Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

poród w klinice na Parkowej -opinie

poród CC cesarka klinika Parkowa

506 odpowiedzi w tym temacie

#401 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 13:35

nie jestem pacjentka stala parkowej. Zdecydowalam sie na sam porod. Oczywiscie Cc. teraz lekarz skierowal mnie na ktg wiecie moze ile to kosztuje? i czy czesto bede tam chodzic?

#402 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 14:51

nie jestem pacjentka stala parkowej. Zdecydowalam sie na sam porod. Oczywiscie Cc. teraz lekarz skierowal mnie na ktg wiecie moze ile to kosztuje? i czy czesto bede tam chodzic?

Jak u nich rodzisz to free

#403 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 08:16

Jak u nich rodzisz to free

ja też nic nie płaciłam 

#404 ~zuzannA~

~zuzannA~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2017 - 11:37

Nie polecam Parkowej - personel nieprzyjemny, włączając w to panie z recepcji, które jak mają gorszy dzień potrafią wyładować się na ciężarnej. Płatność w sumie nie wiadomo za co, jestem niezadowolona.

zgadzam sie ;) personel niefajny

#405 ~jj~

~jj~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2017 - 11:27

Naprawdę nie wiecie za co płacicie?? Polecam w takim razie rodzic w szpitalu, wtedy szybko zauważycie

#406 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2017 - 14:07

Czy ktoś wie dlaczego u arciszewskich tak wzrosły ceny ? Czy przewidywane są dalsze podwyżki ?

#407 ~fallen angel~

~fallen angel~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2017 - 21:55

OOOOOOOoooooooooooooooooooooo:O 3500 za cc !!!

cenią się. tym samym daja szanse konkurencji. ludzie pojda tam gdzie torche taniej.

#408 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2017 - 23:03

Wszyscy piszecie o cc. A ja bardzo chętnie poczytam relację pań które urodziły sn. Czy są jeszcze takie?? Najważniejsze czy nacinają po kolei każdą jak w szpitalach czy starają się poród sn doprowadzić do szczęśliwego finału bez zbędnych nacięć? I jakie warunki stwarzają podczas porodu sn? (Dostęp do prysznica, piłki, fotela, drabinek, regulowane łóżko, możliwość wyboru pozycji porodu i najważniejsze pomoc położnej jakieś propozycje w uśnieżaniu bólu)

#409 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 16:10

cenią się. tym samym daja szanse konkurencji. ludzie pojda tam gdzie torche taniej.

To jakaś masakra jest!!!  Ogromna różnica kwoty miedzy Parkową , a warunki podobne... 

Jak jest na Parkowej z terminami? Kiedy można się do nich zapisać?

#410 ~hope~

~hope~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 21:46

w 38tc, ciaza musi byc "idealna", bez  zagrożeń itp.

#411 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 08:28

3500 zł to cena tylko za CC, do tego dochodzą wizyty, ktg i tp = 6000 zł tyle koleżanka zapłaciła u Arciszewskich za poród.....

#412 ~Gildia~

~Gildia~
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 11:36

Ktg jest w cenie pakietu a pozostałe koszta na parkowej są takie same. Poza tym trzeba też pamiętać o różnych standardach. U Arciszewskich możemy rodzic w wodzie, mamy też inne formy. Parkowa to tradycyjny poród SN lub cc. No i na parkowej można trafić na niezbyt miła położna a wtedy nie będzie różnicy czy to prywatna klinika czy sniadecki... Niestety. Nie faworyzuje tu żadnej kliniki ale koszta porodów są wynikiem różnych standardów zarówno lokalowych jak i podejścia do pacjenta. Proponuję nawet poczytać ten wątek od początku by przekonać się o czym mówię.

#413 ~cherry~

~cherry~
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 10:35

Olga nie musisz prowadzic ciazy na Parkowej. mozna wybrac tylko porod w tej klinice i napewno 6 tys nie zapłacisz.

sama tak zrobiłam.

chodziłam na nfz a po 38tc dopiero zapisałam sie na Parkowa.oczywiscie zapłaciłam za usg i inne badania. tylko ze moje cc kosztowało 1800, przed podwyzka.

ogolnie za sam porod + usg i badania zapłaciłam ok 2200.

#414 ~Lili~

~Lili~
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 12:27

Olga nie musisz prowadzic ciazy na Parkowej. mozna wybrac tylko porod w tej klinice i napewno 6 tys nie zapłacisz.

sama tak zrobiłam.

chodziłam na nfz a po 38tc dopiero zapisałam sie na Parkowa.oczywiscie zapłaciłam za usg i inne badania. tylko ze moje cc kosztowało 1800, przed podwyzka.

ogolnie za sam porod + usg i badania zapłaciłam ok 2200.

Zgadza się, tez płaciłam kwotę ustaloną z góry na Parkowej, żadnych ukrytych kosztów, niestety w klinice Arciszewski koleżanka płaciła około 6000 tyś za poród. 

#415 ~SZCZESLIWA~

~SZCZESLIWA~
  • Goście

Napisano 05 październik 2017 - 13:34

Rodzilam sn 2 razy na Parkowej. Pierwszy porod mialam nacinane krocze ktore dodatkowo peklo. Dziecko wazylo 4100. Lekarz ktory byl na dyzurze stwiedzil po.. ze gdyby wiedzial ze dziecko duze to od razu cc. Od przyjazdu do kliniki do porodu minela 1godz 50 min. Caly ten czas wypelnialam jakies dokumenty. O zejscu z lozka nie bylo mowy.
Drugi porod spokojniej. Mimo, ze rodzilam jako 3 tej nocy (porody jeden za drugim) personel bardzo pomocny. Polozna glowna chyba pani Asia (szczupla blondynka) pomagala jak mogla.Mimo, ze widac bylo zmeczenie. Schodzilam z lozka, pilam wode, bylam pod prysznicem, wypelnilysmy najwazniejsze dokumenty. reszte wypelnial maz z druga polozna.
Bylam naklaniana zarowno przez lekarza i polozna zeby zrezygnowac ze znieczulenia dla mojego i dziecka dobra. Zalowalam tej decyzji, kiedy domagalam sie znieczulenia bylo juz za pozno.. tego chyba najbardziej zalowalam w trakcie porodu.
Krocze nie zostalo naciete i nie peklo przy porodzie 2. Z Tego powodu szybciej doszlam do siebie.Balam sie tego najbardziej dlatego lekarz mowil ze zrobia wszystko by naciecia uniknac.
Pare godz po porodzie pod nazorem poloznej moglam pojsc pod prysznic i zmienic koszule na wlasna.
Obie ciaze prowadzilam w klinice od samego poczatku, lekarz prowadzacy nie przyjezdza to tez mogloby ulec zmianie. W koncu to On zna swoje pacjentki najbardziej.

#416 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 13:57

A dlaczego 3500 na stronie cena jest 2600 a jeśli jestes pacjentką kliniki 2300

#417 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 14:16

sprawdzałam klinika Tomaszewskiego jest na liście dofinansowania z NFZ

PRYWATNA KLINIKA POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNA SP. Z O.O.
BIAŁYSTOK
PARKOWA
6
85 732 20 22

#418 ~Cherry~

~Cherry~
  • Goście

Napisano 07 październik 2017 - 20:46

Asia ale o jakiej klinice piszesz? 

na Parkowej?>

wyraznie napisane jest ze porod cc = 2600, porod sn = 2000.

jesli prowadzisz ciaze od poczatku w tej klinice ( wiaze sie z dodatkowymi kosztami i to niemałymi) to wtedy od porody odejmą Ci 300zł ale jakie to ma znaczenie skoro same usg i wizyty prywatne sa okropnie drogie?

prowadzic ciaze tzn od poczatku do kocna a nie na sama koncowke porodu.

juz rozumiesz?

#419 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 10:06

Ktg jest w cenie pakietu a pozostałe koszta na parkowej są takie same. Poza tym trzeba też pamiętać o różnych standardach. U Arciszewskich możemy rodzic w wodzie, mamy też inne formy. Parkowa to tradycyjny poród SN lub cc. No i na parkowej można trafić na niezbyt miła położna a wtedy nie będzie różnicy czy to prywatna klinika czy sniadecki... Niestety. Nie faworyzuje tu żadnej kliniki ale koszta porodów są wynikiem różnych standardów zarówno lokalowych jak i podejścia do pacjenta. Proponuję nawet poczytać ten wątek od początku by przekonać się o czym mówię.

Gildia mówisz o niefaworyzowaniu miejsc, szkodą że wpis nie jest obiektywny..  Nie wiem kiedy rodziłaś u Arciszewskich ale, 

porody w wodzie to fikcja....., druga sprawa Panie Położne. Położne które pracują w klinice, pracują równocześnie w gigancie... Na parkowej miałam jeden poród , nie odczułam tam że ktoś mnie traktuje źle, albo po macoszemu. Co do historii postów, to mam takie wrażenie , że komuś bardzo zależy na oczernianiu Parkowej. Proponuje zabrać się do pracy.... Pisząc takie opinie wyrządzasz ludziom krzywdę...

I na koniec matematyka:

Parkowa CC 2600zł Arciszewski CC 3500zł 

Parkowa SN 2000zł Arciszewski SN 2900zł

Pozdrawiam 

Olga

#420 ~aaaa~

~aaaa~
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 11:13

A dlaczego 3500 na stronie cena jest 2600 a jeśli jestes pacjentką kliniki 2300

Na stronie kliniki Arciszewski jest 3500 za cc i 2900 sn. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych