Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pomnik Papieża Polaka Jana Pawła II

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 19:53

Co myślicie o pomniku Karola Wojtyły stojącym przy Bazylice? Dla mnie on sie nawet podoba tylko trochę wstyd, że za drzewkami są jakieś sklepy.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 20:31

Co myślicie o pomniku Karola Wojtyły stojącym przy Bazylice? Dla mnie on sie nawet podoba tylko trochę wstyd, że za drzewkami są jakieś sklepy.

Pozostaje ci albo przenieśc pomnik z bazylika albo wykupić i pozamykać sklepy.

#3 ~nie będzie niczego~

~nie będzie niczego~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 06:36

tak usuńmy sklepy, pogońmy przedsiębiorce bo szpeci.
komentarz człowieka o ilorazie 0.0

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 12:19

tak usuńmy sklepy, pogońmy przedsiębiorce bo szpeci.
komentarz człowieka o ilorazie 0.0

Sam jesteś ilorazem. Papieżowi należy się szacunek bo obalił komunę i to dzięki niemu masz komputer.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 12:22

Usunąć należy ten pomnik, jeśli rzeczywiście chronił pedofili, bo o tym mówi się coraz częściej.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 16:17

Kto o tym mówi, co za brednie

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 03:35

Kto o tym mówi, co za brednie

Poszukaj se w internecie ciemniaku.

#8 ~gośśść~

~gośśść~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 05:45

Sam jesteś ilorazem. Papieżowi należy się szacunek bo obalił komunę i to dzięki niemu masz komputer.

A co Papież powiedział?
"Nie stawiajcie mi pomników" jego słowa. A co się dzieje nikt woli takiego Polaka uszanować nie może.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 06:34

A co Papież powiedział?
"Nie stawiajcie mi pomników" jego słowa. A co się dzieje nikt woli takiego Polaka uszanować nie może.

Szmato nie wycieraj se mordy Papieżem. On nigdy czegoś takiego nie powiedział a na dodatek w czasach komuny na złość SBkom lecąc z Watykanu przywiózł Polakom swój pierwszy pomnik!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 10:07

Szmato nie wycieraj se mordy Papieżem. On nigdy czegoś takiego nie powiedział a na dodatek w czasach komuny na złość SBkom lecąc z Watykanu przywiózł Polakom swój pierwszy pomnik!

Bekniesz za tą szmatę. Przysięgam. Mam dużo czasu i pieniędzy. Mogę ciągać się po sądach. Nie jesteś anonimowy. Do zobaczenia niedługo.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 09:57

Bekniesz za tą szmatę. Przysięgam. Mam dużo czasu i pieniędzy. Mogę ciągać się po sądach. Nie jesteś anonimowy. Do zobaczenia niedługo.

Od obrażania do straszenia ?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 10:14

Od obrażania do straszenia ?

Nikt nikogo nie straszy, a informuje. Nikomu nic złego się nie stanie.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 20:47

Lewosławni nie mogą pogodzić się z tym, że w czasach komuny to nasz Papież obalił związek sowiecki. Wojtyła walczył jak lew o wolność, własność, sprawiedliwość a Sawa tylko klepał donosy na kolegów.

#14 ~prawda~

~prawda~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 17:11

balwochwalcy stawiacie pomniki i sie do nich modlicie to jest grzech lamiecie pierwsze przykazanie

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 18:14

balwochwalcy stawiacie pomniki i sie do nich modlicie to jest grzech lamiecie pierwsze przykazanie

Nikt się nie modli do Pomnika tylko przez Pomnik do Duszy Jana Pawła II i o Jego wstawiennictwo u Boga.

#16 ~prawda~

~prawda~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 17:12

co ty pleciesz czlowieku tylko w jezusie chrystusie jest zbawienie i tylko on moze sie za nas wstawic jako nasz zbawiciel a nie jakis papiez ktorego ludzie zrobili swietym 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 19:52

co ty pleciesz czlowieku tylko w jezusie chrystusie jest zbawienie i tylko on moze sie za nas wstawic jako nasz zbawiciel a nie jakis papiez ktorego ludzie zrobili swietym 

Jezus pisze się z dużych liter ty ruski trollu. Wracaj słuchać TW Jurka.

#18 ~prawda~

~prawda~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 16:29

Jezus pisze się z dużych liter ty ruski trollu. Wracaj słuchać TW Jurka.

taki z ciebie katolik przed pomnikiem swiety jestes taki sam balwan jak te pomniki

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 18:28

taki z ciebie katolik przed pomnikiem swiety jestes taki sam balwan jak te pomniki

Odezwał się światyj co nowy rok świętuje w połowie stycznia.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 15:02

Lewosławni nie mogą pogodzić się z tym, że w czasach komuny to nasz Papież obalił związek sowiecki. Wojtyła walczył jak lew o wolność, własność, sprawiedliwość a Sawa tylko klepał donosy na kolegów.

Papież komunizmu nie obalił. Komunizm obaliła ekonomia, System gospodarczy w ZSRR i w demoludach okazał się mniej wydolny od wolnorynkowego. Gdyby w ZSRR i w PRL żyło się lepiej niż na Zachodzie nie byłoby Solidarności i papież też nic by nie zdziałał.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych