

Polecam tę klinikę wszystkim przyszłym mamom. Bardzo miła obsługa - lekarze, zarówno jak i położne i reszta personelu. Zona miała planowaną cesarkę, ale okazało się, że trzeba było ją przeprowadzić dzień wcześniej. Zadzwoniliśmy do Kliniki wcześnie rano i kazano nam przyjechać o godzinie, o której możemy. Po drodze mieliśmy telefon z kliniki z pytaniem jak Żona się czuje. Na wejściu żadnych zbędnych formalności ani kolejek - lekarz przyjechał natychmiast i od razu zaczęło się szybkie przygotowanie do zabiegu - krótkie i spokojne. Zastrzyk WO w ogóle NIE bolał i zaraz zaczął działać. Cewnik założono Zonie tak szybko i sprytnie, że nawet nie wiedziała kiedy. Personel medyczni to nie tylko WYBITNI specjaliści w dziedzinie odbierania płodu i operacji, ale również świetni psycholodzy. Drogie Panie - nie bójcie się CC - NIC tam nie boli i nie jest straszne. Jeśli któraś z Was czyta  z lękiem o CC - zapewniam Was - to nic strasznego, a nawet dużo rozmów i śmiechu podczas zabiegu. Po zabiegu dostaje się zastrzyk znieczulający wtedy, gdy rana boli - natychmiast. Położne biegną na każdy płacz dziecka i w moment opanowują sytuację - dodatkowo dając szereg ważnych wskazówek. i, na koniec - ta klinika to miejsce, gdzie czujecie się, jak w domu - piękny budynek i wnętrze, które wycisza. Pozdrawiam.

#450 ~Kaśik~

~Kaśik~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 12:03

A jak jest na Parkowej jeżeli ciąża jest cukrzycowa? Czy przyjmuja wtedy?

#451 ~esprit~

~esprit~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 12:06

ja74,tylko Ty jestes po tej drugiej stronie.. to żonę cięli, to żona miała operację i to ona tak to odczuwała a nie inaczej.

Każda kobieta ma inny próg bólu, dla jednej bedzie to koszmar dla innej "normalka". Mowie o bolu ;)

Sama miałam cc na Parkowej. tez planowane.

tez bardzo sobie chwalę, ale cc to operacja, ingerencja w nasze ciało.

Wam- mężczyznom moze wydawac sie hop siup, 20min i widzisz swoje dziecko.,

tylko kto potem przechodzi połog? bol po porodzie jak juz "puszcza" srodki znieczulające?

my :P

absolutnie nie neguje tego co napisałes :)

lekarze byli i sa swietnymi specjalistami.

dobrze ze cc konczy sie szczesliwie bo nie zawsze tak jest.

akurat Twoja żona, ja i inne rodzące miały szczescie.

wszystkiego dobrego dla Was i malucha.

#452 ~esprit~

~esprit~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 12:08

Kasik nie.

musisz miec ciąże bezproblemową.

aczkolwiek zadzwon do poradni i sie zapytaj.

jak ja rodziłam to pierwsze co podreslaja to "Zdrowa ,książkowa" ciąża , bez problemów..

#453 ~joaska~

~joaska~
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 12:26

Dzięki tej klinice nie boje się kolejnego porodu.

#454 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2018 - 07:30

Kasik nie.
musisz miec ciąże bezproblemową.
aczkolwiek zadzwon do poradni i sie zapytaj.
jak ja rodziłam to pierwsze co podreslaja to "Zdrowa ,książkowa" ciąża , bez problemów..

to akurat nieprawda. Ja mialam ciaze cala zagrozona poronieniem. Nawet lezala na podtrzymaniu pate dni na parkowej. Choruje na cukrzyce i normalnie rodzilam na parkowej. Z tym ze od razu poinformowano mnie ze ze wzgledu na chorobe i klopoty z ciaza bede miec cc. Po cieciu dziecko dwa dni spedzilo w inkubatorze i po dwoch dniach nas wypisano. Takze prosze nie rozpowszechniac plotek skoro samemu nie bylo sie w takiej sytuacji.

#455 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 12:40

a czy do ktorejs z was kobietki zadzwoniono wczesniej z kliniki bo zwolnilo sie miejsce pomimo ze mialyscie umowiana cesarke na inny termin?czy to wogole możliwe?

#456 ~Amelia82~

~Amelia82~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 12:41

a czy do ktorejs z was kobietki zadzwoniono wczesniej z kliniki bo zwolnilo sie miejsce pomimo ze mialyscie umowiana cesarke na inny termin?czy to wogole możliwe?

#457 ~Amelia82~

~Amelia82~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 12:42

#458 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2018 - 14:48

Prowadzę ciążę na parkowej i nie spotkało mnie nic nieprzyjemnego ze strony personelu. Wręcz przeciwnie. Zarówno położne jak i lekarz prowadzący są każdorazowo uprzejme.  

Czytając niektóre komentarze odnoszę wrażenie, że nieliczni zapominają, że klinika to przede wszystkim ludzie z krwi i kości. Ludzie, którzy ciężko pracują i mają prawo być zmęczeni. Zalecam zaopatrzyć się w pokłady empatii. 

Osobiście od personelu kliniki wymagam przede wszystkim kompetencji i wiedzy - jestem usatysfakcjonowana i spokojna. Dla mnie to najważniejsze. 

#459 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 10:14

Rodził rodziłam w klinice w lutym.Polecam wszystkim,opieka rewelacyjna.Dbanie o mnie i maleństwo,pomoc.Warto odłożyć pare groszy i rodzić po ludzku.Jeśli będę miała jeszcze raz rodzić to tylko tam.serdecznie pozdrawiam cały personel i dziękuję

#460 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 22:50

Uch, czytając komentarze troszke się zaniepokoiłam, mam termin na połowę września i wolałabym, żeby nie zabrało dla mnie miejsca w klinice. Komfort psychiczny jaki może zapewnić mi poród w znanym otoczeniu i szansa, że dziecko przyjmie na świat lekarz prowadzący, którego darzę zaufaniem i który troszczy się o moje zdrowie, są dla mnie bardzo istotne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych