Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

133 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~JarekMaKota~

~JarekMaKota~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 20:54

Nasze miasto jest takie ponure. Jestem za pomnikiem, jeżeli będzie taki, jak ten ostatni na Dzierżyńskiego w Warszawie i najlepiej postawić go przed katedrą. Wszyscy będziemy mogli się pośmiać.

#122 ~kot Jarosława ma was w d..~

~kot Jarosława ma was w d..~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2016 - 11:03

Nasze miasto jest takie ponure. Jestem za pomnikiem, jeżeli będzie taki, jak ten ostatni na Dzierżyńskiego w Warszawie i najlepiej postawić go przed katedrą. Wszyscy będziemy mogli się pośmiać.

Wszyscy potomkowie UBeków bedą płakąc a nie się smiać jak ich dziadkom emerytury upier. ą  :)  :)  :)

#123 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2016 - 10:16

Wszyscy potomkowie UBeków bedą płakąc a nie się smiać jak ich dziadkom emerytury upier. ą  :)  :)  :)

Nic nie upierd.......

Spokojnie synku. Członkowie PiS nie pozwolą sobie na obniżenie wielkości ich przyszłych emerytur. Lata przepracowane przed 1989 rokiem są normalnie wliczane do przepracowanego czasu. To samo dotyczy PO , PSL .... i innej hołoty dla niepoznaki nazywanej "politykami" zamiast zwyczajnie złodziejami , co byłoby bardziej adekwatną nazwą wziąwszy pod uwagę charakter ich działalności.

#124 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 14:38

Tylko pomnik lub tablica? A może by tak obowiązkowe portrety w każdej szkole i urzędzie?

znowu znawca osobowości - hau hau 

#125 ~mietek~

~mietek~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 08:46

Gdyby sprawa dotyczyla budowy pomnika Lenina....to jestem pewien ze na Podlasiu by bylo 100% poparcia... bo wiekszosc to postkomuchy albo symatyzujacy ze Wschodem.....

#126 ~XYZ~

~XYZ~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 09:14

Niech postawią ten pomnik, a na dole umieszczą cytat: "Spieprzaj dziadu"

#127 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 09:44

Niech postawią ten pomnik, a na dole umieszczą cytat: "Spieprzaj dziadu"

i to duzymi i zloconymi literami !

#128 ~papuas~

~papuas~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 12:18

Gdyby sprawa dotyczyla budowy pomnika Lenina....to jestem pewien ze na Podlasiu by bylo 100% poparcia... bo wiekszosc to postkomuchy albo symatyzujacy ze Wschodem.....

Postawili by nawet pomnik szatana aby nie katolika .y

#129 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 18:05

A co on takiego zrobił dla  podlasia,że trzeba Mu pomnik stawiać.Pięniądze z inwestycji przeznaczcie na inne bardziej szczytne cele.

#130 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 21:53

Tak trzymaj i nie popuszczaj. Komuchy to zło wcielone i uosobienie szatana ze wschodu.

#131 ~Franek~

~Franek~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 23:26

Nie jestem z Podlasia ale to wspaniały region Polski. Dla mnie to centrum Polski. Tej dawnej.

Ale nie o tym.

Za dużo już tych pomników i nazw ulic L.K. To żenujące.

Dla mnie L.K. to zdrajca, który podpisał traktat zrzeczenia się suwerenności, czyli traktat lizboński.

Myślę, że pan Stanisław Michalkiewicz miał rację, że ambicją J.K. jest stworzenie nowej religii, religii czczenia L.K.

Co to za prezydent Polski, który świętuje chanuka w Pałacu Prezydenckim. Czy to jakieś nowe święto narodowe? (Faktem jest, że nie tylko on, bo i Kwaśniewski, Komorowski jak i Duda - ten Plastuś, który mnie oszukał; dałem się zwieść ale nie było wyboru).

Dla równowagi może Ramadan albo święta protestanckie w Pałacu? (Protestantów chyba jest więcej niż Żydów? Może się mylę.)

#132 ~biały~

~biały~
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 06:32

Nie jestem z Podlasia ale to wspaniały region Polski. Dla mnie to centrum Polski. Tej dawnej.

Ale nie o tym.

Za dużo już tych pomników i nazw ulic L.K. To żenujące.

Dla mnie L.K. to zdrajca, który podpisał traktat zrzeczenia się suwerenności, czyli traktat lizboński.

Myślę, że pan Stanisław Michalkiewicz miał rację, że ambicją J.K. jest stworzenie nowej religii, religii czczenia L.K.

Co to za prezydent Polski, który świętuje chanuka w Pałacu Prezydenckim. Czy to jakieś nowe święto narodowe? (Faktem jest, że nie tylko on, bo i Kwaśniewski, Komorowski jak i Duda - ten Plastuś, który mnie oszukał; dałem się zwieść ale nie było wyboru).

Dla równowagi może Ramadan albo święta protestanckie w Pałacu? (Protestantów chyba jest więcej niż Żydów? Może się mylę.)

Nie lubisz SP. Lecha Kaczyńskiego Prezydenta Rzeczpospolitej Polski, to nie wplacaj na budowę pomnika.

#133 ~czarny~

~czarny~
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 08:03

Nie lubisz SP. Lecha Kaczyńskiego Prezydenta Rzeczpospolitej Polski, to nie wplacaj na budowę pomnika.

nie lubię,nienawidzę i nie życzę żadnych pomników tego śp. Pana,nic nie zrobił dobrego dla tego Kraju,Regionu a tym bardziej tego miasta!

#134 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 08:50

nie lubię,nienawidzę i nie życzę żadnych pomników tego śp. Pana,nic nie zrobił dobrego dla tego Kraju,Regionu a tym bardziej tego miasta!

Wzorowo reprezentował obce interesy w imieniu Polski. Pomnik i to natychmiast!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych