Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

poród w klinice na Parkowej -opinie

poród CC cesarka klinika Parkowa

506 odpowiedzi w tym temacie

#381 ~Wacia~

~Wacia~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2017 - 21:02

Czy słyszeliście coś na temat tego, że już od tego miesiąca porody w klinice nie są refundowane ??

#382 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2017 - 12:42

Czy słyszeliście coś na temat tego, że już od tego miesiąca porody w klinice nie są refundowane ??

Jakieś brednie..... komuś naprawdę bardzo zależy na wprowadzaniu wszystkich w błąd....

#383 ~byla pacjentka~

~byla pacjentka~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2017 - 07:58

Przed ciaza i w trakcie bylam pacjentka lekarza z Parkowej. Zostawilam mase pieniedzy, dla mnie oczywistym jest ze jesli nie ma przeciwskazan i rodze w terminie rodze u nich. Niestety przyjmuja jak leci pacjentki stale i te tylko ktore decyduja sie na sam porod. Liczy sie tylko kasa, a miejsc pozniej brak. Przykre. Odradzam .

#384 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 05:59

zgadzam sie z tym 100%. Liczy sie sztuka nic wiecej, przykro jak traktuja stale pacjentki , ktore sa odsylane w dniu porodu z kwitkiem

#385 ~qua~

~qua~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 18:53

U Arciszewskich tez odsyłają

#386 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 09:51

"~Gość~
26 sty 2017
Nie polecam wizyt u doktora Janusza Tomaszewskiego.
Chamskie komentarze na temat wagi kobiety w 9 m-cu ciąży, aroganckie przechwalanie się co to nie ja i wybujała pewność siebie, z uśmiechem na ustach wypowiedziane słowa że pacjentki często wychodzą z jego gabinetu ze łzami w oczach po komentarzach pana doktora- faktycznie powód do dumy właściciela prywatnej Kliniki, I nie jest to plotka pisana przez złośliwą konkurencję ale aktualna sytuacja mająca faktycznie miejsce. NIE POLECAM chyba że chcesz wyjść z gabinetu ze łzami w oczach i uspokajać się przez kolejne 45min!"
Zgadzam się w 100% byłam jedna z tych która wyszła wściekła ze łzami w oczach bo wizyta była jakimś nieporozumieniem. Wgapial się, komentował wielkość mojego biustu w ciazy i straszył ze na pewno będę miała problemy z karmieniem. To niedopuszczalne. Nie polecam. Sam zraża do swojej kliniki bo więcej już tam nie poszłam i odradzam znajomym.

#387 ~kika~

~kika~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2017 - 10:33

U Arciszewskich tez odsyłają

Zgadzam się, jeśli nie maja miejsca to niezależnie od tego czy to jest Parkowa czy Arciszewski, musza odesłać pacjentkę. Na pewno nikt tego nie robi bo ma na to ochotę.... 

Ja jestem pacjentka z parkowej  ,  porody były dwa nigdy nie było takiej sytuacji, że mnie ktoś zostawił na ulicy , albo odesłał do innego szpitala.  

Klinika jest super, i jedynie nad czym mogą popracować to nad poradnia laktacyjna.

#388 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 06:33

jest super bo nie spotkalo to Ciebie, ciekawe jakbys spiewala jak w dniu porodu pocalowalabys u nich klamke, a takie sytuacje sa. Skoro maja duzo pacjentek to moze warto dbac o te stale przychodzace i do poradni i do porodu a nie jak leci. Znam osobe ktore poszla na jedna konsultacje juz z badaniami i od razu umowiono termin cc. Przy czym dostala potwierdzenie ze miejsce bedzie na pewno bo to planowy zabieg. Troche to moim zdaniem nie fair

#389 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 11:07

Jakieś brednie..... komuś naprawdę bardzo zależy na wprowadzaniu wszystkich w błąd

Hmm chyba chodzi tutaj o to, że klinika Parkowa nie została wpisana do sieci szpitali. Teraz trzeba śledzić, czy załapie się na podział bodajże 9% (jak dobrze pamiętam ) w ramach konkursów dla pozostałych jednostek, które nie weszły do sieci szpitali.Jak nie załapią się, to niestety dofinansowania z NFZ nie będzie. Dla przykładu Arciszewscy weszli do sieci szpitali.

#390 ~Madziaa~

~Madziaa~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 09:57

Hmm chyba chodzi tutaj o to, że klinika Parkowa nie została wpisana do sieci szpitali. Teraz trzeba śledzić, czy załapie się na podział bodajże 9% (jak dobrze pamiętam ) w ramach konkursów dla pozostałych jednostek, które nie weszły do sieci szpitali.Jak nie załapią się, to niestety dofinansowania z NFZ nie będzie. Dla przykładu Arciszewscy weszli do sieci szpitali.

Przepraszam , ale klinika Arciszewski nie jest w sieci...Rozumiem, że nie  będzie dofinansowania do porodów z NFZ? 

#391 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 11:18

Arciszewscy nie są w sieci szpitali na 100%

#392 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 16:27

Przepraszam , ale klinika Arciszewski nie jest w sieci...Rozumiem, że nie  będzie dofinansowania do porodów z NFZ? 

i dobrze :)

#393 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2017 - 21:21

Arciszewscy nie są w sieci szpitali na 100%

Są, sprawdz sobie listę

#394 ~monik4~

~monik4~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 11:02

Nie ma ich na liście... proszę sprawdzić na stronie podlaskiego NFZ. 

#395 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 11:03

Są, sprawdz sobie listę

nie ma ich na liście, nie wprowadzajcie ludzi w błąd...!

#396 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 15:14

[quote name="Gość" post="1398237" timestamp="1503914623"]
nie ma ich na liście, nie wprowadzajcie ludzi w błąd...![/ghhquote]
Ależ oczywiście, ze jest proszę sprawdzić listę, w tabeli placowek objetych dofinansowaniem z NFZ poliklinika na zamenhoffa jest pierwsza w tabeli, odsyłam na stronę MZ

#397 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 10:45

Ależ oczywiście, ze jest proszę sprawdzić listę, w tabeli placowek objetych dofinansowaniem z NFZ poliklinika na zamenhoffa jest pierwsza w tabeli, odsyłam na stronę MZ

W takim razie dlaczego nie ma kliniki Arciszewski na liście NFZ Podlasie? 

#398 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 18:34

Oczywiścue, że juz nie ma. Mówili o tym w tv i w radio.

#399 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 18:35

Oczywiście, że juz nie ma. Mówili o tym w tv i w radio.

#400 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 10:16

Ktoś tu jest kłamczuszkiem ....... 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych