Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

poród w klinice na Parkowej -opinie

poród CC cesarka klinika Parkowa

500 odpowiedzi w tym temacie

#421 ~aaaa~

~aaaa~
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 11:13

A dlaczego 3500 na stronie cena jest 2600 a jeśli jestes pacjentką kliniki 2300

Na stronie kliniki Arciszewski jest 3500 za cc i 2900 sn. 

#422 ~sunset~

~sunset~
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 12:11

Olga tez tak uwazam ;)

dlaczego oczerniaja i psiocza?

zeby isc od konkurencji u ktorej wcale nie jest tak kolorowo.

jak kogos stac wydac 6-7tys na ciaze i porody to niech idzie, po co tylko truje na miejsce o ktorym nie ma pojecia?

#423 ~Gildia~

~Gildia~
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 10:29

A na parkowej myślisz, że ile wydasz? Mnie prowadzenie ciąży kosztowało tam prawie 3 tys i nie wliczam tu witamin i leków - tylko wizyty i badania. Przy takich kwotach różnica kilkuset złotych nie ma aż takiego znaczenia. Z resztą jeśli prowadzisz ciąże w prywatnej klinice to siłą rzeczy przywiazujesz się i do miejsca i lekarza i fajnie by było gdyby ta sama osoba odbierala poród. Bo zaufanie do lekarza jest bardzo ważne...

#424 ~Fiki~

~Fiki~
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 15:30

A na parkowej myślisz, że ile wydasz? Mnie prowadzenie ciąży kosztowało tam prawie 3 tys i nie wliczam tu witamin i leków - tylko wizyty i badania. Przy takich kwotach różnica kilkuset złotych nie ma aż takiego znaczenia. Z resztą jeśli prowadzisz ciąże w prywatnej klinice to siłą rzeczy przywiazujesz się i do miejsca i lekarza i fajnie by było gdyby ta sama osoba odbierala poród. Bo zaufanie do lekarza jest bardzo ważne...

3 tyś zł? to ile razy musiałaś być w klinice na wizytach ? Wychodzi na to że co miesiąc...  Dla mnie różnica 1000 zł ma znaczenie, to wózek dobrej jakości. 

#425 ~Gildia~

~Gildia~
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 16:40

Normalnie co miesiąc są wizyty... Na początku było ich więcej ze względu na krwiaka i kilka innych rzeczy... Dodaj do tego badania co miesiąc i na koniec ciąży te wszystkie wyniki niezbędne do porodu i masz 3 tys. Plus 2300 za poród i wychodzi ponad 5 tys.
U arciszewskich wizyty są w podobnej cenie, nie wiem jak z badaniami bo tam nie robiłam.

#426 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 22:21

Rodziłam w klinice w tym roku. To moja pierwsza ciąża. Prowadzona gdzie indziej bez żadnych komplikacji. Rodziłam SN pod opieką dr Sobolewskiego i położnej pani Asi. Podjęłam próbę porodu bez znieczulenia, udało się i naprawdę nie żałuję. Doszłam do siebie bardzo szybko. Atmosfera rewelacyjna, kontakt z położna i lekarzem bez żadnych zarzutów a ich pomoc przy porodzie nieoceniona.Dostep do prysznica, piłki i pozycja do wyboru (pani Asia pokazuje, podpowiada i pomaga jak może). Rodziłam już po podwyżce i uważam że poród i pobyt tam jest warty każdych pieniędzy. Dyskusje o tym czy jest za drogo czy za tanio uważam za śmieszne ponieważ każdy ma prawo wyboru. A wszystkim mamusiom które będą tam rodziły życzę takich wspomnień jakie ja mam :)

#427 ~Mama1~

~Mama1~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 08:44

Rodziłam na Parkowej ok miesiąca temu. Poród odbył się przez CC. Naprawdę polecam zwłaszcza że mam porównanie do warunków szpitalnych. Pierwsze dziecko rodziłam w USK siłami natury. Po porodzie naturalnym ok miesiąca dochodziłam do siebie(duże dziecko ponad 4 kg o czym mój lekarz prowadzący ciążę z USK, do którego chodziłam prywatnie,,zapomniał,, mnie poinformować chociażby na ostatnim USG, ogromne nacięcie krocza, dziecko lekko niedotlenione musiało leżeć pod tlenem, 3 godziny parcia i długo by wymieniać). Oczywiście o CC nie było mowy. Poród na Parkowej rewelacja dzieciatko całe i zdrowe 10 pkt, ciążę od początku do samego rozwiązania prowadził dr Sobolewski. Obsługa w porównaniu do szpitalnej rewelacyjna wszystko podane pod nos pielęgniarki są do dyspozycji, jak ktoś ma problemy z karmieniem piersią to pomagaja, jedzenie pyszne. Ogólnie szkoda że to tylko 2 doby az się nie chce wracac do domu. Na prowadzenie całej ciąży plus porod poszło na pewno ok 5 tys ale było warto bo wiedziałam że jestem w dobrych rękach i nie będzie powtórki i traumy z pierwszego porodu w szpitalu. Dla mnie zdrowie mojego dziecka jest najważniejsze.

#428 ~jggg~

~jggg~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 09:20

w jaki sposob polozne pomogly w karmieniu? bo az mnie wcisnelo w kanape. Rowniez tam rodzilam i te kobity raczej zielonego pojecia nie maja. Malo tego padaly konkretne prosby moje i drugiej pacjentki z sali i pomoc jaka dostalysmy to butelki z mlekiem!!!!!!!!!!!!!!!
polozne kobiety ktore pracuja na panstwowych etatach dosc precedensowo wypowiadaja sie o nas klientkach kliniki. Wymagania za duze bo w USK nikt by nie pomyslal prosic o pomoc w karmieniu.. etc.

#429 ~jgg~

~jgg~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 09:33

cala ciaze prowadzilam u dr Sobolewskiego. Rodzilam sn, sila rzeczy nie rodzac na dyzurze dr trafilam na przypadkowy personel.
Z tego co wiem komfortem u Arciszewskich jest to, ze polozna dzwoni do learza prowadzacego i lekarz przyjezdza.
Brakuje tego na Parkowej. Rozumiem zaplanowane cc ale jest mnostwo pacjentek ktore cala ciaze placa za wizyty u jednego dr i chcialyby miec ten komfort

#430 ~eghm~

~eghm~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 17:24

Serio? Gdyby tak bylo to wspolczuje lekarzowi, biorąc pod uwagę ze ma duzo pacjentek, a ma, to mógłby zapomnieć o życiu prywatnym. Podejrzewam ze codziennie jakas pacjentka danego lekarza moze rodzic i co codziennie byc na zawołanie dzien i noc plus dyżury?? Co do pomocy laktacyjnej ja ją otrzymałam, położna pokazała w jaki sposób przystawiać dziecko i ogólnie poleciła przystawiać do piersi jak najczęściej aż udalo rozkręcić sie laktacje- 2 dni po cc, do tej pory również dokarmiany byl butelką. Ogólnie polecam Klinike

#431 ~whisper~

~whisper~
  • Goście

Napisano 13 październik 2017 - 21:09

ja rodziłam prawie 1,5 roku temu  a do dzis mam miłe wspomnienia.

tez otrzymałam pomoc laktacyjna. butelke corka dostawała ale mi to nie przeszkadzało, szczegolnie w nocy.

w dzien jak mi ją przywozili to połozne pomagały w przystawianiu ,sprawdzały czy mała dobrze chwyta itp.

żalu do nikogo nie mam, bo nie ma o co!

taka klinika to skarb.

polecam kazdej przyszłej mamie.

#432 ~jggg~

~jggg~
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 10:07

zeby byc w czyms dobrym trzeba przedewszystkim isc w jakosc a nie tylko ilosc

#433 ~abyy~

~abyy~
  • Goście

Napisano 16 październik 2017 - 10:38

zeby byc w czyms dobrym trzeba przedewszystkim isc w jakosc a nie tylko ilosc

jggg  wydaje mi sie że masz racje, na Parkowej czułam sie jak w domu. Co do innych miejsc to fabryki .... 

#434 ~Mhm~

~Mhm~
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 17:19

Trochę zmian widzę że jest. Rodziłam tam e 2013r.teraz w grudniu ten 2raz.
Wspaniałe miejsce. Szczególne wspominam położna taka starsza pani w trwałej. Kobieta na początku wydaje się wredna a po bliższym Poznaniu anioł

#435 ~ADA~

~ADA~
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 15:16

Klinika na Parkowej się bardzo zmieniła, oczywiście na plus. Wszytko jest nowe, sprzęt mam wrażenie też. Ale co jest najważniejsze , co mnie skłoniło do operacji w klinice to personel i ich doświadczenie. 

Serdecznie Pozdrawiam Ada

#436 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 19:27

Ja mam pytanie odnośnie umówienia się na wizytę. Nalezy to zrobic w poradni czy w klinice?

#437 ~sunset~

~sunset~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 10:07

w poradni.

w klinice rodzisz albo przychodzisz na ktg.

#438 ~Ell~

~Ell~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2017 - 17:43

Ale się naczytałam...
Po 1. Klinika jest bardzo tania, wystarczy porównać ceny z innymi miastami
Po 2. Jak Cie nie stać i 300zł na badania itp to dla Ciebie dużo to masz prawo do porodu w szpitalu państwowym (porównaj tez ceny za wizyty prywatne w innych miastach)
Po 3. Klinika prywatna nie jest dla każdego i o to chodzi :)
Po 4. Mam wrażenie że niektóre Panie zachowują się jak Polak na wczasach All inclusive lub nocujący w hotelu 5* w cenie promocyjnej - jak już zapłaciłem to fajerwerki i szmapan mają być i po stópkach personel ma całować. A ja najchętniej zapłaciłabym 2razy tyle byle na takie pacjenki podczas porodu tam nie trafić ;)

#439 ~Cesarka~

~Cesarka~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 13:26

Ale się naczytałam...
Po 2. Jak Cie nie stać i 300zł na badania itp to dla Ciebie dużo to masz prawo do porodu w szpitalu państwowym (porównaj tez ceny za wizyty prywatne w innych miastach)
Po 4. Mam wrażenie że niektóre Panie zachowują się jak Polak na wczasach All inclusive lub nocujący w hotelu 5* w cenie promocyjnej - jak już zapłaciłem to fajerwerki i szmapan mają być i po stópkach personel ma całować. A ja najchętniej zapłaciłabym 2razy tyle byle na takie pacjenki podczas porodu tam nie trafić ;)

Dokładnie! Niedawno tam rodzilam i byłam niestety na sali z taką paniusia, że zepsuła mi cały pobyt. Ciagle narzekała to na jedzenie to na warunki a potem na ginekologa, położne i pediatre, którzy moim zdaniem byli naprawdę fantastyczni. Co najlepsze rodziła tam drugi raz... Tak więc radzę Paniom, które lubią narzekać i psioczyc by poszły rodzic do szpitala a nie do kliniki, która jest prawie jak dom. Zaoszczędzicie sobie strzepienia języka i nie będziecie denerwować innych pacjentów!!

#440 ~Cesarka~

~Cesarka~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 13:27

Ale się naczytałam...

Dokładnie! Niedawno tam rodzilam i byłam niestety na sali z taką paniusia, że zepsuła mi cały pobyt. Ciagle narzekała to na jedzenie to na warunki a potem na ginekologa, położne i pediatre, którzy moim zdaniem byli naprawdę fantastyczni. Co najlepsze rodziła tam drugi raz... Tak więc radzę Paniom, które lubią narzekać i psioczyc by poszły rodzic do szpitala a nie do kliniki, która jest prawie jak dom. Zaoszczędzicie sobie strzepienia języka i nie będziecie denerwować innych pacjentów!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych