Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

60 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 11:09

I taką patologie my podatnicy utrzymujemy..

#22 ~Emeryyka~

~Emeryyka~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 14:15

Podatnicy opłacają policję i co oni są, po to by psy ratować tylko i pijakow? Są od tego pogotowia ratunkowe.Policja powinna zwalczać przestępców złodziei, mafie narkotyki, meliny.Psy walesajace się wyłapać bedzdomnych umiescic w domach opieki przemusowo, alkocholików leczyć przemusowo,zakazać tuaczek bezdomnym. Jak było za komuny. Nawet Cyganie mieli zakaz tulaczki.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 19:29

Podatnicy opłacają policję i co oni są, po to by psy ratować tylko i pijakow? Są od tego pogotowia ratunkowe.Policja powinna zwalczać przestępców złodziei, mafie narkotyki, meliny.Psy walesajace się wyłapać bedzdomnych umiescic w domach opieki przemusowo, alkocholików leczyć przemusowo,zakazać tuaczek bezdomnym. Jak było za komuny. Nawet Cyganie mieli zakaz tulaczki.

Cyganie w Polsce maja lepiej niż Polaki...

#24 ~Julka~

~Julka~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 11:53

To alkocholik matka żyła to za mordę trzymała a teraz sprowadził jakieś pijączki i teroryzuja sąsiadów.Strach wychodzićmze noża wsadzić warjatka moża.Powinien Jan Urban mieć zgodę od wspólnoty mieszkaniowej zgodę na przebywanie u niego osób obcych i ppwiadkc policję czy nie stwarza zagrozemia,zabiła człowieka to i znowu kogoś zarznie.Jak się napije to jest nieobliczalna agresywna. A czemu bez meldunku są u niego od ponad roku?. Taka powinna być pod dozorem policji meldowac się codziennie rano i wieczorem.

#25 ~Julka~

~Julka~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 11:57

To alkocholik matka żyła to za mordę trzymała a teraz sprowadził jakieś pijączki i teroryzuja sąsiadów.Strach wychodzićmze noża wsadzić warjatka moża.Powinien Jan Urban mieć zgodę od wspólnoty mieszkaniowej zgodę na przebywanie u niego osób obcych i ppwiadkc policję czy nie stwarza zagrozemia,zabiła człowieka to i znowu kogoś zarznie.Jak się napije to jest nieobliczalna agresywna. A czemu bez meldunku są u niego od ponad roku?. Taka powinna być pod dozorem policji meldowac się codziennie rano i wieczorem.

#26 ~Emerytka~

~Emerytka~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 14:26

Patologia co na to policja?

#27 ~Malwina~

~Malwina~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 18:15

Policja? Policjanci wspopracuja z przestępcami w Bielsku i z dilirami.Ich dzieci są dilirami i dilerów chronią.Bylam u Turowskiego na Kleszczelowskiej na libacji to on diler narkotyki ma chyba od nich.Mówił że jest nietykalny policja go nie rusza. Kolegom sprzedawał tawe. A Piliszka policjanta córka z nim handluje i ćpa.

#28 ~Piter~

~Piter~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 07:49

A u nas w internacie pełno narkotyków na ul. Holowoeskiej18. Dziewczyny też za biustem nosza.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 14:03

Policja? Policjanci wspopracuja z przestępcami w Bielsku i z dilirami.Ich dzieci są dilirami i dilerów chronią.Bylam u Turowskiego na Kleszczelowskiej na libacji to on diler narkotyki ma chyba od nich.Mówił że jest nietykalny policja go nie rusza. Kolegom sprzedawał tawe. A Piliszka policjanta córka z nim handluje i ćpa.

Oczernianie kogoś z nazwiska w internecie bez dowodów jest karalne z kodeksu karnego. Grozi wykroczenie pozbawienia wolności do lat 5.masz coś jeszcze do powiedzenia? O sąsiadach? Policji? Rodzinie policjanta?

#30 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 17:01

Szczeniaka jednego Policjant uratował to pochwała, ja uratowałem zima 7 szczeniaków Pudełko na działce było ktoś ich zostawił. Zanioslem pod kościół i rozdalem za darmo ludzie ze wsi rozebrali.Jednego wzialem sobie.Bawi się z dziećmi i spi z nimi.

#31 ~Stasioslonsk~

~Stasioslonsk~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 10:10

A ja myslem zem uoni charaszo siem zahowali. Tesz ja uratowac piesa na drodze. Jechal ja i widział, blonkal sie po rowie, to ja myslal a wezme go, co bendzie pies biedota robil w te mrozy, co on bendzie jodl? To wziol ja go, obszczal mnie fotele bo tylu drogi jechal ale dzis on radoche ma, merduje ogonem i super piesel z niego! Pozdrawiaski bochaterom animalsow!

#32 ~oni~

~oni~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 13:53

No i co?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 02:35

Dlaczego w Polsce nie ma chyclow. Kiedyś za PRL - u byli.

#34 ~Jozek~

~Jozek~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 06:23

W Bielsk był chycel Krolikowski tam gdzie stoją budynki HOP. Pamiętam z psów można było kupić smalec od guzlicy, mięso też kupywali i z kota też. Sprzedawał skory psie i kocie.Sam jadłem u nich mięso z psa i kota na za zagryche.Naprawialem u nich lodówki. Super była zagryche.

#35 ~Kazio~

~Kazio~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 09:04

#36 ~Kazio~

~Kazio~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 09:05

#37 ~Zbycho~

~Zbycho~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 11:58

A To Sejm i Senat czyli Rząd RP, narusza prawo demokracji. Jaka to demokracja? Demokracja to ludowladctwo. To lud naród powinien decydować w referendum czy powinni być bezdomni,jak zwalczać nielegalne ich koczowanie w parkach, lasach, w budynkach pustostanach. kanalizacyjnych studzienlach, jak zwalczać alkoholizm, narkomanstwo,co to za prawo
że bezdomny alkocholik przeważnie ma z MOPsu zasiłek i dalej pije, bo on jest chory, to Rząd Polski ich tworzy. Sejm nie może decydowac bez referedum w sprawach takich.Ze względu czasów zagrozen terorem ISIS, każdy obywatel RP powinien mieć zameldowanie,tak jak rejst kart telefonicznych. Co ta władza robi bezdomny mieszka w namiotach, ma dochody i namiot stoi w parku, na skwerach trawnika, lasy. pijani alkocholocy. To Urząd miasta powinien przyznać, im mieszkanie, lub wynająć im mieszkanie, przemusowo do domów noclegowych. Zakaz tulaczki Ci ludzie ograniczają wolność nas obywateli. Zagrażają nam publicznie w lasach parkach na ulicach blokach mieszkalnych. Wylazi taki menel że studzienki sciekowejna na osiedlu.Niewiadomo co ci zrobi?A policja pyta czy mu ciepło? Powinni go zamknąć za naruxenie terenów komunalnych. A wiadomo czy bomby nie podłoży.

#38 ~Zbycho~

~Zbycho~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 11:59

A To Sejm i Senat czyli Rząd RP, narusza prawo demokracji. Jaka to demokracja? Demokracja to ludowladctwo. To lud naród powinien decydować w referendum czy powinni być bezdomni,jak zwalczać nielegalne ich koczowanie w parkach, lasach, w budynkach pustostanach. kanalizacyjnych studzienlach, jak zwalczać alkoholizm, narkomanstwo,co to za prawo
że bezdomny alkocholik przeważnie ma z MOPsu zasiłek i dalej pije, bo on jest chory, to Rząd Polski ich tworzy. Sejm nie może decydowac bez referedum w sprawach takich.Ze względu czasów zagrozen terorem ISIS, każdy obywatel RP powinien mieć zameldowanie,tak jak rejst kart telefonicznych. Co ta władza robi bezdomny mieszka w namiotach, ma dochody i namiot stoi w parku, na skwerach trawnika, lasy. pijani alkocholocy. To Urząd miasta powinien przyznać, im mieszkanie, lub wynająć im mieszkanie, przemusowo do domów noclegowych. Zakaz tulaczki Ci ludzie ograniczają wolność nas obywateli. Zagrażają nam publicznie w lasach parkach na ulicach blokach mieszkalnych. Wylazi taki menel że studzienki sciekowejna na osiedlu.Niewiadomo co ci zrobi?A policja pyta czy mu ciepło? Powinni go zamknąć za naruxenie terenów komunalnych. A wiadomo czy bomby nie podłoży.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 12:50

Zbychu tylko porządnego obywatela najlepiej karać bo zapomniał się włączyć świateł czy przekroczył 5km..a ci takie szemrane towarzystwo łazi i jeszcze martwią się o ich zdrowie za robotę niech się wezmą

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 06:11

Zgłosiłem się do w sobotę do SORu w Białymstoku. Miałem zapalenie płuc. Lekarze zbadali mnie dali skierowanie na do poradni płucnej. Kazali oposcic izbę przyjęć bo pogotowiem przywieźli menela pijanego z ulicy. Żebyście widzieli jak nad nim skakakali. Poszlem do domu. Wypiłem szklankę wódki i położyłem się na chodniku koło bloku. Żona zadzwoniła pod112. Po 12minutach przyjechało pogotowie w SOR dali mi kroplowki polozyli na szpital. Leżałem tygodnie bo miałem obustronne zapalenie płuc.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych