Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Politechnika białostocka

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 22:28

Witam. Czy wie ktoś jakie były progi na biotechnologie na Politechnice Białostockiej, oraz czy to trudny kierunek, co jest najtrudniejsze i wszystkie możliwe informacje o tym kierunku. Z góry dziękuję.

#2 ~Jancel~

~Jancel~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 16:20

jest to trudne

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 08:10

Dobry kierunek jeśli szukasz bezrobocia. Lepiej iść na prawo albo informatyke bo po tym masz praktycznie gwarancje zatrudnienia.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 11:05

Dobry kierunek jeśli szukasz bezrobocia. Lepiej iść na prawo albo informatyke bo po tym masz praktycznie gwarancje zatrudnienia.

widze że jesteś mega zorientowany po prawie masz gwarantowane bezrobocie , bo aplikacji bez garba nie zrobisz , co do politechniki to teraz nawet po niej ciężko znaleźć prace wiem to bo mam znajomych po tych studiach

Generalnie na emigracji to prace dostaniesz bez problemu plus jezyk obcy a najlepiej dwa ,bo w polszy  małe szanse chyba że starzy maja koneksje i pieniądze na łapówki  

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 14:15

widze że jesteś mega zorientowany po prawie masz gwarantowane bezrobocie , bo aplikacji bez garba nie zrobisz , co do politechniki to teraz nawet po niej ciężko znaleźć prace wiem to bo mam znajomych po tych studiach
Generalnie na emigracji to prace dostaniesz bez problemu plus jezyk obcy a najlepiej dwa ,bo w polszy małe szanse chyba że starzy maja koneksje i pieniądze na łapówki

Co za bzdury. Jak nic nie umiesz to faktycznie jedynie emigracja i zmywak, ale wystarczy choć trochę mózgu mieć żeby i w Polsce żyć na poziomie. Żeby zrobić aplikacje to trzeba mieć przede wszystkim wiedzę i umiejętności. A jak po polibudzie ktoś nie ma roboty to ech, łopata u Niemca czeka.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 16:58

Co za bzdury. Jak nic nie umiesz to faktycznie jedynie emigracja i zmywak, ale wystarczy choć trochę mózgu mieć żeby i w Polsce żyć na poziomie. Żeby zrobić aplikacje to trzeba mieć przede wszystkim wiedzę i umiejętności. A jak po polibudzie ktoś nie ma roboty to ech, łopata u Niemca czeka.

Miałem znajomego po PB, skończył studia z "5" na dyplomie, przez 7 miesięcy szukał pracy i mówił że pracodawcy wyśmiewali go jak tylko wspomniał "Politechnika Białostocka". Poddał się i popełnił samobójstwo :(

Prawda jest taka, że w Polsce liczy się tylko AGH, PWr i PW. Reszta to fabryki papieru toaletowego (dyplomów) dla naiwnych. Lepiej skończyć zawodówkę, w wieku 18 lat pojechać na 5 lat do Niemiec i się ustawić, kupić dom, samochód niż w wieku 25 lat zaczynać pracę ze stawką gorszą niż kasjer w biedronce. Dyplomy i tytuły są dla ludzkich śmieci.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 06:46

Miałem znajomego po PB, skończył studia z "5" na dyplomie, przez 7 miesięcy szukał pracy i mówił że pracodawcy wyśmiewali go jak tylko wspomniał "Politechnika Białostocka". Poddał się i popełnił samobójstwo :(
Prawda jest taka, że w Polsce liczy się tylko AGH, PWr i PW. Reszta to fabryki papieru toaletowego (dyplomów) dla naiwnych. Lepiej skończyć zawodówkę, w wieku 18 lat pojechać na 5 lat do Niemiec i się ustawić, kupić dom, samochód niż w wieku 25 lat zaczynać pracę ze stawką gorszą niż kasjer w biedronce. Dyplomy i tytuły są dla ludzkich śmieci.

A ja mam znajomych, którzy dostali prace będąc na 1 semestrze na Polibudzie i zrezygnowali z uczelni z braku czasu na głupoty. Dziś są ustawieni i śmieją się opinii, ze trzeba mieć znajomosci, żeby godnie żyć. Twój znajomy mógł i 5 kierunków kończyć i co z tego? Liczą się umiejętności, a nie dyplom.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 11:40

Z twojej wypowiedzi wnioskuje jedno że jesteś młody i naiwny nie znasz zycia , akurat jeśli chodzi o prawo to poczytaj co ludzie na forach pisza a politechniki podobnie ludzie kończa z wyróżnieniem żeby potem skończyć na kase w markecie , co roku tysiące absolwentów kończy studia i ich wszystkich rynek nie wchłonie bo gospodarki w polszy nie ma , musi być znaczny wzrost gospodarczy żeby pojawiły się miejsca z dobrze płatną pracą a przy pełzającej gospodarce jak w Polszy to niemożliwe.

Co do aplikacji to chyba mły jesteś i nie wiesz że to rodzinna firma to srodowisko przyjmuje swoich czyli głównie rodzinę , robiono za PIS lustrację korpusu sędziowskiego wszystko rodzina

Pozyjesz jeszcze poznasz zycie i twoja dziecieca naiwność zniknie bo reali tego kraju to ty nie znasz i jak npisał ktoś w komentarzu lepiej na 5 lat wyjechać i się dorobić czegos na start niż tu być dziadem całe życie harują spłacając kredyt na norę w bloku i używany samochód

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 12:07

Z twojej wypowiedzi wnioskuje jedno że jesteś młody i naiwny nie znasz zycia , akurat jeśli chodzi o prawo to poczytaj co ludzie na forach pisza a politechniki podobnie ludzie kończa z wyróżnieniem żeby potem skończyć na kase w markecie , co roku tysiące absolwentów kończy studia i ich wszystkich rynek nie wchłonie bo gospodarki w polszy nie ma , musi być znaczny wzrost gospodarczy żeby pojawiły się miejsca z dobrze płatną pracą a przy pełzającej gospodarce jak w Polszy to niemożliwe.

Co do aplikacji to chyba mły jesteś i nie wiesz że to rodzinna firma to srodowisko przyjmuje swoich czyli głównie rodzinę , robiono za PIS lustrację korpusu sędziowskiego wszystko rodzina

Pozyjesz jeszcze poznasz zycie i twoja dziecieca naiwność zniknie bo reali tego kraju to ty nie znasz i jak npisał ktoś w komentarzu lepiej na 5 lat wyjechać i się dorobić czegos na start niż tu być dziadem całe życie harują spłacając kredyt na norę w bloku i używany samochód

Nie wiem co dla Ciebie znaczy 'bardzo młody', ale mam już dzieci i raczej bym się określił człowiekiem w średnim wieku. 

Jestem z chłopskiej rodziny, więc z domu wyniosłem zero znajomości, które mogłyby mi się przydać w karierze. Jedyne co wyniosłem z domu to pracowitość i to wystarczyło, żeby się w miarę ustawić w życiu.

Jak słyszę narzekania o braku znajomości, to chce mi się śmiać. W tym kraju jeszcze nigdy nie było takich możliwości jak teraz. Można albo narzekać i kisić się w swoim nieudacznictwie, albo wziąć się do roboty i żyć jak człowiek. 

Proponuję Tobie doedukować się jak wygląda ścieżka zawodowa lekarza/prawnika/notariusza i przestać gadać bzdury. U mnie we wsi też wszyscy mówią o tych mitycznych łapówkach jakie trzeba dać, żeby się dostać np na akademię medyczną. Mówią tak tylko nieudacznicy, co matury nie potrafią na ponad 90% napisać. 
Tyle w temacie.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 17:03

Polska to upadłe państwo, tutaj nigdy nie znajdziesz pracy w zawodzie z wyższym wykształceniem.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 17:26

Nie wiem co dla Ciebie znaczy 'bardzo młody', ale mam już dzieci i raczej bym się określił człowiekiem w średnim wieku. 

Jestem z chłopskiej rodziny, więc z domu wyniosłem zero znajomości, które mogłyby mi się przydać w karierze. Jedyne co wyniosłem z domu to pracowitość i to wystarczyło, żeby się w miarę ustawić w życiu.

Jak słyszę narzekania o braku znajomości, to chce mi się śmiać. W tym kraju jeszcze nigdy nie było takich możliwości jak teraz. Można albo narzekać i kisić się w swoim nieudacznictwie, albo wziąć się do roboty i żyć jak człowiek. 

Proponuję Tobie doedukować się jak wygląda ścieżka zawodowa lekarza/prawnika/notariusza i przestać gadać bzdury. U mnie we wsi też wszyscy mówią o tych mitycznych łapówkach jakie trzeba dać, żeby się dostać np na akademię medyczną. Mówią tak tylko nieudacznicy, co matury nie potrafią na ponad 90% napisać. 
Tyle w temacie.

Kolego moja wypowiedz nie była adresowana do Ciebie to po pierwsze ,po drugie co do zawodów które wymieniłeś  , po studiach prawniczych z 200 osób na roku aplikacje robi może 10 dlaczego bo to dzieci prawników ,reszta jest praktycznie bez szans i wiem cos o tym bo studiowałem na wydziale , ile zarabia lekarz czy inżynier to smiech jeżeli jeszcze ten ostatni prace w zawodzie znajdzie , mam w rodzinie lekarzy i inżynierów to wiem , byle gość po zawodówce jak zna się na robocie wyciąga miesięcznie o wiele więcej bez zadnych szkół i odpowedzialnosci jaka się z tym wiąże

#12 ~bola~

~bola~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 17:40

Kolego moja wypowiedz nie była adresowana do Ciebie to po pierwsze ,po drugie co do zawodów które wymieniłeś  , po studiach prawniczych z 200 osób na roku aplikacje robi może 10 dlaczego bo to dzieci prawników ,reszta jest praktycznie bez szans i wiem cos o tym bo studiowałem na wydziale , ile zarabia lekarz czy inżynier to smiech jeżeli jeszcze ten ostatni prace w zawodzie znajdzie , mam w rodzinie lekarzy i inżynierów to wiem , byle gość po zawodówce jak zna się na robocie wyciąga miesięcznie o wiele więcej bez zadnych szkół i odpowedzialnosci jaka się z tym wiąże

Nieszczęściem Władzy Bialostockiej jest zlikwidowanie kilkunastu Fabryk, bo Zakłady Pracy są miastotwórcze i brak perspektywicznych działań- współpracy z Rządem, przygotowania terenów pod inwestycje prorozwojowe jak to robi wiele polskich miast.  Absolwenci uczelni białostockich - Politechniki, Uniwersytetu Medycznego wszędzie się wyróżniaja dobrym przygotowaniem zawodowym, a z zalem wypowiadają się o braku pracy w miejscu zamieszkania.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 20:07

Polska jako państwo nie istnieje od 74 lat. Polacy umarli w czasie II Wojny Światowej albo pokolenia temu wyemigrowali na zachód. Ludzie, którzy dziś siebie nazywają Polakami to potomkowie lumpenproletariatu który nauczył się j. polskiego i nakręcił powszechną wiarę w swoje polskie korzenie.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 20:17

Polska jako państwo nie istnieje od 74 lat. Polacy umarli w czasie II Wojny Światowej albo pokolenia temu wyemigrowali na zachód. Ludzie, którzy dziś siebie nazywają Polakami to potomkowie lumpenproletariatu który nauczył się j. polskiego i nakręcił powszechną wiarę w swoje polskie korzenie.

Polska utraciła niepodległość i suwerenność 1.09.1939 roku i już jej nie odzyskała , to co jest dzisiaj to państwo z tektury

#15 towarzysz_andrzej_1981

towarzysz_andrzej_1981

aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 12 sierpień 2019 - 20:24

Polska utraciła niepodległość i suwerenność 1.09.1939 roku i już jej nie odzyskała , to co jest dzisiaj to państwo z tektury

Jest w tym sporo prawdy.

#16 ~dola~

~dola~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 20:26

To nie rozpaczaj, a przyczyniaj się do tworzenia  Polski z granitu idż na wybory i głosuj na PIS.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 21:27

PB - nigdy. Buraki tam nauczaja typu Nazarki (stary i mlodszy), buraki spod Michalowa. Czego taki nauczy? Truskolaski - tez burak

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 15:20

obejrzyjcie sobie Mentzen polska to kraj z tektury

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 15:23

obejrzyjcie sobie Mentzen polska to kraj z tektury

Trzeba budowac, a nie ogladac obłudna propagandę.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 16:13

Trzeba budowac, a nie ogladac obłudna propagandę.

gdzie tam widzisz propagandę i w dodatku obłudna ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych