Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:53

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:49

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:45

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:38

• Praca

~irena.nocon@wp.pl~ - wczoraj, 21:36

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

poród w klinice na Parkowej -opinie

poród CC cesarka klinika Parkowa

500 odpowiedzi w tym temacie

#1 emen

emen

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 12 styczeń 2015 - 15:52

Witam,

mam pytanie do mam które rodziły w klinice przy ulicy Parkowej w Białymstoku. Jakie wrażenie, zadowolenie z opieki? Polecacie to miejsce? Któraś miała tam cesarskie cięcie?

Pozdrawiam,

Asia.

#2 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2015 - 23:38

Witam,

mam pytanie do mam które rodziły w klinice przy ulicy Parkowej w Białymstoku. Jakie wrażenie, zadowolenie z opieki? Polecacie to miejsce? Któraś miała tam cesarskie cięcie?

Pozdrawiam,

Asia.

Poród jest miły i w dodatku z mężem jeśli ktoś lubi patrzeć na to...

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 05:54

Prosze przeniesc temat do rubryki "OSTRY DYZUR"
Kryptoreklama nie jest potrzebna w glownym watku!
Obroty spadaja?!

Użytkownik Fajko edytował ten post 13 styczeń 2015 - 07:48
Zgodnie z życzeniem.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 11:02

Poród jest miły i w dodatku z mężem jeśli ktoś lubi patrzeć na to...

a może coś bardziej konkretnego ja też jestem strasznie ciekawa jak to wygląda bo mam termin z 3 tygodnie i będę tam rodzić 

#5 ~zadowolona~

~zadowolona~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 10:27

Opieka bardzo dobra, wszystko podają. Co chwilę ktoś przychodzi i pyta o samopoczucie oraz czy coś potrzeba. Można wybierać czy się chcę mieć cesarkę czy poród naturalny. Beż żadnego ale dają znieczulenie. Jeśli poród zbyt długo trwa to zrobią cesarkę i nie trzeba się męczyć kilkadziesiąt godzin jak jak jakaś suka pod mostem. Przy porodzie może być osoba towarzysząca. Dzieci zaraz po porodzie są przez około godz w inkubatorze na wygrzanie. Pielęgniarki zabierają dzieci na noc, albo nawet zajmują się nimi podczas posiłków, żeby można było zjeść w spokoju. Zawsze i o wszystko można się zapytać i uzyskać konkretną odpowiedź bez oceniania. Pielęgniarki również przewijają i przebierają dzieci, kąpią na oczach mamy. Odwiedzać może każdy. Można się ubrać po porodzie normalnie w bieliźnie. Urodziłam tam dwójkę dzieci i jestem szczerze zadowolona. Polecam tę klinikę.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 11:12

Opieka bardzo dobra, wszystko podają. Co chwilę ktoś przychodzi i pyta o samopoczucie oraz czy coś potrzeba. Można wybierać czy się chcę mieć cesarkę czy poród naturalny. Beż żadnego ale dają znieczulenie. Jeśli poród zbyt długo trwa to zrobią cesarkę i nie trzeba się męczyć kilkadziesiąt godzin jak jak jakaś suka pod mostem. Przy porodzie może być osoba towarzysząca. Dzieci zaraz po porodzie są przez około godz w inkubatorze na wygrzanie. Pielęgniarki zabierają dzieci na noc, albo nawet zajmują się nimi podczas posiłków, żeby można było zjeść w spokoju. Zawsze i o wszystko można się zapytać i uzyskać konkretną odpowiedź bez oceniania. Pielęgniarki również przewijają i przebierają dzieci, kąpią na oczach mamy. Odwiedzać może każdy. Można się ubrać po porodzie normalnie w bieliźnie. Urodziłam tam dwójkę dzieci i jestem szczerze zadowolona. Polecam tę klinikę.

A rodziłąś naturalnie, czy przez cc? prowadzę ciążę u lekarza z tej kliniki i tez zastanawiam się nad porodem tam...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 13:43

A rodziłąś naturalnie, czy przez cc? prowadzę ciążę u lekarza z tej kliniki i tez zastanawiam się nad porodem tam...

Rodziłam naturalnie 2 razy a moja siostra miła tam 2 razy cesarkę. Jesteśmy bardzo zadowolone :) Bardzo!!!

#8 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 15:57

Nie polecam Parkowej - personel nieprzyjemny, włączając w to panie z recepcji, które jak mają gorszy dzień potrafią wyładować się na ciężarnej. Płatność w sumie nie wiadomo za co, jestem niezadowolona.

#9 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 13:01

Witam, jeżeli chodzi o poród, bardzo polecam prywatna klinike w białymstoku na parkowej Rodziłam tam w styczniu przez cesarskie cięcie i jestem bardzo zadowolona, lekarze bardzo sympatyczni, tak samo opieka, przemiła, wzorowa Pokoje poporodowe są jak w domu, dwuosobowe czyste, ładne, pięlęgniarki i lekarze nie odpuszczaja na krok, opiekują się w dzień i nocy, naprawde poczułam się tam bezpiecznie i komfortowo Koszt to 1800zł, ale warto Mam kilka znajomych które rodziły w suwałkach i z ich opowieści nie chciałabym sie tam znaleźć za żadne skarby, sa juz sporo czasu po porodzie, a traume przeżywaja do dziś Tylko parkowa, warto zaoszczędzić pieniądze i rodzić z godnością, w komfortowych warunkach jak człowiek i być traktowanycm z szacunkiem i zainteresowaniem Dodam, że nie trzeba mieć nic ze sobą, a na koniec odaja dużą wyprawkę dla dziecka Można też w każdej chwoli zqdzwonić do przemiłego pediatry i ginekologa Pozdrawiam Paulina

#10 ~kobita w dwupaku :)~

~kobita w dwupaku :)~
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 13:12

Ile kosztuje tam porod naturalny ? Szwy rozpuszczalne czy do zdjecia? Co wchodzi w sklad wyprawki? Z gory dziekuje za informacje. Pozdrawiam

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2015 - 07:42

Moja znajoma była w takiej ciąży, że od razu planowany był poród poprzez cesarskie cięcie.

Zasatanawiała się, gdzie rodzić, czy w szpitalu, czy w klinice na Parkowej.

Zanim podjęła decyzję zapytała, jak wygląda sprawa w przypadku, gdyby okazało się, że w czasie porodu lub zaraz po nim, z dzieckiem będzie coś nie tak lub z nią.

Usłyszała odpowiedź, że karetką dziecko lub ona będą przewiezieni do szpitala.

Wybrała szpital na Warszawskiej, żeby oszczędzić sobie i dziecku problemów.

Było to wiele lat temu.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2015 - 16:27

Dowiadywałam się i opieka poporodowa: 1000 zl po SN, 1800 zl po cesarskim cięciu.

#13 ~madloveangel~

~madloveangel~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2015 - 12:56

Czy w klinice na Parkowej mozna miec cesarke na zyczenie? Dzwonilam do nich I pani z recepcji powiedziala, ze nie ma u nich cesarskiego ciecia na zyczenie :/

#14 ~Było super~

~Było super~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2015 - 10:53

No więc ja miałam cesarkę na życzenie rok temu w lipcu ale o tym trzeba rozmawiać z ginekologiem. Jestem bardzo zadowolona z tej kliniki. Warunki mają nieziemskie, dziecko ma stałą opiekę i wszystko super.

#15 ~Aldona~

~Aldona~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2015 - 09:54

Ciąże prowadze na nfz a chciałabym rodzić prywatnie czy płacę 1000 zł za poród siłami natury czy są jeszcze jakies dodatkowe koszty?

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2015 - 10:27

Rodziłam tam i jestem zadowolona z opieki nad sobą, nad dzieckiem niekoniecznie.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2015 - 11:48

Ciąże prowadze na nfz a chciałabym rodzić prywatnie czy płacę 1000 zł za poród siłami natury czy są jeszcze jakies dodatkowe koszty?

Takich pytań nie zadaje się na forum tylko bezpośrednio w klinice.

#18 ~matka~

~matka~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 21:07

pierwsze dziecko rodziłam na Zamenhofa i byłam bardzo zadowolona ale różnica w cenie jest spora bo ok 1000zł dlatego tym razem zastanawiam się nad Parkową,

mam pytanie o przebieg porodu siłami natury: czy od razu dostaje się oksytocynę w kroplówce na przyśpieszenie porodu równolegle ze znieczuleniem, czy też czeka się aż akcja sama się "rozkręci" a rozwarcie postępuje samoistnie?

PS. i co z tym ich słynnym gronkowcem, już się uspokoiło?

#19 ~matka~

~matka~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 21:37

wychodzi się po 2 nocach czy po jednej? na stronie www napisane że po dobie??

#20 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 11:19

Wychodzi się po dwóch nocach.
Nawet jeśli ciążę prowadzi się na NFZ a chcesz rodzic na Parkowej, to nie ma problemu. I Rzeczywiście płaci się 1000zl za sn.
W skład wyprawki wchodzą ubrania w których wychodzi dziecko + wanienka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych