Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

133 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~cryo~

~cryo~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 09:32

NIE ... NIE dla kultów wszelkich , w tym jednostki ... poczciwej , ale obiektywnie miernej jednostki ...

#42 ~Adrianna L.~

~Adrianna L.~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 09:50

Co za głupi pomysł! Ile jeszcze wybudujemy pomników? Komu to potrzebne? Wszystkie działania PIS zmierzają do ogłoszenia L.Kaczyńskiego męczennikiem a może świętym? Na pewno trzeba zmienić historię,usunąć w cień L.Wałęsę - on niczego nie dokonał - za to L.Kaczyński - owszem....... Za wszelką cenę trzeba rozdmuchać sprawę katastrofy samolotu,żeby ukryć naciski,jakie były z pewnością wywierane na pilota,że musi wylądować - bo jak to tak? Lecieli a nie wylądowali...............Mali,złośliwi ludzie............. Wszyscy wokół są winni - dalej dzielą Polaków a usta maja pełne frazesów.................

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 10:06

Zleciała się szarańcza i jątrzy.

Zrozumcie dzieciaki : Prezydent Lech Kaczyński zginął w zamachu. Wie o tym każdy kto ma głowę a nie zgrubienie szyjne.

A skoro zginął w zamachu to należy mu się pomnik i taki pomnik stanie w każdym mieście.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 10:10

Nie zdziwię się gdy podczas szczytu NATO Macierewicz otrzyma od USA niezbite dowody na zamach (chodzi o te sławne zdjęcia satelitarne). A wtedy nikt nie będzie pytał zdrajców o zdanie tylko w każdym mieście powstanie pomnik poległego prezydenta, a 90% wylewających swą żółć w komentarzach na poległego prezydenta będzie miało jak zawiązać. Szykujcie pampersy.

Ktoś zapyta dlaczego dopiero teraz i w takim miejscu? Bo nie można dopuścić by zdrajcy mogli opuścić kraj a podczas szczytu zadanie będzie ułatwione.

tez o tym slyszalem, wrobelki cwierkaja o tym w warszafce juz od miesiaca, oj bedzie sie dzialo

#45 ~mir~

~mir~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 10:39

Zrozumcie dzieciaki : Prezydent Lech Kaczyński zginął w zamachu. Wie o tym każdy kto ma głowę a nie zgrubienie szyjne.

A skoro zginął w zamachu to należy mu się pomnik i taki pomnik stanie w każdym mieście.

Szarańcza szarańczą, a szacunku dla innych nigdy za wiele. A kim są te dzieciaki? Czyżbyś znał kogoś z imienia? A może jednak więcej pokory. Bo do tego aby kogoś przekonać do swoich teorii nie wystarczy zbesztać trzeba jeszcze mieć argumenty i umieć je wcielić w życie.

#46 ~Goście~

~Goście~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 10:42

Nie tylko prezydent leciał tym samolotem jeszcze 95 innych osób. Jestem za żeby wybudować dla każdego z nich pomnik z Twoich pieniędzy. Kto jest za? 

#47 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 10:48

Lech Kaczyński jest w ostatnich czasach jedyną osobą, która powinna być uhonorowana pomnikiem. Reszta polskiej klasy politycznej, tej nieżyjącej, nie dorasta mu nawet do pięt.

#48 ~MJ~

~MJ~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 10:57

Ale ja nie chcę pomnika, i dlaczego ktoś stawia nasz pod ścianą !!! 
Ja doskonale pamiętam co się wydarzyło, byłem wtedy w pracy mimo że nie jestem za PIS-em to tragedia mnie dotknęła, i nic nie zmieni tego że pamięć pozostanie. Na pogrzebie również byłem, i uważam że stawianie pomników nie ma większego sensu, może lepiej wydać te pieniążki na inne cele, a mamy już upamiętnienie np. nazwą ulic, a że Pan Putra był zasłużony też wielu wie, i wie gdzie spoczywa. 
Tak na marginesie .... mówi się tylko o Lechu Kaczyńskim, mówi się o Putrze bo to politycy ale nie zapominajmy że zginęła młoda Białostoczanka Moniuszko Justyna.  Żaden pomnik, i nic innego nie odda tragedii, każdy kto chce to ma to w sercu, ślady również są widoczne. Więc niech się w końcu POLITYCY USPOKOJĄ. 

#49 ~MJ~

~MJ~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 11:02

Nie tylko prezydent leciał tym samolotem jeszcze 95 innych osób. Jestem za żeby wybudować dla każdego z nich pomnik z Twoich pieniędzy. Kto jest za? 

Zapłać za nie swoimi pieniążkami, to wtedy może i stać u Ciebie na podwórku. Bo ja swoją pamieć o tym co się stało mam, i nigdy nie zapomnę, 
Zaś jeśli już ktoś chce budować pomnik to nie jeden, .... bo to takie pachnące egoizmem, tam było jeszcze 95 innych osób dla których to taka sama tragedia jak dla rodziny Pana Kaczyńskiego. Zbudować można jeden ale na którym będzie widać 96 twarzy tak jak tablice upamiętniające wszystkie nazwiska osób. 

I to niech nie jest kolejny spór i podział na pół Polski, niech to będzie szanowanie wszystkich a nie jednego. 

#50 ~THORN~

~THORN~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 11:07

Pomnik prawdziwego patryjoty i katolika Lecha Kaczynskiego ktory zostal zdradziecko zamordowany z 96 pozostałymi ofiarami powinien poestac .I na nic wasze żalosne szczekanie dzieci i wnuki UBeków wreszcze Polska wstaje z kolan i nic na to nie poradzicie resortowe bękarty :angry:  :angry:  :angry: 

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 11:10

tyle ich co sobie popisza na forach

#52 ~bida na bidzie~

~bida na bidzie~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 11:12

tyle ich co sobie popisza na forach

Jak jeszcze ich dziadkom i tatusiom emerytury UBeckie utną to dopierą beda pisać :D

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 11:54

Jak jeszcze ich dziadkom i tatusiom emerytury UBeckie utną to dopierą beda pisać :D

juz maja mokro w gaciach co widac na forum

#54 ~Humorysta~

~Humorysta~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 12:06

W"temacie ": Ze " Zbioru fraszek "  :  > Jedni włażą w mig na cokół . Drudzy długo drepczą wokół <  > Kto oddaje hołd ten dostaje żołd <

#55 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 12:18

kiedy polowanie na kaczki

co tu pisać po.ony  pomysł zgihal przez braciszka a mała pierdoła chce byc świety należy go pochować a krakowie a potwm na gnoju wywalić

#56 ~Loniek~

~Loniek~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 12:21

Pomnik prawdziwego patryjoty i katolika Lecha Kaczynskiego ktory zostal zdradziecko zamordowany z 96 pozostałymi ofiarami powinien poestac .I na nic wasze żalosne szczekanie dzieci i wnuki UBeków wreszcze Polska wstaje z kolan i nic na to nie poradzicie resortowe bękarty :angry:  :angry:  :angry: 

THORN - do szkoły po naukę poprawnej polszczyzny.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 12:48

Nie zdziwię się gdy podczas szczytu NATO Macierewicz otrzyma od USA niezbite dowody na zamach (chodzi o te sławne zdjęcia satelitarne). A wtedy nikt nie będzie pytał zdrajców o zdanie tylko w każdym mieście powstanie pomnik poległego prezydenta, a 90% wylewających swą żółć w komentarzach na poległego prezydenta będzie miało jak zawiązać. Szykujcie pampersy.

Ktoś zapyta dlaczego dopiero teraz i w takim miejscu? Bo nie można dopuścić by zdrajcy mogli opuścić kraj a podczas szczytu zadanie będzie ułatwione.

Coś jest na rzeczy : próba odwołania Macierewicza, zlot trolli na forach. 

Nie dziwię się ich strachowi, ci co popierali wersję o katastrofie a zajadle atakowali wersję o zamachu mogą być pociągnięci do odpowiedzialności jak za współudział.

#58 ~Białostoczanin~

~Białostoczanin~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 14:01

Jedyną jego zasługą było to że zginął tragicznie. Poza tym był malutki ciałem i duchem

#59 ~wieslaw~

~wieslaw~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 14:17

Jak brakuje chleba to robi się igrzyska...

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 15:07

Nie utną . W Sejmie komuchy i ich dzieci zostały tyko w pisie . był by bunt

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych