Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Polećcie dobrego szklarza!

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 diakon

diakon

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 15 kwiecień 2009 - 07:21

Witam
Prośbę kieruję do wszystkich doświadczonych akwarystów.
Pilnie potrzebuję namiary na dobry zakład szklarski, w którym klejone są akwaria na zamówienie.
Potrzebuję o tyle nietypowe akwarium, że ma to być koniecznie "corner" a więc będzie trzeba wygiąć szybę.
Tak, wiem, lepiej kupić gotowy baniak, problem w tym, że gotowe mają wysokość 40 cm, ja potrzebuję 70 cm.
Drugi problem - akwarium musi pasować do pokrywy Aquael Corner 57x57.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam
Rafał

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2009 - 19:12

bardzo dobry szklarz jest przy ulicy pogodnej w Białymstoku trzeba wjechać w uliczkę między hotelem titanic a firma lambud i za titaniciem w tej uliczce jest taka mała budka i tam jest napisane szklarz jest BARDZO DOBRY!!!!

#3 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2010 - 11:37

Witam. Ja również polecam tego Pana. Świetna jakość wykonywanych usług, a poza tym nie trzeba czekać całymi tygodniami na wykonanie zlecenia. Robił już dla mnie lustra w łazience i szkło do kuchni. Z akwariami też nie będzie miał problemu, bo kilka razy widziałam jakieś w jego pracowni, ale to najlepiej i tak zajechać i z nim porozmawiać.

Tylko tak informacyjnie powiem, że przeniósł się już do nowego lokalu. Pogodna 22. Przy TITANIC'u nie należy skręcać, a podjechać kawałeczek dalej. Około 200 metrów za przejściem dla pieszych, po prawej stronie będzie reklama pracowni.

Pozdrawiam

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 08:48

Witam polecam szklarza na ul.Baranowickiej 130/3 jadąc w strone Grabówki jeżeli chodzi o akwaria to czas realizacji jak i jakość bez zastrzeżenia  robi również inne rzeczy ze szkła warto zlecić prace dla tego zakładu polecam

#5 ~Grzechuuu66~

~Grzechuuu66~
  • Goście

Napisano 11 maj 2015 - 14:08

Ja polecam firmę Lustral z ulicy bokserskiej. Naprawdę znają się na swojej pracy, są dokładni i szybko wykonują zlecenia. Polecam.

#6 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 10:44

Witam, ja zamawiałem balustradę i kabinę prysznicową w firmie dobry szklarz na Hetmańskiej.
Pomiary wykonali tego samego dnia, a całą resztę za tydzień jak było ustalono. Naprawdę dziękuje i polecam tę firmę. Pełna professka od A do Z. 
Bardzo precyzyjne wykonanie.

#7 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 12:05

Widze ze komentarz dodany przez jakiegos znajomego szefostwa. Kto ma troche oleju w glowie nie uwiezy w to ze po tygodniu firma zamontowala balustrade.

#8 zosiwedd

zosiwedd

absolutnie początkujący

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 14:37

xxxxxxxx

#9 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 11:29

Witam,

ja NIE POLECAM szklarzy z firmy Manufaktura sp. z o.o., ul. Szałwiowa 17, Grabówka.

Nigdy nie brałam udziału w tego rodzaju hejcie, ale brak mi już słów.

04 maja zamówiłam lusterko do łazienki o wymiarach ok 60x120cm. Nie dość, że biuro jest totalnie niekompetentne, nie współpracuje z wykonawcami, na pomiar trzeba było czekać jakieś 3 tyg, każdy na siebie zwalał winę, godziny pracy top secret, później nieudane wykonawstwo, bo okazało się, że zdjęty wymiar był nieprawidłowy i tak jest 20 czerwca, a ja lusterka ciągle nie mam. Dałam sobie czas do końca tygodnia i zamawiam gdzie indziej.

Nadmieniam, że pierwotnie czas wykonania miał wynosić "do tygodnia".

#10 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2017 - 15:42

Nie polecam szklarza z hetmańskiej. Brak kompetencji przez osobę która mnie obsługiwała, przede wszystkim wiedzy na temat szkła. Lekceważenie klienta. Nie polecam

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 20:44

jeśli chodzi o dobrego szklarza to polecam z czystym sumieniem abcszklarz.pl :)

#12 ~Witek~

~Witek~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2018 - 10:44

Polecam Szklarza z Blokowej 12 za Metaikiem bardzo konkrętny pan i to się liczy zawsze na czas robi kilka razy zamawiałem jak coś potrzeba mi było ze szkła czy luster a że budowlanką się zamuję to jeszcze nigdy mnie mnie zawiudł u niego zauwarzyłem że liczy się zadowolenie klienta i wielkim plusem jest to ze zawsze na czas a nie jak u innych czekac tydzien lub dwa polecam Blokowa12 za Sklepem Metalik

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2018 - 04:38

Polecam zakład szklarski Krzysztof Kowalski w Białymstoku solidnie i szybko

#14 ~Karl~

~Karl~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 15:23

Producent szkła budowlanego Glass Market to rzetelny partner. Jestem właścicielem zakładu szklarskiego i kooperuję z nimi od lat. Moi klienci nigdy nie zgłaszali reklamacji na jakość szkła.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych