Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

poród w klinice na Parkowej -opinie

poród CC cesarka klinika Parkowa

500 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2015 - 08:22

Witam

Ja rodziłam w tym roku w maju. Rożnica miedzy państwowym szpitalem a prywatna klinika na parkowej jest kolosalna. Opieka bardzo dobra( nie ktore położne troche nie miłe, ale i tak lepiej niz w państwowym). Wszystko tam jest na miejscu dla dziecka nic nie trzeba, a i dla nas sa podklady, w łażenkach zele pod prysznic. Przy cesarce czesto zmieniaja opatrunki oraz podklady przez pierwsze 12 h, co w szpitalach państwowych bywa rożnie. Kolezance naprzykład musiał zmieniac mąz podklady poporodowe... jak nie mogla sie ruszyc...Pokoje bardzo ładne jak w domu, smaczne jedzenie podane bardzo gustownie. Ciagłe wizyty lekarza i położnych do dziecka. Wyprawka sklada sie z ubranka w ktorym dziecko jedzie, rozka, wanienki i próbek. Dostałam rownież na droge butelke i przygotowane mleko modyfikowane. Ogolnie byłam bardzo zadowolona i szczerze polecam.

#22 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2015 - 07:44

Rodzilam w maju w 2014 roku Mialam ciecie cesarskie Oboje z mezem bylismy zachwyceni opieka, samym zabiegiem. Sam pobyt w klinice byl czysta przyjemnoscia Czulam, ze personel sie mna opiekuje, ze dziecko jest w fachowych rekach Doslownie co 20 minut przychodzil pediatra i opowiadal co mnie czeka z dzieckiem Wyjasnial, nie straszyl Naprawde dziewczyny goraco polecam Zeby nie byc goloslowna mam termin drugiej ciazy na kwiecien i ide rodzic tam

#23 ~Lula~

~Lula~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 15:48

Witam. Czy jest tu jakaś mama, która rodziła na Parkowej przez cc na życzenie? W którym tygodniu odbyło się cięcie?

#24 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2015 - 12:27

Rodziłam przez CC na życzenie jak to niektórzy mowia, chociaz u mnie były tez wskazania do cc. Odbyło sie 3 dni przed terminem, ja bardzo nalegałam żeby było tydzien przed, na moje szczescie lekarz sie nie zgodził. Neonatolog w klinice na parkowej jest bardzo przeciwny, wczesniejszym porodom, bez potrzeby. Moj maluszek przez to, że nie był gotowy przez pierwsze 5 godzin był na wspomaganiu oddychania. Lekarz mi wyjaśnił, że przyczyna jest brak skurczów i nagłe wyciągniecie maleństwa. Teraz juz był tak nie zrobiła. 

#25 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2015 - 21:57

W porownaniu do arciszewskiego to parkowa wypada bardzo slabo. Pierwsze dziecko zona rodzila u arcisza. Wszystko ok. Cisza, spokoj, lazienka w pokoju, naprawde obsluga bez wzgledu ktora byla  zmiana na barzo wysokim poziomie. Na parkowej:

-brak lazienek w pokoju

-zona po cesarce byla przenoszona do trzech pokoii, na gore wnosili ja w jakiejs plachcie

-obsluga zalezy od humoru pielegniarek

-strasznie glosno poniewaz na gorze do pokoii wchodzi sie z poczekalni ktora znajduje sie obok wspolnej dla dwoch pokoii lazienki i kuchni.

Ogolne wrazenie, trzecie dziecko wracam do arcisza.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 13:26

Pierwsze dziecko rodziłam za Zamenhofa i było super niestety w tym roku przy drugim dziecku jestem ogromnie rozczarowana. Pierwsza noc po porodzie to tragedia, ok godz 22 do mojej sali przywieziono pacjentkę na cesarskie cięcie, nie wiem czy z powodu braku miejsc czy z innej przyczyny przygotowywano ją do zabiegu na łóżku obok. Nie mogłam zasnąć gdyż pozapalano w sali wszystkie światła, głośna aparatura KTG przez ok godzinę, bieganie lekarzy i pielęgniarek, pomiary, wywiad lekarski itp. Kiedy już się skończyło za chwilę pacjentka była z powrotem z dzieckiem i mężem a rozmowy podekscytowanej pary trwały do 4 nad ranem. O 5 pobudka i wizyta położnej.... Noc nieprzespana pomimo tego że dziecko oddałam pielęgniarkom aby móc zregenerować siły po porodzie naturalnym.

#27 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 02 luty 2016 - 22:09

Zdecydowanie polecam klinike na Parkowej. Rodzilam tam 3tyg temu przez CC(ze wskazan medycznych) i jestem zadowolona. Lekarze opiekowali sie nami na wysokim poziomie. Polozne bardzo pomocne, pielegniarki noworodkowe super zajmowaly sie maluszkami(na noc dzieciaczki byly zabierane, co uwazam za bardzo dobry pomysl, bo potrzebna byla chwila odpoczynku, by rano moc pelna para funkcjonowac przy szkrabie), tlumaczyly co i jak oraz odpowiadaly wyczerpujaco na moje i meza pytania.Bardzo czesto zagladal do nas pediatra,pytal o maluszka,badal i odpowiadal bardzo chetnie na wszystkie pytania.Poza tym jestem wdzieczna jednej z pielegniarek(Pani w krotkich kasztanowych wlosach-cudna!), bo spedzila ze mna troche czasu uczac mnie jak przystawic dziecko do piersi, poniewaz moje malenstwo nie umialo chwycic brodawki. Leki przeciwbolowe-pod dostatkiem, co umozliwilo prawie normalne funkcjonowanie przy maluszku. Warunki jak najbardziej ok, sala dwuosobowa z dostepem do lazienki, jedzenie smaczne(na pamiatke zrobilam sobie zdjecie posilkow, hehe). Napewno wroce tam, jesli zdecyduje sie na kolejne dziecko. Jesli rodzic to tylko tam!

#28 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 18 luty 2016 - 12:08

Mam pytanie, w którym mc zapisywałyście się na Parkową na poród ? Najlepiej to zrobić wcześniej ? (jestem w 5mc)

#29 ~Przyszła mama~

~Przyszła mama~
  • Goście

Napisano 24 luty 2016 - 13:49

Ja w 37 tc byłam na wizycie u lekarza w klinice i wtedy ustaliliśmy termin porodu.

#30 ~Ulaala~

~Ulaala~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 08:13

Czy w tym roku zmieniła się cena cc na parkowej czy nadal 1800? Jak z wyprawka co należy wziąć sobie i dla malucha a co klinika oferuje?

#31 ~mamusia x3~

~mamusia x3~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2016 - 22:57

Witam wszystkie przyszłe mamusie. Na Parkowej rodziłam trójkę dzieci i wszystkie porody wspominam super, oczywiście jeżeli chodzi o opiekę

#32 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2016 - 23:41

Witam. Urodziłam w Klinice na Parkowej 2 córki. Pierwszą w czerwcu 2012 i drugą we wrześniu 2015. Z obu porodów jestem mega zadowolona. Pierwszy poród przez CC gdyż córa nie kwapiła się do wyjścia na świat, mimo iż łożysko już jej prawidłowo nie odżywiało (zwapnienie łożyska i spadek wagi dziecka zaobserwowane w USG mimo braku akcji skurczowej -natychmiastowa decyzja o cc) Panie pielęgniarki super troskliwe, anestezjolog wszystko wyjaśnił przed znieczuleniem, po dwóch dobach wypis, a po kolejnych dwóch dobach-wizyta pediatry, dr. G. Sołtysiuka w domu celem oceny rozwoju noworodka (w ramach opieki poporodowej). Drugi poród był bardziej skomplikowany - w USG łożysko przodujące. Podczas c.c. okazało się, że łożysko jest wyrośnięte w macicę i trzeba usunąć je wraz z macicą (pozostawienie groziłoby sepsą i innymi powikłaniami) Zaznaczam,że zostałam uprzedzona o możliwości pojawienia się tego typu komplikacji i wyraziłam zgodę na ewentualne usunięcie macicy w razie konieczności. Córunia urodziła się zdrowa już po 20 min. od rozpoczęcia zabiegu, jednakże ze mną lekarze mieli więcej pracy. Przez niemal 3 godz. walczyli o szczęśliwy finał. Po pięciu dniach wróciliśmy do domu. Oboje z mężem będziemy dozgonnie wdzięczni dr. Januszowi Tomaszewskiemu- Szefowi Kliniki - za patronat nad wszystkim, ciągłą troskę i opiekę, dr. Janowi Kupiszowi i dr. Zbigniewowi Kłubowiczowi za trud operacji i zrobienie wszystkiego, co możliwe, by było dobrze, dr. anestezjolog Małgorzacie Mazurczak za okazane serce - czuwanie nade mną i informacje o stanie moim i córki podczas operacji, dr. Grzegorzowi Sołtysiukowi za opiekę nad maleńką, Paniom Pielęgniarkom za troskę i opiekę nade mną i ćóreczką. Wszystkim kobietom polecam poród w Klinice na Parkowej. Nawet nie chcę myśleć co mogłoby się wydarzyć gdybym trafiła gdzieś indziej. Dziękujemy serdecznie Pracownikom Kliniki i polecamy Wszystkim Mamom i Tatusiom.

#33 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 21:36

A co z zółtaczką u maleństwa? Czy otrzymamy pomoc dla maleństwa po wyjściu z kliniki?

#34 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 01 maj 2016 - 14:52

NIE POLECAM! mnie odprawili do szpitala ponieważ stwierdzili że nie  mają wolnych miejsc i że jeszcze nie rodze... gdzie miałam juz konkretne skurcze i za kilka godzin urodziłam w szpitalu. chamstwo i wyzyskiwacze pieniędzy. na same wizyty wydalam 1500 zł i do samego końca zapewniano mnie że mogę przyjezdzać rodzić od 38 tyg ciąży a rodziłam kilka dni przed terminem. nigdy wiecej. nie polecam nikomu

#35 ~katykaty~

~katykaty~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 07:03

Jak jest z cesarka bez wskazan? trzeba trafic na odpowiedniego lekarza czy jednak jakas podkladka jest niezbedna?

#36 ~rgrg~

~rgrg~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2016 - 20:58

Jak jest z cesarka bez wskazan? trzeba trafic na odpowiedniego lekarza czy jednak jakas podkladka jest niezbedna?

jak mozna takie pytania na forum zadawac, liczysz ze ci lekarz odpowie czy kierownictwop?   moze pojdz na wizyte i zapytaj czy mozesz sobie cesarke "kupic" a nie ludzi pytasz o takie glupoty

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2016 - 01:06

Witam, jeżeli chodzi o poród, bardzo polecam prywatna klinike w białymstoku na parkowej Rodziłam tam w styczniu przez cesarskie cięcie i jestem bardzo zadowolona, lekarze bardzo sympatyczni, tak samo opieka, przemiła, wzorowa Pokoje poporodowe są jak w domu, dwuosobowe czyste, ładne, pięlęgniarki i lekarze nie odpuszczaja na krok, opiekują się w dzień i nocy, naprawde poczułam się tam bezpiecznie i komfortowo Koszt to 1800zł, ale warto Mam kilka znajomych które rodziły w suwałkach i z ich opowieści nie chciałabym sie tam znaleźć za żadne skarby, sa juz sporo czasu po porodzie, a traume przeżywaja do dziś Tylko parkowa, warto zaoszczędzić pieniądze i rodzić z godnością, w komfortowych warunkach jak człowiek i być traktowanycm z szacunkiem i zainteresowaniem Dodam, że nie trzeba mieć nic ze sobą, a na koniec odaja dużą wyprawkę dla dziecka Można też w każdej chwoli zqdzwonić do przemiłego pediatry i ginekologa Pozdrawiam Paulina

przemili, szacunek i zaoszczędzenie pieniędzy - jak to czytam to mam wrażenie że rodziłam gdzie indziej. nie polecam, takiej traumy nie życzę nikomu. pięknie może i jest jak wszystko dobrze, ale jak popełnią błąd, nie przyznają się do tego. konsekwencje ponosi pacjent, oni się wypinają. nie wspomnę o tym że opieka też nie była fantastyczna.

#38 ~ONAAA~

~ONAAA~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 19:01

Ja rodziłam na początku sierpnia 2016r. Opieka taka sobie i do matki i do dziecka.Za takie pieniądze nie bardzo się starają zwłaszcza położne. Na do widzenia zarazili mnie GRONKOWCEM  jak i moją córeczkę. Zdecydowałam się na tą klinikę czytając większość pozytywnych opinie, jednak z doświadczenia widzę ze nie było warto.Jak ktoś za prawie 2 tyś chce dostać gronkowca gratis to proszę bardzo. Żal tylko córeczki ze tak się męczyła i płakała ale już wszystko idzie w dobrym kierunku.

#39 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 22:25

Mamusie napiszcie jaka jest teraz sytuacja w szpitalu. Co tam się dzieje? Znowu gronkowiec. ONAA jak rodzilas cc czy naturalnie?

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2016 - 21:14

Drogie Panie, pozwolę sobie opisać krótko nasz poród i pobyt na Parkowej. Poród zakończony przez CC.

- opieka nad żoną i małym ok
- warunki pobytu - bardzo dobre

- kompetencje, uprzejmość, pomocność położnej oraz ginekologów, anestezjologa i neonatologa - bardziej niż dobrze!

- pielęgniarki też fajne i pomocne, poza może jedną

- ogólne wrażenie z perspektywy mojej, czyli męża - przyzwoicie.

UWAGA ... tylko niestety już dobę po powrocie do domu - cały pozytywny efekt prysł, gdyż trafiliśmy do szpitala z GRONKOWCEM u maleństwa. To był najgorszy tydzień w naszym życiu.

Zastanawiam się, ile jeszcze osób w tym czasie miało podobną historię z Parkową...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych