Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pomoc dla kotkowa.pl

57 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~~kasia~~

~~kasia~~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2010 - 16:20

CYTAT(Gość @ 6.04.2010, 08:09:45) <{POST_SNAPBACK}>
Niestety, muszę się zgodzić z Twoją opinią.

A nawoływanie do wpłacania pieniędzy są delikatnie mówiąc dziwne.
Zwłaszcza, że z tą pomocą Kotkowa różnie bywa.
Skąd wiesz, prosiłeś (aś)? Jak do tej pory słyszałam o nich same pozytywy. Ale warto poznać inne zdanie.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2010 - 19:38

A nawoływanie do wpłacania pieniędzy są delikatnie mówiąc dziwne.
Zwłaszcza, że z tą pomocą Kotkowa różnie bywa.
[/quote]

Ludzie o co chodzi? Ja tylko pomysł rzuciłam,żeby każdy wpłacił po 1 zł lub 5 zł można by było więcej zrobić dobrego na rzecz kotów nikt nie każe tego robić!!!! To tylko POMYSŁ

Mozna kupić puszkę karmy lub paczkę suchego można dużo rzeczy zrobić małym kosztem i wysiłkiem każdy jeśli da trochę od siebie to w sumie będzie dużo ogółem smile.gif

Pozdrawiam

#23 ~DT~

~DT~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2010 - 20:08

CYTAT(Bafomet @ 3.04.2010, 21:56:42) <{POST_SNAPBACK}>
Zaoferowałem pomoc.
Nie krytykowałem tylko wyraziłem swoje zdanie.

Nie napisz ... źle.
Napisz... też niedobrze...
Bądź tu mądry jak wszystkim dogodzić.

Drogi Bafomecie,

wybacz jeśli Cię uraziłam, ale odebrałam to jako krytykę. kotki w dt przebywają w naszych prywatnych domach, nie są zamknięte gdzieś na strychach, więc nie dziw się, że nie widać ich tak łatwo wink.gif
dużo cierpliwości i miłości wkładamy w udomowienie tych kotków, bo nie raz trafiają do nas dzikuski. i wierz mi, to kawał ciężkiej roboty.

napisałeś, że zaoferowałeś pomoc... jaką?? kiedy?? w jakiej kwestii?? dostarczyłeś karmę dla tych wszystkich kotków potrzebujących pomocy??? a może woziłeś po lecznicach lub chciałeś opłacić jakiś zabieg??? tak pytam, bo chore kotki często do nas trafiają i trzeba je leczyć...

pozdrawiam
Dom Tymczasowy

#24 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2010 - 22:07

CYTAT(Gość @ 2.04.2010, 21:39:01) <{POST_SNAPBACK}>
60 odsłon i nikt nie ma nic do powiedzenia w tym temacie sad.gif
kotkowo.pl
podziwiam Was za dobroć i serce okazywane biedulom smile.gif jesteście ANIOŁAMI smile.gif

Ktoś zapytał o pomoc kotkom i ok, ale twój ironiczny wpis to już przesada. Kto zechce ten pomoże. Behemot napisał co myśli i co chce wiedzieć. Co w tym złego. I już ataki. Może chciał dać kotom milion $ ale chce wiedzieć jak będą wydane. Chcecie pomocy w ciemno? Wydaje się wam, że robicie coś nadzwyczajnego a cała reszta ludzkości to zwykłe szuje. Róbcie tak dalej.

#25 ~Paweł R.~

~Paweł R.~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2010 - 23:04

Jest mi wstyd, i złość mnie bierze... w tym mieście nie można wyjść z pomysłem, z inicjatywą, zrobić czegoś, zaproponować... zawsze jest krytyka, gorzkie słowa. Wszystko jest złe, niedobre, ze złych pobudek.

Kilka postów dalej pewnie ktoś napisze że kotkowo uśmierca koty, a kasę biorą dla siebie.

Bardzo chciałem założyć DT u siebie, ale niestety nasze koty ciężko znoszą obcych (ostatnia pomoc bezdomniakom skończyła się dwiema seriami u weta naszej kotki).

Jeśli nie 1zł, jeśli nie puszka karmy - to napiszcie jakie macie pomysły na pomoc zwierzętomsmile.gif bądźmy konstruktywni, a nie zrzędzący, zgryźliwi i stetryczali;)

1 Pomysł:

Widząc jakiegoś zwierzaka, nie ganiać go, tylko pomóc w zimę, dać pić, jeść, skontaktować się z kimś z kotkowa i zapytać co z tym fantem zrobićsmile.gif - np wysterylizować. (w miarę możliwości oczywiście)

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 06:03

CYTAT(Paweł R. @ 7.04.2010, 00:04:05) <{POST_SNAPBACK}>
Jest mi wstyd, i złość mnie bierze... w tym mieście nie można wyjść z pomysłem, z inicjatywą, zrobić czegoś, zaproponować... zawsze jest krytyka, gorzkie słowa. Wszystko jest złe, niedobre, ze złych pobudek.

Kilka postów dalej pewnie ktoś napisze że kotkowo uśmierca koty, a kasę biorą dla siebie.

Bardzo chciałem założyć DT u siebie, ale niestety nasze koty ciężko znoszą obcych (ostatnia pomoc bezdomniakom skończyła się dwiema seriami u weta naszej kotki).

Jeśli nie 1zł, jeśli nie puszka karmy - to napiszcie jakie macie pomysły na pomoc zwierzętomsmile.gif bądźmy konstruktywni, a nie zrzędzący, zgryźliwi i stetryczali;)

1 Pomysł:

Widząc jakiegoś zwierzaka, nie ganiać go, tylko pomóc w zimę, dać pić, jeść, skontaktować się z kimś z kotkowa i zapytać co z tym fantem zrobićsmile.gif - np wysterylizować. (w miarę możliwości oczywiście)

Zaczynając ten wątek myślałam właśnie o takich ludziach jak Ty smile.gif
Pomysł fajny smile.gif

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 07:49

CYTAT(GOŚĆ @ 6.04.2010, 23:07:38) <{POST_SNAPBACK}>
Ktoś zapytał o pomoc kotkom i ok, ale twój ironiczny wpis to już przesada. Kto zechce ten pomoże. Behemot napisał co myśli i co chce wiedzieć. Co w tym złego. I już ataki. Może chciał dać kotom milion $ ale chce wiedzieć jak będą wydane. Chcecie pomocy w ciemno? Wydaje się wam, że robicie coś nadzwyczajnego a cała reszta ludzkości to zwykłe szuje. Róbcie tak dalej.

Niestety, znów muszę się zgodzić.
Inicjatywa chwalebna, ale spósób jej realizacji pozostawia wiele do życzenia.

#28 ~Paweł R.~

~Paweł R.~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 09:07

CYTAT(Gość @ 7.04.2010, 08:49:04) <{POST_SNAPBACK}>
Niestety, znów muszę się zgodzić.
Inicjatywa chwalebna, ale spósób jej realizacji pozostawia wiele do życzenia.

To zaproponuj lepszy... Twoje słowa nie dały w tej chwili nic dobrego zwierzętom.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 12:28

CYTAT(Paweł R. @ 7.04.2010, 10:07:30) <{POST_SNAPBACK}>
To zaproponuj lepszy... Twoje słowa nie dały w tej chwili nic dobrego zwierzętom.

A Twoje dały? Bo jakoś nie widać za bardzo.

Pytasz o pomysł - przede wszystkim solidarne działanie.
Bez wywyższania się i mądrzenia. I ciągłego chwalenia się na lewo i prawo.
Wtedy zdziała się wiele, nawet niewielkim nakładem.
A może to naiwność, może się mylę?

#30 Bafomet

Bafomet

VIP

• Zbanowani
  • 942 postów

Napisano 07 kwiecień 2010 - 17:12

Gdybyś dokładnie czytała temat, to byś zwróciła uwagę i na ten wpis.

CYTAT(Bafomet @ 3.04.2010, 08:11:51) <{POST_SNAPBACK}>
źle mnie zinterpretowałaś... a burze są ... jak to na wiosnę.
Wpadnij 12 kwietnia w godzinach rannych , to coś podrzucimy kociakom. Kontakt z Kamilą. wink.gif

napisałeś, że zaoferowałeś pomoc... jaką?? kiedy?? w jakiej kwestii?? dostarczyłeś karmę dla tych wszystkich kotków potrzebujących pomocy??? a może woziłeś po lecznicach lub chciałeś opłacić jakiś zabieg??? tak pytam, bo chore kotki często do nas trafiają i trzeba je leczyć...

Pomoc nadal aktualna.
Daję 10 kg karmy suchej i 5 kg w puszkach po 25 dkg.- oczywiście karma dla kotów
Proszę przyjechać po karmę do godziny 12 w poniedziałek 12 kwietnia 2010 r.-http://kala.org.pl/index.html
-Heat Honcho-

Kto da więcej?

#31 Bafomet

Bafomet

VIP

• Zbanowani
  • 942 postów

Napisano 07 kwiecień 2010 - 17:23

dużo cierpliwości i miłości wkładamy w udomowienie tych kotków, bo nie raz trafiają do nas dzikuski. i wierz mi, to kawał ciężkiej roboty.

Wierzę!
A ty wyobraź sobie udomowianie szczeniaków psów -dzikich, które przyszły na świat w lesie, w polu. I od chwili kiedy otworzyły oczy , przez dwa, trzy miesiące nie widziały człowieka.
A co powiesz o psie który od chwili przyjścia na świat -przez okres 7 miesięcy przebywał w zamkniętym pomieszczeniu, nie widząc co to słońce , czysta woda- dzisiaj odniosłem sukces - pies pomachał ogonem na mój widok i wyszedł z kojca.
Albo o psie który został pozbawiony przez właściciela jednego oka-wyłupienie- gdyż podobno "krzywo" patrzył na swego pana? Pies czeka na decyzję Sądu o odebranie praw własności dla właściciela.
Takich i podobnych przypadków są dziesiątki i nie zmienimy tego świata zwierząt na lepsze dopóki ludzie się nie zmienią.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 17:39

I znowu tylko słowne przepychanki blink.gif
Kotkom, którym podobno Kotkowo chce pomagać, z całą pewnością to pomoże, oj pomoże sad.gif

#33 Bafomet

Bafomet

VIP

• Zbanowani
  • 942 postów

Napisano 07 kwiecień 2010 - 17:50

CYTAT(Gość @ 7.04.2010, 18:39:46) <{POST_SNAPBACK}>
I znowu tylko słowne przepychanki blink.gif
Kotkom, którym podobno Kotkowo chce pomagać, z całą pewnością to pomoże, oj pomoże sad.gif

Nie mąć, a czytaj.
Nie ma przepychanek a realna pomoc. Co Ty zaoferujesz?

#34 monia3a

monia3a

użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 07 kwiecień 2010 - 21:04

CYTAT(gość @ 5.04.2010, 00:26:19) <{POST_SNAPBACK}>
Pewnie dlatego moniu że ty tu wchodzisz i mącisz jak wszędzie

Ty to chyba masz obsesję na moim punkcie tongue.gif gdzie ktoś coś napisze to Ty węszysz, że to ja, echhh

#35 Basica

Basica

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 07 kwiecień 2010 - 21:07

CYTAT(Bafomet @ 7.04.2010, 18:12:48) <{POST_SNAPBACK}>

Pomoc nadal aktualna.
Daję 10 kg karmy suchej i 5 kg w puszkach po 25 dkg.- oczywiście karma dla kotów
Proszę przyjechać po karmę do godziny 12 w poniedziałek 12 kwietnia 2010 r.-http://kala.org.pl/index.html
-Heat Honcho-

Kto da więcej?

nie ma problemu...ja odbiorę tę karmę i przekażę ją kotkowu...niech choć raz na Waszych przepychankach słownych skorzystają koty.

#36 ~DT~

~DT~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2010 - 09:22

CYTAT(Bafomet @ 7.04.2010, 18:12:48) <{POST_SNAPBACK}>

Pomoc nadal aktualna.
-Heat Honcho-

Kto da więcej?

Drogi Bafomecie,

to teraz będziemy się licytowali, kto , jak i za ile pomaga????? tak nie zamierzam się bawić, bo już dawno wyrosłam z wieku dziecięcego.
chwała Ci jeśli pomagasz zwierzętom, ale i chwała wszystkim ludziom z kotkowa i TOZ-u - bo oni też pomagają. powiem nawet, że baaaardzo dużo dobrego robią.

a jeśli przyjadę po karmę po południu, to już pomoc będzie nieaktualna??? pracuję w godzinach porannych i nie mam jak...

pozdrawiam
Dom Tymczasowy

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2010 - 09:55

CYTAT(Bafomet @ 7.04.2010, 18:50:42) <{POST_SNAPBACK}>
Nie mąć, a czytaj.
Nie ma przepychanek a realna pomoc. Co Ty zaoferujesz?

Pomoc? Jaka pomoc? Odławianie zwierząt w celu usypiania?
Gratuluję w takim razie działalności.
Widzę, że wszystkie organizacje zwierzęce w naszym mieście są do bani.

Oj, biedne te futrzaki, bardzo biedne sad.gif

A te zachwyty nad sami sobą, ile to robicie, jak prężnie działacie - naprawdę dobry żart blink.gif

#38 ~~Basica~~

~~Basica~~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2010 - 11:45

CYTAT(Gość @ 8.04.2010, 10:55:57) <{POST_SNAPBACK}>
Pomoc? Jaka pomoc? Odławianie zwierząt w celu usypiania?
Gratuluję w takim razie działalności.
Widzę, że wszystkie organizacje zwierzęce w naszym mieście są do bani.

Oj, biedne te futrzaki, bardzo biedne sad.gif

A te zachwyty nad sami sobą, ile to robicie, jak prężnie działacie - naprawdę dobry żart blink.gif

pokaż mi choć jednego odłowionego zwierzaka uśpionego bez ważnych wskazań zdrowotnych...pisać tu głupoty potrafi każdy, na chwilę obecną piszesz pomówienie nie poparte dowodami, oczywiście, że biedne te zwierzaki w naszym mieście, jeżeli pomoc Twoja polega wyłącznie na oczernianiu ludzi, którzy tak naprawdę kosztem swojego wolnego czasu a często i pieniedzy własnych, staraja się pomagać zwierzaczkom....ja wychowałam na własny koszt i wyadoptowałam w ciągu roku kilkanaście kotów, mam to potwierdzone umowami adopcyjnymi i przyjacielskimi stosunkami z wieloma domami, do których trafiły "moje" kocięta, a jakimi wynikami Ty możesz się pochwalić? Pisać anonimowo i anonimowo oczerniać może każdy....jeżeli tak mocno pomagasz zaloguj sie następnym razem to podyskutujemy, z anonimami nie mam zamiaru dyskutować, nie mam przyjemności dyskutować z kimś, kto nie bierze odpowiedzialności za własne słowa.

Barbara Fiedorowicz Skarbnik Zarządu TOZ w Polsce Oddziału w Białymstoku

#39 ~~Basica~~

~~Basica~~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2010 - 11:48

jak każdy może zobaczyć podpisałam swój post imieniem i nazwiskiem, nie wstydzę się bowiem swoich poglądów...mam nadzieję, że wszyscy następni tu piszący bedą mieli tyle odwagi cywilnej by sie podpisać. B.F.

#40 Bafomet

Bafomet

VIP

• Zbanowani
  • 942 postów

Napisano 08 kwiecień 2010 - 15:26

CYTAT(DT @ 8.04.2010, 10:22:59) <{POST_SNAPBACK}>
Drogi Bafomecie,

to teraz będziemy się licytowali, kto , jak i za ile pomaga????? tak nie zamierzam się bawić, bo już dawno wyrosłam z wieku dziecięcego.
chwała Ci jeśli pomagasz zwierzętom, ale i chwała wszystkim ludziom z kotkowa i TOZ-u - bo oni też pomagają. powiem nawet, że baaaardzo dużo dobrego robią.

a jeśli przyjadę po karmę po południu, to już pomoc będzie nieaktualna??? pracuję w godzinach porannych i nie mam jak...

pozdrawiam
Dom Tymczasowy

Witam!
Jeżeli po południu-to proszę podać konkretną godzinę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych