Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pomoc dla kotkowa.pl

57 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Joanna K.~

~Joanna K.~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2010 - 15:56

CYTAT(Bafomet @ 2.04.2010, 23:50:03) <{POST_SNAPBACK}>
Czekają kto pierwszy wyciągnie pomocna dłoń......
Prosisz o pomoc ...ale po za tym nic więcej. Gdzie darczyńcy mają się zgłaszać z darami?
Gdzie należy wpłacać datki , numer konta do wpłat?
I może trochę więcej. W jaki sposób pomagacie kociakom. Kto tym się zajmuje? Gdzie?

Zajrzałam do Wiki:
"Baphomet, Bafomet – antychrześcijańskie bóstwo (bożek), któremu cześć rzekomo oddawać mieli Templariusze w baphomeriach[1]."
a w awatarze masz jakąś małpę? powinien być kozioł. W pentagramie. Dalej w tekście okultyzm, magia, czary, złe moce - winszuję gustu.

Między nami - z powodu nicku lepiej omijać cię z daleka - kto wie, gdzie macki sięgają?! - co niniejszym czynię - bez pozdrowień

#42 Bafomet

Bafomet

VIP

• Zbanowani
  • 942 postów

Napisano 08 kwiecień 2010 - 18:04

CYTAT(Joanna K. @ 8.04.2010, 16:56:34) <{POST_SNAPBACK}>
Zajrzałam do Wiki:
"Baphomet, Bafomet – antychrześcijańskie bóstwo (bożek), któremu cześć rzekomo oddawać mieli Templariusze w baphomeriach[1]."
a w awatarze masz jakąś małpę? powinien być kozioł. W pentagramie. Dalej w tekście okultyzm, magia, czary, złe moce - winszuję gustu.

Między nami - z powodu nicku lepiej omijać cię z daleka - kto wie, gdzie macki sięgają?! - co niniejszym czynię - bez pozdrowień

marność nad marnościami.... pogratulować inwencji i dociekliwości. Wiki... stworzona dla pokolenia nieuków i dla wyprania mózgów. Na tym bazował ( na niewiedzy plebsu) król Filip Piękny dążą do unicestwienia Zakonu.

Odpowiedzią na Twoje zarzuty (okultyzm, magia, czary, złe moce) niech będzie poniższy tekst anonimowego autora z XIV w.
" Tak przeto Bóg, co wszystkich przewyższa,
Z wysokiego stanu ich zrzuca,
Rozbija ich jak dzban.
Tak uczynił z templariuszami,
Jak gdyby sprawili wiele zła,
Jak to wielu mówi.
Lecz ja nie wiem, czy mówią prawdę...
A wielu skazanych na ziemi Zostanie ukoronowanych w niebie.

Chcesz się dowiedzieć więcej o Bafomecie, to sięgnij do opracowań naukowych. Mogę polecić takich autorów jak:
Georges Bordonove- Życie codzienne Templariuszy
Paul Elliot- Bractw2a Wojownicze
Vittorangelo Croce-Tajemnice Templariuszy i upadek Królestwa Jerozolimy
Michael Walsh-Wojownicy Pana/University of London
Jack Tresidder-słownik symboli
... i wiele innych. Czy pogłębisz swą wiedzę... to już zależy od ciebie.
To lud z gminy , niewykształcony i otumaniony rzeczy których nie potrafił nazwać po imieniu, tłumaczył sobie magią , czarami.
Pan z Tobą zagubiona kobieto.

#43 ~DT~

~DT~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2010 - 21:29

CYTAT(Bafomet @ 8.04.2010, 16:26:02) <{POST_SNAPBACK}>
Witam!
Jeżeli po południu-to proszę podać konkretną godzinę.

Drogi Bafomecie,

niestety nie mogę tego uczynić, bo oprócz pracy mam jeszcze inne obowiązki (min. własnego futrzastego, którego trzeba nakarmić i tymczasy), tak więc nie podam konkretnej godziny.

pozdrawiam
Dom Tymczasowy

#44 Bafomet

Bafomet

VIP

• Zbanowani
  • 942 postów

Napisano 08 kwiecień 2010 - 22:13

CYTAT(DT @ 8.04.2010, 22:29:43) <{POST_SNAPBACK}>
Drogi Bafomecie,

niestety nie mogę tego uczynić, bo oprócz pracy mam jeszcze inne obowiązki (min. własnego futrzastego, którego trzeba nakarmić i tymczasy), tak więc nie podam konkretnej godziny.

pozdrawiam
Dom Tymczasowy

Wygląda na to ,że się narzucam.
Będziecie chciały pomocy dla kotów to proszę zadzwonić i ustalić termin odbioru karmy....numer telefonu jest ogólnodostępny.
Tyle w temacie.

#45 ~działacz K.K.~

~działacz K.K.~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2010 - 22:15

CYTAT(Joanna K. @ 8.04.2010, 16:56:34) <{POST_SNAPBACK}>
Zajrzałam do Wiki:

Tak!!!

I najlepiej spalmy go na stosie! Szatańskie nasienie!!!

ŻENADA droga Pani...

(nick sarkastycznie)

#46 ~DT~

~DT~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2010 - 22:45

CYTAT(Bafomet @ 8.04.2010, 23:13:56) <{POST_SNAPBACK}>
Będziecie chciały pomocy dla kotów to proszę zadzwonić i ustalić termin odbioru karmy....numer telefonu jest ogólnodostępny.
Tyle w temacie.

nie, nie narzuca się Pan. sęk w tym, że ja nie jestem zmotoryzowana, nie mam uprawnień do jeżdżenia autem i jestem zależna od innych.
i równie dobrze może Pan napisać do kotkowa (adres e-mail jest na stronie), to ktoś przyjedzie po karmę w dogodnym dla Pana terminie.

pozdrawiam
Dom Tymczasowy

#47 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2010 - 07:01

CYTAT(Bafomet @ 8.04.2010, 23:13:56) <{POST_SNAPBACK}>
Tyle w temacie.

Widzisz Bafomet tak to jest w naszym kraju! Dajesz to jeszcze wybrzydzają!
Ktoś tam napisał aby napisać do Kotkowa a przecież wątek założył również ktoś z tej organizacji, nie rozumiem!

Drogi DT do Wasilkowa jeździ bodajże autobus nr.100 i taką ilość karmy, którą Bafomet oferuje można spokojnie przywieść jako zakupy biggrin.gif

#48 ~DT~

~DT~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2010 - 08:26

CYTAT(gość @ 9.04.2010, 08:01:57) <{POST_SNAPBACK}>
Widzisz Bafomet tak to jest w naszym kraju! Dajesz to jeszcze wybrzydzają!
Ktoś tam napisał aby napisać do Kotkowa a przecież wątek założył również ktoś z tej organizacji, nie rozumiem!

Drogi DT do Wasilkowa jeździ bodajże autobus nr.100 i taką ilość karmy, którą Bafomet oferuje można spokojnie przywieść jako zakupy biggrin.gif

Drogi gościu,

nikt nie wybrzydza. co najwyżej Ty i to nie znając ani nas, ani tematu. ale do tego można było już się przyzwyczaić...
na stronie Kotkowo.pl jest napisane:
"O swoich zakupach możesz nas powiadomić:

* e-mailem na adres: ...
* korzystając z formularza na stronie KONTAKTAŻ
* dzwoniąc lub wysyłając sms-a na numer ...
Natychmiast po otrzymaniu wiadomości skontaktujemy się z Tobą i umówimy się na najdogodniejszy dla Ciebie termin, w którym przyjedziemy odebrać zakupioną karmę.

Teraz nigdzie nie musisz chodzić, nie musisz nikogo szukać
- to my przyjedziemy do Ciebie!

Pamiętaj, liczy się każda, nawet najmniejsza ilość! "
jak wół wink.gif

pozdrawiam
Dom Tymczasowy

#49 ~Joanna K.~

~Joanna K.~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2010 - 08:44

CYTAT(Bafomet @ 8.04.2010, 19:04:13) <{POST_SNAPBACK}>
marność nad marnościami.... pogratulować inwencji i dociekliwości. Wiki... stworzona dla pokolenia nieuków i dla wyprania mózgów. Na tym bazował ( na niewiedzy plebsu) król Filip Piękny dążą do unicestwienia Zakonu.

Odpowiedzią na Twoje zarzuty (okultyzm, magia, czary, złe moce) niech będzie poniższy tekst anonimowego autora z XIV w.
" Tak przeto Bóg, co wszystkich przewyższa,
Z wysokiego stanu ich zrzuca,
Rozbija ich jak dzban.
Tak uczynił z templariuszami,
Jak gdyby sprawili wiele zła,
Jak to wielu mówi.
Lecz ja nie wiem, czy mówią prawdę...
A wielu skazanych na ziemi Zostanie ukoronowanych w niebie.

Chcesz się dowiedzieć więcej o Bafomecie, to sięgnij do opracowań naukowych. Mogę polecić takich autorów jak:
Georges Bordonove- Życie codzienne Templariuszy
Paul Elliot- Bractw2a Wojownicze
Vittorangelo Croce-Tajemnice Templariuszy i upadek Królestwa Jerozolimy
Michael Walsh-Wojownicy Pana/University of London
Jack Tresidder-słownik symboli
... i wiele innych. Czy pogłębisz swą wiedzę... to już zależy od ciebie.
To lud z gminy , niewykształcony i otumaniony rzeczy których nie potrafił nazwać po imieniu, tłumaczył sobie magią , czarami.
Pan z Tobą zagubiona kobieto.

Mimo wszystko - dziękuję. Zagubienie mogę Tobie z dużym prawdopodobieństwem przypisać. Jeszcze cytat /nie z Wiki, zgadzam się, że prymitywna ale nie mam zamiaru poglębiać "wiedzy"o Bafomecie/:
"Kozioł-Bahomet, symbol rozpusty i zapowiedź nieszczęścia" http://www.focus.pl/.../dziwki-diabla/
miły panie, tak jak u Ciebie - zaczyna się opętanie.
Nie będziesz w stanie śledzić następstw, będą tylko objawy - po prostu szkoda Cię dla czczenia demonów.
Wiem, że zaprzeczysz, nie zgodzisz się itd ... może już jesteś za daleko?

#50 Bafomet

Bafomet

VIP

• Zbanowani
  • 942 postów

Napisano 09 kwiecień 2010 - 10:00

CYTAT(Joanna K. @ 9.04.2010, 09:44:34) <{POST_SNAPBACK}>
Mimo wszystko - dziękuję. Zagubienie mogę Tobie z dużym prawdopodobieństwem przypisać. Jeszcze cytat /nie z Wiki, zgadzam się, że prymitywna ale nie mam zamiaru poglębiać "wiedzy"o Bafomecie/:
"Kozioł-Bahomet, symbol rozpusty i zapowiedź nieszczęścia" http://www.focus.pl/.../dziwki-diabla/
miły panie, tak jak u Ciebie - zaczyna się opętanie.
Nie będziesz w stanie śledzić następstw, będą tylko objawy - po prostu szkoda Cię dla czczenia demonów.
Wiem, że zaprzeczysz, nie zgodzisz się itd ... może już jesteś za daleko?

Tak jak pisałem powyżej , celem jest szukanie prawdy do której dochodzimy sami . Opieranie się na osądach innych, traktowanie wpisów dla plebsu( bez obrazy) jako dogmat prowadzi nas do zatracenia własnej osobowości, to jest droga do donikąd. Sięgnij do źródeł jakim jest REGUŁA a następnie podejmuj dyskusję.
Tekst poniższy może naprowadzi twoja osobę gdzie szukać.... może.....

„Przeto zalecamy wam, którzyście dotąd wiedli żywot świeckich rycerzy, niepomni na Jezusa Chrystusa ,lecz działaliście jeno by zdobyć łaski wśród ludzi abyście poszli śladem tych, których Bóg wybawił z grzęzawiska zatraty i w swej błogiej litości nakazał bronić świętego Kościoła i abyście spiesznie do nich po kres swego żywota się przyłączyli .”

#51 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2010 - 11:10

CYTAT(DT @ 9.04.2010, 09:26:51) <{POST_SNAPBACK}>
Drogi gościu,

nikt nie wybrzydza. co najwyżej Ty i to nie znając ani nas, ani tematu. ale do tego można było już się przyzwyczaić...
na stronie Kotkowo.pl jest napisane:
"O swoich zakupach możesz nas powiadomić:

* e-mailem na adres: ...
* korzystając z formularza na stronie KONTAKTAŻ
* dzwoniąc lub wysyłając sms-a na numer ...
Natychmiast po otrzymaniu wiadomości skontaktujemy się z Tobą i umówimy się na najdogodniejszy dla Ciebie termin, w którym przyjedziemy odebrać zakupioną karmę.

Teraz nigdzie nie musisz chodzić, nie musisz nikogo szukać
- to my przyjedziemy do Ciebie!

Pamiętaj, liczy się każda, nawet najmniejsza ilość! "
jak wół wink.gif

pozdrawiam
Dom Tymczasowy

To dlaczego nie jedziesz po tę karmę??
Aha myślisz, że ktoś Ciebie wyręczy, wystarczy, że jesteś DT
ta karma będzie przecież prawdopodobnie i dla Ciebie.

Karma jest podana na tacy więc trzeba po nia pojechać, nie rozumiem dlaczego trzeba jeszcze pisać, że konieczne jest napisanie smsa czy maila. DT pisz śmiało, przekaż dalej biggrin.gif

#52 Basica

Basica

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 09 kwiecień 2010 - 16:00

CYTAT(gość @ 9.04.2010, 12:10:13) <{POST_SNAPBACK}>

Karma jest podana na tacy więc trzeba po nia pojechać, nie rozumiem dlaczego trzeba jeszcze pisać, że konieczne jest napisanie smsa czy maila. DT pisz śmiało, przekaż dalej biggrin.gif

najprościej jest siąść z boku i ponaglać innych, dlaczego nie zalogujesz się i nie podpiszesz pod swoimi bzdurnymi pogladami, czyżbyś się ich wstydził, a jeżeli sie wstydzisz to po co je głosisz? szukasz poklasku, swoich 5 minut zaistnienia w necie? już zaistniałeś, przebrzmiałeś jak niemodna piosenka...i co teraz? popisz jeszcze troche bzdur, trochę ponapuszczaj ludzi na siebie, zrób następną awanturę, wzbudź falę nienawiści do ludzi chcących cos zrobić dla innych...i co dalej? nie wiem jak możesz spokojnie zasypiać wiedząc, że tak naprawdę w tym dniu nic dobrego nie zrobiłeś...miarą człowieka jest to, ile z siebie daje innym...a Ty co i komu dałeś? weź się w końcu przestań dołować, zburz swoje niziutkie poczucie własnej wartości i zacznij coś robić pożytecznego, całego świata nie zmienisz, ale dla tej jednostki, której pomożesz zmieni sie cały swiat...czy jesteś aż tak zapatrzony w siebie, że tego nie widzisz?

już na pierwszej stronie zaoferowałam, że przyjadę do pana B. po karmę...ale nie jestem widać dość medialna, a może jestem transparentna i moich postów nie widać....nie zauważyłam do tej pory żadnego odzewu ze strony panaB. osoby Waszego pkroju panowie, nie mający nic ważnego do powiedzenia, nie powinni sie w ogóle wypowiadać...lepiej niektóre przemyslenia pozostawić sobie.

a po karmę przyjadę osobiście, pomimo natłoku zajęć, jeżeli tylko jest to nadal aktualne...i przekażę KOTKOWU, ale chyba ta propozycja była tylko czystą ściemą, aby skłócić czytajacych to forum, pustą propozycją....
a może się mylę panie B. ?

#53 Bafomet

Bafomet

VIP

• Zbanowani
  • 942 postów

Napisano 09 kwiecień 2010 - 18:16

a po karmę przyjadę osobiście, pomimo natłoku zajęć, jeżeli tylko jest to nadal aktualne...i przekażę KOTKOWU, ale chyba ta propozycja była tylko czystą ściemą, aby skłócić czytajacych to forum, pustą propozycją....
[/quote]

Czytaj dokładnie wszystkie posty a nie tylko swoje.
Wyraźnie napisałem ,że czekam na telefon w sprawie odbioru karmy.
Wyraźnie też napisałem ,że temat dla mnie jest zakończony.
To co piszesz-cytat "ale chyba ta propozycja była tylko czystą ściemą" wystawia świadectwo Twojej osobie.
Za ten czas co poświęciłaś na wypisywanie zupełnie nieistotnych dyrdymałów, to nie tylko byś zdążyła ustalić termin odbioru karmy ale z buta przyjść po nią.
Tak jak pisałem wcześniej, powtórzę się po raz kolejny. Pokarm dla kotów czeka !!!!!.
Jeżeli nie zostanie odebrany do wtorku 13 kwietnia 2010 r. zostanie zwrócony do sprzedawcy.
Temat dla mnie zakończony.
Mam ważniejsze sprawy- jak chociażby wyjaśnienie "opieki" pewnych Pań nad nowofundlandem. Do tego tematu teraz powrócimy.

#54 Bafomet

Bafomet

VIP

• Zbanowani
  • 942 postów

Napisano 09 kwiecień 2010 - 20:03

Sprawa zakończona. Osoba z Kotkowa skontaktowała się ze mną i ustaliliśmy termin odbioru karmy.
Jak to mówił eks premier Miller ... nie ważne jak kto zaczyna , ważne jak kończy...
I najważniejsze ,że z pożytkiem dla kotów...

#55 Basica

Basica

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 09 kwiecień 2010 - 21:13

CYTAT(Bafomet @ 9.04.2010, 19:16:35) <{POST_SNAPBACK}>

Czytaj dokładnie wszystkie posty a nie tylko swoje.
Wyraźnie napisałem ,że czekam na telefon w sprawie odbioru karmy.
Wyraźnie też napisałem ,że temat dla mnie jest zakończony.
To co piszesz-cytat "ale chyba ta propozycja była tylko czystą ściemą" wystawia świadectwo Twojej osobie.
Za ten czas co poświęciłaś na wypisywanie zupełnie nieistotnych dyrdymałów, to nie tylko byś zdążyła ustalić termin odbioru karmy ale z buta przyjść po nią.
Tak jak pisałem wcześniej, powtórzę się po raz kolejny. Pokarm dla kotów czeka !!!!!.
Jeżeli nie zostanie odebrany do wtorku 13 kwietnia 2010 r. zostanie zwrócony do sprzedawcy.
Temat dla mnie zakończony.
Mam ważniejsze sprawy- jak chociażby wyjaśnienie "opieki" pewnych Pań nad nowofundlandem. Do tego tematu teraz powrócimy.

CYTAT(Bafomet @ 9.04.2010, 21:03:32) <{POST_SNAPBACK}>
Sprawa zakończona. Osoba z Kotkowa skontaktowała się ze mną i ustaliliśmy termin odbioru karmy.
Jak to mówił eks premier Miller ... nie ważne jak kto zaczyna , ważne jak kończy...
I najważniejsze ,że z pożytkiem dla kotów...

Wielce Szanowny Panie B. zapewne oczekuje Pan na to co odpiszę...a mnie sie normalnie niedobrze robi jak czytam pańskie posty, sprawa KOTKOWA jest zakończona wiec uda sie Pan na kolejny temat siać zamęt i podburzać ludzi? Żałosny Pan jesteś z pańskimi poglądami, a może to nie Pana poglądy, tylko słyszy Pan głosy podpowiadajace Panu te wszystkie głupoty? nie trzeba sie wstydzić - to się leczy, obecnie medycyna potrafi zrobić cuda...

CYTAT

proszę o zinterpretowanie tej wypowiedzi, chociaż od dłuższego juz czasu potrafie czytać teksty ze zrozumieniem, nie moge doczytać sie w Pańskich słowach jakie jest to świadectwo, uważam, że to co napisałam jest istotne, może nie dla Pana, jest Pan tak zapatrzony we własną osobę, że nie widzi Pan nic wokół siebie.... może i wypisuję "dyrdymały", jak raczył Pan to ująć, jednakże nie oczerniam nimi nikogo i nie szkaluję, nie staram sie wyrobić innym paskudnej opinii, mnie w odróżnieniu od Pana nie bawią takie gierki... ja też uważam sprawę za zakończoną, żegnam się z Panem, drogi Panie, prosząc o podpisanie następnych tekstów imieniem i nazwiskiem, pod pseudonimem każdy może takie bzdury wypisywać jak Pan, Szanowny Panie Kuleszo, wbrew sądom niektórych ludzi internet wcale nie jest tak anonimowy jak sie to niektórym wydaje.

#56 ~DT~

~DT~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2010 - 12:55

CYTAT(gość @ 9.04.2010, 12:10:13) <{POST_SNAPBACK}>

Drogi gościu,
karmę (i nie tylko karmę) tymczasom kupuję za swoje pieniążki i tobie nic do tego. j
jeśli nie zrozumiałeś mojego posta, to jest mi przykro, że dorosły człowiek nie potrafi czytać ze zrozumieniem...

pozdrawiam
Dom Tymczasowy

#57 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 07:33

Koty z Kotkowa serdecznie dziękują za przekazaną karmę biggrin.gif

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 16:34

Bardzo się cieszę,że ktoś pomógł koteczkom